Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Park Miejski w Redzie

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
pi
Prawie Lider
538 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Jacy ludzie - taka plaża. Zobaczymy.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

No jak ma być plaża to musi być koniecznie ogródek piwny ;)
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

widziałbym tam właśnie jakieś 3 pawilony, z kawiarniami czy pubami. oczywiscie w pobliżu parku, ale nie nad samą rzeką jak to budują niektórzy
g63361pd
Bywalec
239 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Gdyby tak jeszcze rzeczkę przywrócić do stanu używalności mogłoby powstać kąpielisko :) ale to chyba marzenie ściętej głowy
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

bez przesady, stan wód w polskich rzekach się poprawia, nasza już tez nie jest bezklasowa tylko 4 czy 5 klasa. to i tak beznadziejnie, ale jest postęp... nie wiem czy pamiętacie jak kiedyś pod mostkiem leżały części składowe fiata 125p, drzwi, opony itd.:) o ile deszczowka odprowadzana z naszych ulic bedzie... oczyszczana paroma filtrami na jedną linię... to będzie dobrze:)
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Kiedyś ludzie się kąpali w rzecze.
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Należę do tych ludzi i proszę - ciągle żyję ;) Poważniej jednak może z czasem dorobimy się lepszej kontroli jakości wody i tępienia lewych ścieków do rzeki. Swoją drogą cieszy kolejna inicjatywa w kierunku ożywienia rzeki w naszym mieście. Kajaki rozwijają się - widać firmy oferujące spływy. Biorąc pod uwagę plany budowy przystani w następnym etapie to naprawdę istnieje szansa, że park będzie żył.
Reage
Znam to forum
111 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Dzisiaj odbyłam spacerek z córką ,aby zobaczyć jak postępują prace;), i wylądowałam na plaży przy rzeczce:). Mojemu dziecku się bardzo podobało, i myślę ,że pozostałym ciekawskim również, mam nadzieję,że na plaży przy rzeczce nie zaprzestaną i będzie również plac zabaw,bo w pobliżu nie ma właściwie już nic, przy biedronce zlikwidowano...
jednego ,czego będzie mi naprawdę brakować, to górki na saneczki zimą...bo nie uśmiecha mi się szukanie górek w okolicach Redy:/
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1795 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Ogólnie prace budowlane w parku to temat rozmowy nr 1 wśród spacerowiczów :P polecam usiąść na ławeczce i wsłuchać się w rozmowy spacerujących :D
doktor.t
Bywalec
153 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

A co do plaży to moim marzeniem byłoby by nie zrobiła się zbiegiem czasu z niej wielka piaskownica (patrz kuweta z piaskiem) dla różnego rodzaju zwierzaków domowych;)
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

To niestety problem, z którym pewnie nikt sobie nie poradzi. Właśnie wracam z plaży, gdzie panuje bezwzględny zakaz wprowadzania psów. Cóż z tego? Moi kochani rodacy mają gdzieś zakazy i w bezpośrednim sąsiedztwie biegały 4 psy, kąpały się z ludźmi i oczywiście załatwiały swoje potrzeby. Można próbować zwracać uwagę, ale to wszystko co można.
W przypadku miejskiej plaży
bez zakazu i miejskiej straży
O porządku lepiej niech nikt nie marzy ;)
:lol:
Awatar użytkownika
kula65
Częsty Bywalec
311 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Chciałem powiedzieć, że też należę do ludzi którzy kąpali się w tej rzece, choć mieszkam tu od 4 lat to mam tu rodzinę i nie raz z kuzynami mieliśmy w lodowatym nurcie świetny ubaw, życzę Nam wszystkim aby te plany się zrealizowały i obyśmy szanowali to co powstaje.
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Mi szkoda flory i fauny ta rzeka jest zbyt mala aby sobie poradzic z chemikaliami jakie jej się zapodaje miedzy innymi prze kapiel
No ale ten narod taki jest od wladzy do zwyklych ludzi, zdewastuje ostatnie pozostalosci natury jakie ma.
brzezins
Bywalec
207 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Ws. plaży przy rzece to uważam, że jest to niebezpieczna zachęta dla dzieci i młodzieży. Miejscami (jak słyszałem od ludzi, którzy pływali kajakami) nurt rzeki Redy jest zdradliwy. Moim zdaniem nie ma potrzeby organizowania kąpieliska nad rzeką, w okolicy mamy parę całkiem ciekawych alternatyw.
Zapraszam na bloga o finansach - http://wnioseknabiznes.blox.pl/
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

brzezins pisze:Ws. plaży przy rzece to uważam, że jest to niebezpieczna zachęta dla dzieci i młodzieży. Miejscami (jak słyszałem od ludzi, którzy pływali kajakami) nurt rzeki Redy jest zdradliwy.
I takież to właśnie miejsce wybrano na plażę? Nie chce mi się wierzyć, powiem więcej z całą pewnością jest to jedno z najbezpieczniejszych miejsc.
Pozdrawiam Ziomali
ODPOWIEDZ