Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Park Miejski w Redzie

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
partagas
Częsty Bywalec
310 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

tak, a ten koleś z daleka wygląda jakby miał skoliozę.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

W parku pojawil sie internet, jest to HotSpotParkReda i HotSpotParkReda2. Po polaczeniu trzeba sie zalogowac do sieci, dane podane sa na stronie startowej, sesja trwa 20min i potem trzeba sie laczyc jeszcze raz. Nadajnik najprawdopodobniej znajduje sie na budynku przedszkola i zasieg ma najlepszy na obszarze amfiteatru, przy stolikach kolo grilla jest juz bardzo slaby i co chwila sie rozlanczal :(
Eryk
Częsty Bywalec
365 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

I znowu następny gniot,wychodzi na to,że z internetu należy korzystać w "amfiteatrze",nieco dalej zasięg siada>
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

moim zdaniem jest to do dopracowania, trzeba znalesc tylko osoby odpowiedzialne za to ( moze sa na forum, a jak nie to postaram sie nawiazac kontakt z nimi) i powiedziec ze zasieg siada czym glebiej do parku. Moim zdaniem duzy szacunek ze i tak pojawil sie internet, a sprawa zasiegu jest jeszcze do zrobienia, kolo amfiteatru jest skrzynka z pradem, mozna by tam postawic na slupie jakas antene.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Eryk pisze:I znowu następny gniot,wychodzi na to,że z internetu należy korzystać w "amfiteatrze",nieco dalej zasięg siada>
taj jak "fontanny" działające chyba 2 razy w tygodniu. W środę podziwiałem ich podświetlenie, a od tego czasu jakoś nie było mi dane zobaczyć ich działającymi. dziwna polityka
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Do parku chodze codziennie i niezgadzam sie ze fontanny nie dzialaja. Codziennie chodza ale zdaje mi sie ze przegrzewaja sie pompy i wylanczaja na kilkanascie minut albo sa tak zaprogramowane.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

no może i tak jest, ale wczoraj i przedwczoraj jakoś zawsze trafiałem na "przerwę"
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Ryszard pisze:taj jak "fontanny" działające chyba 2 razy w tygodniu. W środę podziwiałem ich podświetlenie, a od tego czasu jakoś nie było mi dane zobaczyć ich działającymi. dziwna polityka
Fontanny mają za zadanie tymczaoswe natlenianie wody i przy okazji efekt wizualny zapewne w weekendy keidy tam jest duzo osob.
Artur
wazka
Forumowicz
72 postów
Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Nie zgadzam sie.codziennie jak wracam z dzieckiem z przedszkola,to podziwiamy fontanny.a w upalne dni jak sie podejdzie blizej to jest fajne uczucie chlodu
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Ja również codziennie jestem w parku i fontanny zawsze działają,czasem jest naprawdę krótka przerwa,czasem działają naprzemiennie,ale w niczym to nie przeszkadza.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Ja tam uważam, że są ważniejsze sprawy do zorganizowania w Parku niż internet, osobiście chodzę do parku w innym celu niz korzystanie z internetu, wiec wydaje mi sie to niepotrzebne zupełnie, na internecie siedzę w domu z nudów ( no, ale mówie tylko za siebie)
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

A dla mnie to fajna sprawa, hotspoty powinny być tam gdzie przebywają ludzie, czasem coś trzeba sprawdzić w necie (np SKM), a taki darmowy dostęp do neta bardzo to ułatwia;)
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1986 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Ryszard pisze: taj jak "fontanny" działające chyba 2 razy w tygodniu. W środę podziwiałem ich podświetlenie, a od tego czasu jakoś nie było mi dane zobaczyć ich działającymi. dziwna polityka
Wczoraj pięknie działały nawet o godzinie 20:30 :)
Niemniej jednak w samym parku jest jeszcze naprawdę wieeeeele do zrobienia i do poprawienia. Choćby trawniki - nie wiem, czy nikt się tym dotąd nie zajął czy też nawieziono niewłaściwego podłoża, faktem jest, że wygląda toto nieciekawie. Marne kępy wypalonego słońcem perzu na suchej jak pieprz ziemi. Zbyt mało posadzonych drzew. Niezabezpieczone niczym kanały przepustowe idące wzdłuż parku aż do osiedla Reda Park (współczuję rodzicom małych dzieci). Niezasypana ślepa odnoga rzeki tuż za mostkiem - siedlisko błota, śmieci, liście i komarzych jaj. Wygląda to wyjątkowo koszmarnie i psuje cały wizerunek parku.
Ale duży plus za pomyślenie o miejscach parkingowowych, także dla rowerów. Nieczęsto się to zdarza przy tego typu inwestycjach.
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Ogólnie w zeszłym tygodniu zdarzyło mi się siedzieć w naszym parku jakoś 3 dni z rzędu w godzinach wieczorno-nocnych i ogólnie stwierdzam,że park jest ok ;) Nie łaziłem po całym parku ale w okolicach mostku jest pełno śmietników (prawie że jeden na drugim ;)) , nie wiem czy postawili niedawno, ale chyba każdy korzystający z parku z nich korzysta, bo śmieci jakoś też nie widać ;)

A co do neta to moim zdaniem dobrze, że jest, czasem sie przydaje sprawdzić maila , puścić jakiś śmieszny filmik albo sprawdzić rozkład jazdy.

Pozdrawiam
Adam29
Nowy/a na forum
7 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Byłem wczoraj wieczorem w parku na spacerze z córką i żoną i faktycznie fontanny działały.Musze jednak przyznać że dopiero po raz drugi widziałem je działające,a pojawiam się w parku raz na 3 tygodnie.
Ogólnie cały park bardzo mi się podoba i super że nasze miasto inwestuje pieniądze w takie rzeczy :)
Ostatnio zmieniony |15 Cze 2011|, o 15:43 przez Adam29, łącznie zmieniany 1 raz.
Adam29
ODPOWIEDZ