Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Park Miejski w Redzie

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Tylko jeszcze mogliby się z nami zgodzić włodarze miasta i zainteresować się tą sprawą....Jeśli raz ,drugi policja by zareagowała i wlepiła parę mandatów to by się wandalizm zakończył bądź przynajmniej ograniczył a tak czują się po prostu bezkarni!!!
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

dorka04 pisze:Tylko jeszcze mogliby się z nami zgodzić włodarze miasta i zainteresować się tą sprawą....Jeśli raz ,drugi policja by zareagowała i wlepiła parę mandatów to by się wandalizm zakończył bądź przynajmniej ograniczył a tak czują się po prostu bezkarni!!!
a co mają zrobić włodarze miasta? burmistrz jeśli mnie pamięć nie myli obiecał kamerę tuż przy mostku... sam też reaguje jak jest w okolicy, ale cóż.... Reda Chucka Norrisa się nie doczekała 8-)
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

W parku jakieś zmiany.nawieżli chyba bardziej żyznej ziemi w miejscach gdzie były te place piaskiem przysypane.pewnie posieją nowej trawki?
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Śmieci w parku - znalezione na mtk.pl

http://www.mtk.pl/forum/read.php?2%2C54879
Iwa77
Znam to forum
86 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Jak mozna tak śmiecić, to kompletny brak kultury!a tak na marginesie tuż obok są śmietniki, nawet kontenery na śmieci...
wojgol1
Ja tu zaglądam
37 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Iwa77 pisze:Jak mozna tak śmiecić, to kompletny brak kultury!a tak na marginesie tuż obok są śmietniki, nawet kontenery na śmieci...
ale niektórym jest zbyt ciężko do nich podejść, przecież łatwiej po prostu rzucić śmieci pod nogi.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1986 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Iwa77 pisze:Jak mozna tak śmiecić, to kompletny brak kultury!a tak na marginesie tuż obok są śmietniki, nawet kontenery na śmieci...
Ten śmietnik widziałam już w maju w tym samym miejscu :(
Podobny zresztą jest przy rzece za mostkiem.
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

To robią żule,robią sobie tam żarcie i takie tam.Najedzą się ,pośpią, napiją ,czasem nawet przepiorą skarpety...Ah szkoda że nie ma straży miejskiej w tym naszym grajdole...
Przemek
Nowy/a na forum
8 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Likwidacja Straży Miejskiej była akurat dobrym krokiem, jeżeli się nie mylę to była ona finansowana ze środków samorządowych. Zostawmy te sprawy Policji.
icc2009
Bywalec
203 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Tak się zastanawiam, i w sumie wydaje mi się, że policja ma związane ręce. Patrząc na przykład na żuli z nad oczka czy tych codziennie urządzających libacje za cmentarzem, to, co można im zrobić?Żadne wysokie mandaty raczej nie wchodzą, bo przecież oni nie pracują a kasę mają z MOPSU lub żebractwa, izba wytrzeźwień została zlikwidowana dawno temu a gdyby nawet to, kto ma za to płacić? Ciekawe, jakie rozwiązana stosują inne Gminy?
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

to w Redzie była kiedyś Straż miejska???
icc2009
Bywalec
203 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

redzianka pisze:to w Redzie była kiedyś Straż miejska???
A no była była, ale nie najlepiej działała mówiąc delikatnie :wink:
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Tak ale to było daaawno temu ! Jeszcze za czasów poprzedniego burmistrza i Reda była wtedy o wiele mniejsza!!!!
Niestety teraz coraz częściej odczuwamy brak takich służb.
leonek16
Ja tu zaglądam
20 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Tak, i straż miejska będzie się zajmowała tylko źle zaparkowanymi samochodami. Dziękuję za taką straż - wolę pożarną
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

hehhe leonek,ale tu nawet Pożarna jest Ochotnicza.Już mnie te ryki z remizy o nerwicę przyprawiają :-)
ODPOWIEDZ