Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Lidl na Ciechocinie

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
narek
Prawie Lider
574 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

3 lat temu

Czy to na pewno Lidl? i drugie pytanie czy zmieni się układ drogowy na jedno wspólne skrzyżowanie ul. Długiej w nowym przebiegu z pUcką i ul. 12 marca ?
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

3 lat temu

narek pisze:
3 lat temu
Czy to na pewno Lidl? i drugie pytanie czy zmieni się układ drogowy na jedno wspólne skrzyżowanie ul. Długiej w nowym przebiegu z pUcką i ul. 12 marca ?
Na pewno. W każdym razie tak jest napisane na tablicy informacyjnej :)
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

3 lat temu

Major pisze:
3 lat temu
Z powodu przebudowy układu drogowego od 24 sierpnia będą utrudnienia na ulicy Długiej w rejonie skrzyżowania z DW 216 czyli ulicą Pucką.
No po prostu "miodzio" - szykuje nam się mega-korek wszech czasów ;)
cli1
Znam to forum
134 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

3 lat temu

Szykują się utrudnienia na ul. Puckiej. Widziałem dziś, zaklejone jeszcze, znaki informujące o zwężeniu koło skrzyżowania z 12-go marca.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

3 lat temu

Dlatego warto teraz jeździć Polną do Puckiej.
MilkaMilka
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 3 lat temu

3 lat temu

Czy oprócz Lidla w tym miejscu powstanie coś jeszcze? Jakieś sklepy, lokale usługowe? Ktoś coś wie?
codriver
Ja tu zaglądam
16 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

3 lat temu

Może apteka? Bo przecież najbliższa jest przy POLO dopiero..
narek
Prawie Lider
574 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

3 lat temu

w budynku lidla nie spodziewałbym się dodatkowych sklepów czy też usług, a dodatkowego budynku obok lidla nie widać, więc stawiam na 100% lidl i nic więcej a szkoda
codriver
Ja tu zaglądam
16 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

3 lat temu

Według tablicy informacyjnej na budowie zakończenie robót planowane jest na luty 2021 r., także chwilę jeszcze poczekamy na pierwsze sobotnie zakupy w nowym Lidlu :P
cli1
Znam to forum
134 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

3 lat temu

Od rana zrywają asfalt na Puckiej, a na przygotowywanym odcinku jeżdżą walce. Widziałem też maszynę do lania asfaltu. Będzie się działo :)
szymus127
Znam to forum
84 postów
Znam to forum
Rejestracja: 5 lat temu

3 lat temu

Czy ktoś ma może jakieś informacje na temat tego, czy w obrębie obecnie budowanego lidla ma powstac jeszcze jakis obiekt ?? - zauwazylem ostatnio, że na obecnym placu parkingowym, jest przygotowany taki jakby wyjazd,mniejwiecej wyglada to tak, że z parkingu lidla moznaby przejachac na sąsiednią działkę, ktoś coś ?
krzysieksum
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 3 lat temu

3 lat temu

Tak ma powstać obwodnica a dokładnie przedłużenie trójmiejskiej obwodnicy ma się kończyć na rekowskiej górce i koło Lidla ma być rozjazd na Wejherowo i ulice Długa wić czekają nas kolejne korki
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

3 lat temu

krzysieksum pisze:
3 lat temu
Tak ma powstać obwodnica a dokładnie przedłużenie trójmiejskiej obwodnicy ma się kończyć na rekowskiej górce i koło Lidla ma być rozjazd na Wejherowo i ulice Długa wić czekają nas kolejne korki
Krzysiek, to potwierdzona informacja czy ta bajka którą od kilku lat znają wszyscy i nic się z tym nie dzieje a temat dawno umarł?
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
szymus127
Znam to forum
84 postów
Znam to forum
Rejestracja: 5 lat temu

3 lat temu

Huherko pisze:
3 lat temu
krzysieksum pisze:
3 lat temu
Tak ma powstać obwodnica a dokładnie przedłużenie trójmiejskiej obwodnicy ma się kończyć na rekowskiej górce i koło Lidla ma być rozjazd na Wejherowo i ulice Długa wić czekają nas kolejne korki
Krzysiek, to potwierdzona informacja czy ta bajka którą od kilku lat znają wszyscy i nic się z tym nie dzieje a temat dawno umarł?
Stawiam na bajkę.
narek
Prawie Lider
574 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

3 lat temu

piękna bajka niestety bez happy endu
ODPOWIEDZ