Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Park Miejski w Redzie

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2883 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Słabo się otwierają te zdjęcia :/ Następny razem proponuję wrzucić do galerii e-reda.pl ;)
wrona
Forumowicz
73 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

siłownia tez już prawie skończona,może jakieś zdjątka?
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Pewnie przez wielkość, następnym razem pomniejsze. A co do siłowni to postaram się jutro zrobić zdjęcia jak czas pozwoli.
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

kowalski pisze:Gajos schowaj zdjęcia do archiwum.Za rok zrobisz porównania. Bardzo boję że go zniszczą.A wygląda super.
Przy takim nakładzie finansowym warto wysupłać jeszcze trochę na jakąś kamerę sferyczną, a monitor może na którymś z płatnych parkingów, za drobną opłatą byłby stały monitoring.
Istniejące już kamery w naszym mieście nie zdają egzaminu ze względu właśnie na brak dozoru.
Swego czasu z tunelu kamerę nawet podprowadzono tak więc kluczem rozwiązanie kwestii "kontrolera" monitora.
Pozdrawiam Ziomali
Awatar użytkownika
signature
Forumowicz
50 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Czy jest zaplanowane oficjalne otwarcie parku, z atrakcjami dla mieszkańców?
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Zachęcam wszystkich do wizyty w parku... zmienia się z każdym dniem, bo i proa przyszła na nasadzenia roślin i rabat, ustawianie małej architektury:)

Wygląda świetnie, jest bardzo dużo ławeczek, są stoliki (parenaście)przy których można posiedzieć, poczytać, wypić coś i zjeść, czyli zorganizować mały piknik:)
Krzewów i drzew już jest całkiem sporo, 15 minut temu min 20 osób pracowało nad tym by park wyglądał po prostu ładnie:)

Pytanie tylko czy ludzie nie rozkradną tych roślinek, czy amfiteatr i ławki nie zostaną zdemolowane... to wszystko wygląda naprawdę interesująco, tylko kto przypilnuje by tak pozostało....
Night Rider
Ja tu zaglądam
23 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Dorma pisze:W ogóle byłoby lepiej dla wszystkich by ukończenie przypadło na lato wtedy od razu ludzie mogliby korzystać z Parku, no ale to jest zależne od wielu rzeczy i nie jest takie łatwe
To przed wyborami aby się pochwalić, nie jest to złośliwe z mojej strony. Cieszmy się że jest i nareszcie będzie ładnie. Myślę, że tu będzie miał dożo do popisu Pan as_men i jego kompania z naszego dzielnego Komisariatu aby nie pozwolić do zniszczenia tak ślicznego miejsca. Oczekujemy od Policji aby nie zrobiła się z tego miejska piwiarnia.
Night Rider
diorka
Bywalec
230 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Kochani więcej wiary w mieszkańców Redy :)
DIORKA
Awatar użytkownika
kula65
Częsty Bywalec
311 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

właśnie wróciliśmy ze spaceru w Parku, naprawdę ładnie i mały "fitnnes klub" pod chmurką-rewelacja, rośliny, stoliki tak jak pisali moi poprzednicy - SUPER.
Oby tylko nikt tego nie zniszczył, szkoda by było, bo wygląda naprawdę I klasa
Awatar użytkownika
signature
Forumowicz
50 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Park wygląda ładnie. Brawo. Jedyna moja uwaga, to plac zabaw. Wieżyczki są zbyt niskie. Rozbiegane 7, 8 letnie i starsze dzieci często uderzają w górne belki głowami. Kilka razy widziałem jak z tego powodu, dobrą zabawę przerywał płacz dziecka, w tym mojej córeczki.
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

W Parku zapomniano/nie zauważono iż na trasie od Osiedlowej do Olchowej jest duży lokalny ruch rowerzystów który wynika z faktu iż nie ma poza Gdańska Obwodową innego dojazdu rowerem pomiędzy dzielnicami czy urzędem. Tak więc bardzo brakuje osobnej drogi dla rowerów w tym kierunku która miała by duże uzasadnienie, tym bardziej iż jazda przez park rowerem w sumie jest nielegalna bo są to strikte ciągi piesze.
forumowicz007
Nowy/a na forum
4 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

widzialem park i jest super!
HAns
Znam to forum
117 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

wczoraj tesc byl na spacerze i podobno juz jakies lawki sa polamane... dlugo nie bylo czekac
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Wychodzi brak monitoringu....
wrona
Forumowicz
73 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Nie wiem czym kierowano się przy ustawianiu koszy na śmieci.W niektórych miejscach ,na jedną ławkę przypadają 3 kosze,a w okolicach ścieżek spacerowych ani jednego.Do przewidzenia jest ,że śmieci będą lądowały na trawniku ,bo nikt nie będzie biegał z butelką czy papierkiem po całym parku w poszukiwaniu kosza.Śmietników na odchody zwierzaków też jakoś nie widzę,więc żeby nie było,bo do domu tego nosić nie będę.Może jeszcze coś się zmieni w kwestii śmietników,oby...
ODPOWIEDZ