Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Lidl na Ciechocinie

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

4 lat temu

szymus127 pisze:
4 lat temu
...
P.S Major, jeżeli jest tak jak mówisz - to świetnie ! Oby potwierdziły się Twoje wiadomośći !
Potwierdziły się słowa Majora :-)
Wniosek o pozwolenie na budowę Lidla jest już w trakcie rozpatrywania.
szymus127
Znam to forum
84 postów
Znam to forum
Rejestracja: 5 lat temu

4 lat temu

O kurczę, aż nie wierzę.. uświadomcie mnie proszę, wychodzi na to, że naprawdę doczekamy sie Lidla gdzieś w okolicy pętli na ciechocinie !?. Jeżeli tak, to naprawdę jest to świetna wiadomość dla moeszkańców i nic tylko wyczekiwać otwarcia !
cli1
Znam to forum
134 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

4 lat temu

Dopóki tego oficjalnie nie otworzą to nie ma się co cieszyć. Pamiętam jak 3 lata temu cieszyłem się bo miał powstać tam ... N-Park ? Ostatecznie na działce nic się nie ruszyło (a N-park otworzył się koło straży). Na przeciwko miało powstać centrum medyczne ... nie widać żeby cokolwiek miało się tam dziać.

Z mojej strony umiarkowany optymizm ;)
szymus127
Znam to forum
84 postów
Znam to forum
Rejestracja: 5 lat temu

4 lat temu

Ehh, faktycznie możesz mieć racje jeśli patrzeć na doświadczenia z lat ubiegłuch.. poczekajmy chociaz na jakis oficjalny komunikat albo rozpoczęcie budowy
Major
Prawie Lider
601 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

4 lat temu

... opisujmy proszę omawiane wyżej tematy inwestycyjne w odpowiednich wątkach bo się pogubimy :D
szymus127
Znam to forum
84 postów
Znam to forum
Rejestracja: 5 lat temu

4 lat temu

Z tego co ja slyszalem, to lidla w tym roku nie uświadczymy na Ciechocinie.. takze nie wiem jak sie to ma do wiesci Majora i potwierdzenii pezez Wicka o rozpatrywanym pozwoleniu na budowe
Major
Prawie Lider
601 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

4 lat temu

szymus127 pisze:
4 lat temu
Z tego co ja slyszalem, to lidla w tym roku nie uświadczymy na Ciechocinie.. takze nie wiem jak sie to ma do wiesci Majora i potwierdzenii pezez Wicka o rozpatrywanym pozwoleniu na budowe
Moje wieści są wiarygodne na podstawie transmisji z VII sesji Rady Miasta, w tym przypadku z dnia 25 kwietnia w którym Pani Burmistrz poinformowała że umowa była podpisana w marcu i zostało wtedy tylko Inwestorowi złożenie wniosku o pozwolenie na budowę do Starostwa Powiatowego.
... a może są jacyś mieszkańcy którym taki punkt handlowy nie będzie odpowiadał i złożyli skargę do Starostwa ?

A mógłbyś Szymus poinformować forumowiczów gdzie usłyszałeś takie informacje że budowy w tym roku nie będzie :)
szymus127
Znam to forum
84 postów
Znam to forum
Rejestracja: 5 lat temu

4 lat temu

Szczerze? To nie wiem komu mogłby taki sklep przeszkadzać ^^ a jezeli nawet, to z całą pewnoscia bylyby to jednostkowe przypadki ;). A moim tajnym źródłem jest pani kasjerka z lidla na mlyńskiej ;)
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

4 lat temu

Nie mówię, że ten Lidl będzie otwarty w tym roku. Stawiam, że raczej początek przyszłego - ale Twoje źródło to faktycznie kończy dyskusje :)

Myślisz, że inwestor uzgadniał z kasjerami z Lidla przy Młyńskiej termin oddania nowego Lidla?
Myślę, że pracownicy Lidla z Młyńskiej mają wiedzę zbliżoną do naszej + plotki od kierownika regionalnego (który pewnie wiedzę ma z kolei dużo większą) :)

Poniżej link do wniosku o pozwolenie na budowę.
http://wyszukiwarka.gunb.gov.pl/wniosek ... f8d0c81e2/

Zgoda pewnie będzie w okolicy sierpnia, budowa pewnie nie ruszy przed wrześniem, więc stawiam, że otwarcie na grudzień - luty - ale to już gdybanie :)

Dyskusję faktycznie warto przenieść do wątku o inwestycjach :)
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

4 lat temu

Z ciekawości - gdzie dokładnie miałby być ten Lidl? Wątek jakby bez początku, a z reszty dyskusji trudno coś wywnioskować ;)
szymus127
Znam to forum
84 postów
Znam to forum
Rejestracja: 5 lat temu

4 lat temu

podobno w okolicy ul. pucka/długa
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

4 lat temu

Salamandra pisze:
4 lat temu
...Wątek jakby bez początku, a z reszty dyskusji trudno coś wywnioskować ;)
Faktycznie tak wyszło :) A to dlatego, że dyskusja powstała w wątku :) "komunikacja miejska" i gdy rozkręciła się na dobre uznaliśmy, że warto ją przenieść do osobnego wątku (z komunikacją to dużo wspólnego nie miało). Początek był mniej więcej taki :)
Major pisze:
4 lat temu
Jeśli chodzi o sklep Lidl to niemalże pewne że przy skrzyżowaniu ulic Pucka Długa ten punkt handlowy powstanie.
W marcu została podpisana umowa, aktualnie trwają końcowe prace projektowe i a na dniach miało być złożone pozwolenie na budowę do Starostwa Powiatowego.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

4 lat temu

O kurczę, to jest naprawdę dobra wiadomość :) Dzięki Wicek!
Oby tylko poszło do przodu, a nie tak jak wcześniej z centrum handlowym, które nie powstało.
szymus127
Znam to forum
84 postów
Znam to forum
Rejestracja: 5 lat temu

4 lat temu

Salamandra pisze:
4 lat temu
O kurczę, to jest naprawdę dobra wiadomość :) Dzięki Wicek!
Oby tylko poszło do przodu, a nie tak jak wcześniej z centrum handlowym, które nie powstało.
No wlaśnie się zastanawiam, czy pojdzie do przodu - mamy połowę Września, wniosek o pozwolenie na budowę, zdaje się zostal wysłany pod koniec Maja, korzystajac z linku Wicka, mozna zobaczyc, ze wniosek w dalszym ciągu ma status "w trakcie rozpatrywania" pomimo, ze od złozenia mineło juz prawie 4 miesiące, a wg standardowej procedury, urząd ma na rozpatrzenie wniosku 65 dni, także może ponownie pojawily się jakieś przeszkody i obiekt nie powstanie.. : (
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

4 lat temu

Szymus127
Dopóki nie zobaczymy koparek i robotników na placu budowy wszystko jest mozliwe. A i wtedy nie ma 100% pewnoścci. Tak więc dla pesymistów jest tu pole do działania, ja jednak jestem optymistą-czasem niepoprawnym-i sadzę, że obiekt powstanie.
ODPOWIEDZ