Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

OPAT - Obwodnica Północna Aglomeracji Trójmiejskiej / Via Maris

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1986 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

narek pisze:tak dokładnie :-) Pisząc "Droga czerwona" zasugerowałem się wizualizacją OPATu ale faktycznie chodzi o przedłużenie ul. Wiśniewskiego do Opatu
A czy taka droga faktycznie ma powstać (nie pytam już nawet kiedy, tylko czy w ogóle są takie plany ;-) czy to tylko umowna nazwa dla jakiejś dzikiej drogi gruntowej (chodzi mi coś po głowie, że biegnie takowa niedaleko elektrociepłowni) prowadzącej od ul. Puckiej w Gdyni do ul. Dębogórskiej w Rumi? W sieci niewiele mogę znaleźć na ten temat, bo wszystkie linki prowadzą do informacji nt Drogi Różowej w Gdyni. Wzmiankę znalazłam też na stronie UM w Redzie, ale kompletnie bez żadnych konkretów.
http://www.reda.pl/miasto/index.php?opt ... mitstart=2
"- przyspieszenie budowy „drogi czerwonej” dla eliminacji uciążliwości drogi E6"
[/url]
narek
Prawie Lider
574 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Myślę że Gdynia ma w planach budowę tej drogi ale budowanie jej bez Opatu nie ma większego sensu. Ta planowana droga ma przebiegać od ul. Wiśniewskiego po prawej stronie towarowych torów kolejowych i póżniej działek do ul. Puckiej i dalej do przyszłego węzła OPAT. A ta malutka droga o której piszesz to wewnętrzna droga EC i jest bardzo popularną drogą rowerową :-) Zaczyna się od ul Puckiej i biegnie do Rumii i dalej na łąki. Ślad tej drogi w części pokrywa się z planowanym OPAT, widać to na wizualizacji
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

O tej drodze rowerowej możecie zapomnieć, nie dość że OPAT to jeszce ma być tam 'dolina przemysłowa' docelowo.
narek
Prawie Lider
574 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Nie zapomnimy póki z niej korzystamy i póki będzie dostępna.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

ArturB pisze:O tej drodze rowerowej możecie zapomnieć, nie dość że OPAT to jeszce ma być tam 'dolina przemysłowa' docelowo.
są tam też punkty ujęcia wody, więc, tragedii nie powinno być
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

i jak tam Wam się podoba początek wakacji na DK nr 6? stałem dzisiaj od Mc w Rumi do Obwodowej w Redzie z 45 minut! Tragedia!
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Ulica Pucka nie wyglądała dużo lepiej. A jak tylko zacznie się ładna pogoda to dopiero będzie tragedia.
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

A ja wyjątkowo dziś pojechałem samochodem do Rumi i osiągnąłem magiczną średnią prędkość 21km/h czyli o 10km/h wolniej niż rowerem, plułem sobie w brodę .... ;-)
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Artur pisze:i jak tam Wam się podoba początek wakacji na DK nr 6? stałem dzisiaj od Mc w Rumi do Obwodowej w Redzie z 45 minut! Tragedia!
wiem, że ok 12:15 był wypadek w Redzie, przy zjeździe w kierunku Lidla... lekko stuknięty dostawczak kurierski DPD i praktycznie skasowana z przodu Kia bodajże.
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Około godz 16.30 też podobno był jakiś wypadek.
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Przy takim natężeniu ruchu o stłuczkę bardzo łatwo.A to powoduje korek który trudno rozładować.
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

natężnie ma małe znaczenie, w wiekszości to bezmyślność, czyli na własne życzenie, wystarczy poprzeć w jakich odległościach względem siebie większość jeździ, po 3m czy 5m przy 70km/h, przecież to jak rosyjska ruletka, 3,4 pojazd z koleji nie ma najmniejszych szans nie spowodowac kolizji w razie nagłego hamowania.
frania
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Jeżeli chodzi o OPAT to ma zacząć się budowa w 2014 ale to i tak nie wiadomo czy się zacznie bo u nas tylko gadają
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Chyba raczej po 2014 mają ponownie rozpatrzyć celowość inwestycji a do 2014 temat jest zamknięty.
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Dokładnie, póki się nie dowiemy ile pieniędzy da nam UE to nie będą podjęte żadne decyzje.
ODPOWIEDZ