Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Park Miejski w Redzie

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Dokładnie, nie mam nic przeciwko jak ktoś sobie usiadzię na ławeczce i pivko wypije Ale zorganizowane grupy spożywające ponad przeciętne ilości alkoholu - stanowcze NIE!
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Ryszard pisze:
mnie bardziej męczy temat obszaru położonego w stronę kościoła, który już jesienią 2011 r. był wyrównywany, w zeszłym roku też zbierano tam jakieś kamienie, gruz... teraz po prawie 2 latach niewiele się zmieniło. Po co więc ta fatyga?
Tam wg. planów sprzed chyba 2 lat miały powstać boiska różnego rodzaju, a także kawiarenka
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

10 lat temu

Możliwość postawienia kawiarenki w tym miejscu pojawiła się po ostatnim głosowaniu na sesji Rady Miasta
Awatar użytkownika
Buba
Częsty Bywalec
473 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Może zanim powstanie kawiarenka warto by było zlikwidować fetor z rowów i odstojnika przy skate parku.Przy odpowiednim wietrzyku wali tam ,jak z szamba.
Niechaj ci ,co zwykli mówić prawdę,nie liczą na niczyje poparcie na tym świecie" /Monteskiusz/
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

10 lat temu

Byłem teraz w weekend we Wrocławiu, w środku miasta, jest wyspa spiżowa, na której spotykają wieczorami się mieszkańcy i rozmawiają, spożywając różne trunki. Zupełnie tak samo jak w Redzie w parku, przy stołach , grilu itd.
To jest oznaka normalności że jest w mieście takie miejsce gdzie można spotkać się na dworze usiąść spożyć alkohol,rozmawiać, nie można zakazywać ludziom wszędzie wszystkiego bo to skutkować będzie tym co już było...
Pijaństwem w piaskownicach pod oknami ludzi spiących.
Oczywiście nie mam na myśli burdy i mordobicia co do parku że należy się na to godzić.

Co do fetoru - to zdecydowanie w tak dużym parku powinny być szalety miejskie, czy zwykłe Tojtoje w okresie poza zimowym. Nie dziwmy się że setki ludzi mają potrzeby fizjologiczne i _żadnej_ legalnej formy ich zaspokojenia w odległości ~1km.
Artur
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

jestem w parku codziennie i szczerze mówiąc fetoru rodem z szamba nie czuję,może czasem z oczek wodnych jak rośliny kwitną...to wszystko.a Toitoi stoi w okolicach parku,może by się i przydał jeszcze jeden,ale szczerze mówiąc obserwuję trochę zachowanie ludzi w parkach i kto chce ten zdąży do tego ,który jest,a kto nie chce ,to i nawet gdyby 10 toitoi postawili to i tak woli robić gdzie popadnie.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Taka mała ciekawostka, w parku od 8 do 13 lipca trwają prace nad mostkiem, deski zostaną zastąpione betonowymi ryflowanymi płytami.
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

10 lat temu

redzianka pisze:Toitoi stoi w okolicach parku.
Tyle razy co byłem w parku.., nie miałem pojęcia iż on gdzieś tam jest.
Zazwyczaj stosuje się takie proste drogowskazy na skrzyżowaniach dróg w parkach i wtedy nawet turyści są w stanie się dowiedzieć ze jest szalet czy tez w którą stronę iść do centrum .
Artur
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

10 lat temu

Mostek wyremontowany i otwarty.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Bardzo fajnie zrobiony Teraz nie ma tego stukotu przy przejeżdżaniu przez mostek rowerami czy wózkami
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Ooo nie wiedzialem ze cos tam roobia. Dawno mnie w parku nie bylo, ale... stukot zawsze byl zauwazalny... byl czescia tego parku hehe ale fajnie ze okolica sie zmienia, na lepsze mam nadzieje szczera...
Mamo.... bo się potnę !!!
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Sezon grillowy w Parku uważam za otwarty:) Dziś na popołudniowym spacerze widziałem grupkę osób piekącą kiełbaski na swoim grillu....
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Hmm... smaka narobiles... robili na swoim grillu czy na tym stacjonarnym?
Mamo.... bo się potnę !!!
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Na swoim, stacjonarny jest jeszcze na terenie przedszkola.
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
drhacken
Bywalec
215 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Kurde nie wiedziałem że w parku można grillować
Tak to jest jak człowiek całe życie spędza w mieście gdzie za rozpalenie grilla w parku atakuje cię brygada antygrillowa stołecznej straży miejskiej:)
Nie polemizuj z idiotą -najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a później pokona doświadczeniem.
ODPOWIEDZ