Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Park Miejski w Redzie

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Dorma pisze:To wszystko odnośnie Dni Redy? No tak, sadzenie drzewek przez radnych i uroczysta sesja Rady Miasta najważniejsza ;).
A gdzie relacja z dużo ciekawszych wydarzeń jak np. inscenizacja walk wojsk zaciężnych ( czy jakoś tak)? Może jeszcze wstawią, bo widziałam, że coś tam filmowali

Dorma- cała relacja fotograficzna z "wojny z Kozakami" i życia obozowego będzie przedstawiona na wystawie równolegle z Impresjami w październiku :D .
Dobrze, ze łopata się znalazła bo biedne drzewka do tej pory nie byłyby wsadzone........ :lol:
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Ania Frania pisze:
Dorma pisze:To wszystko odnośnie Dni Redy? No tak, sadzenie drzewek przez radnych i uroczysta sesja Rady Miasta najważniejsza ;).
A gdzie relacja z dużo ciekawszych wydarzeń jak np. inscenizacja walk wojsk zaciężnych ( czy jakoś tak)? Może jeszcze wstawią, bo widziałam, że coś tam filmowali

Dorma- cała relacja fotograficzna z "wojny z Kozakami" i życia obozowego będzie przedstawiona na wystawie równolegle z Impresjami w październiku :D .
Dobrze, ze łopata się znalazła bo biedne drzewka do tej pory nie byłyby wsadzone........ :lol:
No tak, ale myślałam tez o ttm-ie i innych telewizjach. Podobno nagrywali
Awatar użytkownika
mika
Bywalec
168 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Jeśli w parku o rosliny będą dbać tacy sami ogrodnicy jak Co którzy golą drzewka przy ulicach na zero to nie wiem czy jakakolwiek roslinka tam wsadzona osiagnie swoje rozmiary :/
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

mika pisze:Jeśli w parku o rosliny będą dbać tacy sami ogrodnicy jak Co którzy golą drzewka przy ulicach na zero to nie wiem czy jakakolwiek roslinka tam wsadzona osiagnie swoje rozmiary :/
Przy ulicach to może właśnie o to im chodzi by nie osiągnęła. No ale nie wiem
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

mika pisze:Jeśli w parku o rosliny będą dbać tacy sami ogrodnicy jak Co którzy golą drzewka przy ulicach na zero to nie wiem czy jakakolwiek roslinka tam wsadzona osiagnie swoje rozmiary :/
To co zrobiono z pieknym brzozam przy ul Brzozowej (między Kazimierską a Nową) to nie przycinanie, to zbrodnia na tych drzewach. Kto to robił? Kto to nadzorował? I w ogóle po co to robiono ???
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Nazwa parku w Sopocie
Obrazek
Jakbyśmy nie wiedzieli, że Lech Kaczyński to prezydent a Maria Kaczyńska to małzonka :D
Dobrze, że Redę to ominęło
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Mam pytanie, bodajże w zeszłym roku zaczęli wyrównywać teren obok parku gdzie miały powstać boiska. Co z ta inwestycja?
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
Buba
Częsty Bywalec
473 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

redziaczki pisze:Mam pytanie, bodajże w zeszłym roku zaczęli wyrównywać teren obok parku gdzie miały powstać boiska. Co z ta inwestycja?
Plan jest taki,że mają tam być tereny do rekreacji czynnej i kawiarenka.Na razie poszukiwany jest inwestor.
Niechaj ci ,co zwykli mówić prawdę,nie liczą na niczyje poparcie na tym świecie" /Monteskiusz/
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

Drugi etap rewitalizacji. Przystań kajakowa, budowa połączenia stawów z rzeką.

http://www.pomorskie.eu/pl/bip/gminy/re ... mId=179319
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Super opcja! Na pewno przystań będzie używana przez wiele ekip które zaczynają splywy w Wejherowie lub za Wejherowem :)

"Szkoda" , że mamy ta śluzę na rzece, i trzeba dużą przenoskę robić, wtedy taka przystań przydałaby się tez żeby rozpoczynać spływy w kierunku zatoki.
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Kto mi odpowie,jak to jest ,że spacerując w parku, nie widzi się kucających kobiet pod każdym krzakiem,a oddających mocz facetów wszędzie pełno.Panowie ZROZUMCIE,że jest to chamskie i wielce żenujące zachowanie!!! nie chlej tego piwska w parku skoro wiesz,że nie zdążysz do toi toia.Do cholery mam już dość odwracania wzroku i zagadywania dziecka,żeby nie musiało na to patrzeć!!!
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

11 lat temu

Toja to koszt pół piwa.Dlatego Ci ludzie nazywani są obszczymurkami.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

kowalski pisze:Toja to koszt pół piwa.Dlatego Ci ludzie nazywani są obszczymurkami.
tojek w parku jest darmowy..
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

no właśnie,pierwsze słyszę ,żeby za toja się płaciło.po prostu szanownym panom się nie chce i obsikują każde drzewo jak ...nie powiem co :(
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

11 lat temu

To niestety świadczy o kulturze delikwenta a w zasadzie o kompletnym jej braku...
ODPOWIEDZ