Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Centrum Medyczne - Reda Ciechocino

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
szymus127
Znam to forum
84 postów
Znam to forum
Rejestracja: 5 lat temu

5 lat temu

Teraz to pewnie już tylko nadchodząca zima stoi na przeszkodzie... : )
A tak przy okazji, to mam jeszcze jedno małe pytanie - wiem, że nie dotyczy ono bezpośrednio tematu, ale na pewno rejonu.. ; ) otóż zastanawiam się nad tym "straszakiem", przy pętli autobusowej, mam na myśli, bodajże spaloną restaurację, która od kilku już lat, stoi sobie odłogiem i nikt nie widzi chyba problemu.. raz, że zagraża to bezpieczeństwu, dwa, że wygląda paskudnie, a trzy, że służy tylko jako wypisko odpadów i miejsce dla amatorów spożycia zimnego piwka.. (nie żebym miał coś przeciw zimnemu piwku ;) )
szymus127
Znam to forum
84 postów
Znam to forum
Rejestracja: 5 lat temu

4 lat temu

Ponawiam ;) chyba jednak nie tylko zima staneła na przeszkodzie.. mamy polowe 2019 a po centrum medycznym tylko wspomnienie... ktoś coś wie, o w temacie piszczy jakies przecieki ;) ??
Major
Prawie Lider
601 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

4 lat temu

Z nieoficjalnych informacji słyszałem że budowa budynku mieszkalno-usługowego gdzie w części parterowej ma znajdować się Centrum Medyczne to z pewnych określonych przyczyn trochę się opóźni. :?
Mimo uzyskanych wcześniej pozwoleń na budowę to Inwestor z Redy w dalszym ciągu ma w planach wybudowanie tego budynku.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

1 rok temu

z tytułowym centrum medycznym coś nie wyszło, ale temat odgrzebuje bo tym razem zapowiada się, że zamiast Oberży Pod Turbotem będzie Centrum Medyczne JKmed.

Co nie zmienia faktu, że Oberży szkoda
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

1 rok temu

Wicek pisze:
1 rok temu
z tytułowym centrum medycznym coś nie wyszło, ale temat odgrzebuje bo tym razem zapowiada się, że zamiast Oberży Pod Turbotem będzie Centrum Medyczne JKmed.

Co nie zmienia faktu, że Oberży szkoda
Wicek, skąd te informacje? Jeśli są prawdziwe, to tylko przyklasnę :) JKMed jest obecnie w Wejherowie, korzystam z ich usług i bardzo sobie chwalę, więc niezmiernie by mnie ucieszyło, gdyby otworzyli się też i w Redzie.
Co to Turbota - szczerze mówiąc byłam tam tylko raz na obiedzie i ten jeden raz mi wystarczył, by nie wracać więcej.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

1 rok temu

Z ogłoszenia o zamierzeniu budowlanym "Przebudowa, rozbudowa oraz zmiana sposobu użytkowania istniejącego budynku restauracyjno-hotelowego na budynek przychodni zdrowia"

https://wyszukiwarka.gunb.gov.pl/wniose ... 3480ce2b5/

O jakości posiłków w Oberży nie będę się wypowiadał, bo lata tam nie byłem :P
Pisałem, że szkoda, bo mi zawsze szkoda jak starsze lokale (z tradycją) znikają :P
ODPOWIEDZ