Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Park Miejski w Redzie

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
wrona
Forumowicz
73 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

ja mam nadzieję ,że będzie więcej roślin,może na wiosnę posadzą?na moje oko, za dużo lamp,za mało śmietników w miejscach oddalonych od centrum parku.
Awatar użytkownika
signature
Forumowicz
50 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Siłownia mogłaby być bardziej rozbudowana.
wrona
Forumowicz
73 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

wie ktoś może gdzie podział się grill?
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

wrona pisze:ja mam nadzieję ,że będzie więcej roślin,może na wiosnę posadzą?na moje oko, za dużo lamp,za mało śmietników w miejscach oddalonych od centrum parku.
i dużo śmieci... śmietniki to podstawa dalej niz 50 m od mostku nie ma ani jednego..

Co do roślin to też już o tym wspominałem, że liczę na przyszły rok i to, że park jeszcze bardziej się zazieleni i posadzi się nieco większe rośliny:) Jest to też pewną receptą na to jak teren ten wygląda po ulewach, więcej roślin = mniej bajorek, wielkich kałuż...:)
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

jak myślicie,czy można by zrobić lodowisko na placu koło skateparku?chodzi mi o takie lodowisko ogólnodostępne, tymczasowe.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

czemu nie, ale czy nie jest to już droga publiczna...
Pszczółka

13 lat temu

Chyba lepiej zrobić lodowisko gdzieś koło stadionu,na terenie MOKSiR-u będzie większe i bezpieczniejsze.Przy skateparku jest mało miejsca i może być trudno to zorganizować.Ponadto myślę,że nasadzenia roślin w parku niewiele zmienią pod względem spoistości i zamakania terenu,jest tam za mokro,podchodzą wody gruntowe,brak drenażu,wszystkie rośliny posadzone na bardzo wilgotnym gruncie będą stały w wodzie,trawa porośnie ale będzie podmakać.Niestety potrzebna jest melioracja lub rowy odwadniające(rury odprowadzające),na podniesienie terenu jest już chyba za póżno.
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

na terenie MOKSiR u było takie prowizoryczne lodowisko w tamtym roku,ale mało kto chyba o nim wiedział bo nawet w ferie nikogo tam nie było,a może z powodu grud i nierówności ,szczerze mówiąc nie za ciekawie się jeżdziło.myślałam, że ten nowy plac koło skateparku równiejszy,trochę wody wylać i jazda,ale skoro to droga publiczna? :(
Pszczółka

13 lat temu

Jakieś lodowisko było w zeszłym roku tylko nie wiem czy robiło to miasto,czy też chodzi o takie sztuczne objazdowe-płatne bo też było.Jak zrobic to porządnie też jestem za1
Awatar użytkownika
Buba
Częsty Bywalec
473 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Uff odetchnęłam,wreszcie ogrodzono stawy w parku,byłam pełna obaw,że może zdarzyć się nieszczęście,zwłaszcza teraz kiedy nasypało śniegu i nie widać oczek wodnych.A mnóstwo tam dzieciarni zjeżdża na sankach.Trzeba by jeszcze zabezpieczyć brzeg przy mostku,bo rzeka go podmywa ,chodnik jest w bezpośrednim sąsiedztwie rzeczki i też łatwo o nieszczęście,zwłaszcza,że jest ślisko.Myślę,że ktoś z władz to przeczyta i weżmie sobie do serca.
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Buba pisze:Uff odetchnęłam,wreszcie ogrodzono stawy w parku,byłam pełna obaw,że może zdarzyć się nieszczęście,zwłaszcza teraz kiedy nasypało śniegu i nie widać oczek wodnych.A mnóstwo tam dzieciarni zjeżdża na sankach.Trzeba by jeszcze zabezpieczyć brzeg przy mostku,bo rzeka go podmywa ,chodnik jest w bezpośrednim sąsiedztwie rzeczki i też łatwo o nieszczęście,zwłaszcza,że jest ślisko.Myślę,że ktoś z władz to przeczyta i weżmie sobie do serca.
Tak opłotujmy wszystko, może lepiej tablice z informacją o zakazie zjeżdżania? Buba ile masz dzieci, że nad nimi nie panujesz?
Pozdrawiam Ziomali
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

A jak to wszystko będzie wyglądało na wiosnę.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

no z rzeką to w Redzie jest sporo roboty przed nami, bo jak z jednej strony wzmocnimy brzeg, to z drugiej tez należy, oraz pogłębić i wyczyscic kortyo wiele z piachu nawiezione na redzką plażę, jest już kawałek za mostkiem... po prostu plaża jest i będzie podmywana a piasek będzie osadzał się dalej
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Alfista pisze: Tak opłotujmy wszystko, może lepiej tablice z informacją o zakazie zjeżdżania? Buba ile masz dzieci, że nad nimi nie panujesz?
wiesz co,to nie chodzi o to, czy ktoś nie panuje nad dziećmi,bo faktycznie jak śniegu napadało,to ktoś kto nie wie, że tam są oczka wodne ,to mógłby tamtędy przejść i się zdziwić... :shock:
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

redzianka pisze:
Alfista pisze: Tak opłotujmy wszystko, może lepiej tablice z informacją o zakazie zjeżdżania? Buba ile masz dzieci, że nad nimi nie panujesz?
wiesz co,to nie chodzi o to, czy ktoś nie panuje nad dziećmi,bo faktycznie jak śniegu napadało,to ktoś kto nie wie, że tam są oczka wodne ,to mógłby tamtędy przejść i się zdziwić... :shock:
Jasne przyjeżdża do Redy na sanki z Wejherowa.
Pozdrawiam Ziomali
ODPOWIEDZ