Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

OPAT - Obwodnica Północna Aglomeracji Trójmiejskiej / Via Maris

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Robin
Częsty Bywalec
464 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

1 rok temu

Serio?!!! No to o co jęki na tym forum? Skoro tak traktowana jest jedna z najważniejszych inwestycji, to kto się będzie przejmował mniejszymi sprawami. W takim razie wiwat UM i wiwat my wszyscy.
Majlo
Nowy/a na forum
6 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 4 lat temu

1 rok temu

https://gwe24.pl/pl/19_wiadomosci-z-reg ... maris.html
Pod tym linkiem są zdjęcia ze spotkania w urzędzie miasta , czy ludzie na zdjęciach na prawdę wyglądają jakby przyszli odebrać dowód osobisty ?
Nie rozumiem po coś siać ferment i próbować przekłamywać fakty ... Zwyczajne wprowadzanie ludzi w błąd.... Słabo.
Marcin
Prawie Lider
519 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

1 rok temu

Huherko pisze:
1 rok temu
Robin pisze:
1 rok temu
Odbyły się podobno konsultacje w Redzie w tej sprawie. Mimo zainteresowania sprawami miasta nie wiedziałem nic o takim spotkaniu. Ktoś był? Coś wiadomo? Dalej forsują cięcie Ciechocina na pół drogą szybkiego ruchu ? Ciekawe to bardzo ....

Konsultacje:

Wychodzi z gabinetu Urzędu Miasta na korytarz jegomość i pyta ludzi czekających w kolejce na wymianę dowodów:
- Mają Państwo jakieś pytania co do OPAT?
Ludzie z wywalonymi oczami kręcą przecząco głowami.
- Dziękuję, konsultację zakończone.

kurtyna xD
Po co ten ferment? Taki doświadczony forumowicz...
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

1 rok temu

Nie przesadzajmy :)

Daleko mi do tego, żeby bronić lokalnych urzędników i radnych, ale akurat o tych konsultacjach można było się dowiedzieć :P

Wystarczy obserwować w mediach społecznościowych użytkowników zaangażowanych w tę budowę (np.OPAT / Via Maris...) albo chociaż lokalnych radnych. Lokalne media także informowały o tych spotkaniach.

Jasne, że miejscy urzędnicy mogli zrobić więcej, aby poinformować mieszkańców, że są takie spotkania, ale nie ma co przesadzać - myślę, że nawet profesjonalny marketing nie sprawiłby, aby ta dyskusja miała większy wpływ na to czy ta droga powstanie i w jakim wariancie.

Dobrze, że coś się w tej sprawie dzieje... ale czy przypadkiem nie jest to związane z nadchodzącymi wyborami? :P

Byłoby dobrze, gdyby chociaż tę drogę czerwoną zaczęli robić i drogę trzech powiatów... to już dużo pomoże.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 miesięcy temu

Huherko pisze:
1 rok temu
Robin pisze:
1 rok temu
Odbyły się podobno konsultacje w Redzie w tej sprawie. Mimo zainteresowania sprawami miasta nie wiedziałem nic o takim spotkaniu. Ktoś był? Coś wiadomo? Dalej forsują cięcie Ciechocina na pół drogą szybkiego ruchu ? Ciekawe to bardzo ....

Konsultacje:

Wychodzi z gabinetu Urzędu Miasta na korytarz jegomość i pyta ludzi czekających w kolejce na wymianę dowodów:
- Mają Państwo jakieś pytania co do OPAT?
Ludzie z wywalonymi oczami kręcą przecząco głowami.
- Dziękuję, konsultację zakończone.

kurtyna xD
Hmm... dlaczego piszesz takie bzdury? Konsultacje się odbyły, było sporo ludzi.
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

11 miesięcy temu

Salamandra pisze:
11 miesięcy temu
Hmm... dlaczego piszesz takie bzdury? Konsultacje się odbyły, było sporo ludzi.
Spokojnie, to tylko sarkazm, przeczytaj sobie kilka postów wyżej - napisały na forum tutaj osoby, które interesują się bardziej niż ja losami miasta a same nic nie wiedziały. Więc znając nasz "fantastyczny" samorząd tak mi się to skojarzyło jak to napisałem.
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 miesięcy temu

Huherko pisze:
11 miesięcy temu
Salamandra pisze:
11 miesięcy temu
Hmm... dlaczego piszesz takie bzdury? Konsultacje się odbyły, było sporo ludzi.
Spokojnie, to tylko sarkazm, przeczytaj sobie kilka postów wyżej - napisały na forum tutaj osoby, które interesują się bardziej niż ja losami miasta a same nic nie wiedziały. Więc znając nasz "fantastyczny" samorząd tak mi się to skojarzyło jak to napisałem.
Oki, nie załapałam tego sarkazmu :)
ODPOWIEDZ