Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Reda się rozwija

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Awatar użytkownika
herring
Częsty Bywalec
340 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

To się wyprowadź zakompleksiony piętnastolatku
tola
Znam to forum
128 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Ja w Redzie mieszkam od 30 lat i jakoś nie narzekam. Owszem są dziury w ulicach, korki na drodze, brak świateł i chodnika na Długiej przy wjeździe na Pucką. Ale to jest moje miasto i podoba mi się. I zauważyłam ogromne zmiany na plus i to duży plus dla włodarzy miasta. Nie można mieć wszystkiego na raz. Zaniedbań powstałych w ciągu wielu, wielu lat nie usunie się ot tak pstryknięciem palcem.
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

I wieje nudą, nudą, aż do bulu!

Włodarze są mizerni, zarabiają najwięcej, robią najmniej w skali ogólnokrajowej! Wystarczy popatrzeć na sąsiędnią Rumię jaka jest zaradna... Mają McDonald'a, KFC i także Redzie wyrwali z rąk Port Rumia z Empikiem i Vobisem na czele!!!

Żałość wzbiera czytając takich młodzieńców. Żałość do BÓLU!!!
IZUNIA81
Bywalec
225 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

JAK WYBUDUJA TA AQUASFERE NASZE MIASTO DUZO ZYSKA NIE BEDZIE JUZ NAZYWANE SYPIALNIA
IZUNIA81
Bywalec
225 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

ACH PRZYDAŁOBY SIE FAJNE MIEJSCE DLA RODZIN ABY MOGLI RAZEM SPEDZIC NIEDZIELE Z DZIECMI AMFITEATR MAJA ZROBIC TO OK
IZUNIA81
Bywalec
225 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

A CO WY NA KINO ?
darek95
Bywalec
196 postów
Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Kina na pewno nie będzie, bo będzie w Galerii Rumia. :wink:
lena
Znam to forum
80 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Izunia proszę... CapsLock - taki jeden mały klawisz z lewej strony... przyciśnij... raz... :)

Reda jest sypialnią, a aquasfera tego nie zmieni.. no może stanie się sypialnią z fajną łazienką ;). A tak serio, Reda rozwija się bez wątpienia i to bardzo pozytywne. Jak ktoś ocenia wartość miasta po tym, że jest McDonald's, KFC czy Vobis to przykro mi... zawsze można się wyprowadzić. A co do tunelu SKM- niestety, ale ani miasto, ani SKM ani PKP nie nauczy meneli sikać tam gdzie robią to cywilizowani ludzie...a Ci są wszędzie- nie tylko w Redzie.

pozdrawiam wszystkich zadowolonych mieszkańców Redy! :)
IZUNIA81
Bywalec
225 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

a ja chciałam przeprosic za ten CapsLock tak sie zapedziłam
Marcin
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

W kilku aspektach to ja się nawet zgodzę z niejakim "bbmmog"... nudą to tutaj rzeczywiście wieje (choćby te prześwietne festyny z gwiazdami :) ), centrum handlowe (juz nieważne czy jest tam Empik, czy Vobis) - płaci podatki Rumi, podobnie jest z non stop obleganym MC... Reda się rozwija na pewno, buduje sie park, buduja się osiedla, hotele, czy ten długooczekiwany Aquapark... I z tego nalezy się cieszyć. Mi tez się tutaj podoba, bo jak już założyłem rodzine to wolę spokój i względną ciszę...
narek
Prawie Lider
574 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

bbmmog nie bądź taki zdesperowany, Reda to nie metropolia to nie Sopot. Zapewniam Cię jeżdżąc sporo po Polsce że są znacznie gorsze miejsca niż Reda, znacznie biedniejsze, zacofane i zapuszczone.
IZUNIA81
Bywalec
225 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Kazdy chce zeby jego miasto było naj jest pyt czy jak juz cos zrobia w Redzie czy ludzie to uszanuja a moze po miesiacu komus bedzie przeszkadzac i zdewastuja
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

bbmmog pisze:Acha... jest jeszcze wielkie centrum handlowe w samym centrum (?!) Redy, gdzie na 30 boxów zagospodarowanych jest może z ... 5. Tak dynamicznie rozwija się Reda! Idealne miasto do ominięcia. Do zamieszkania wole pobliskie Wejherowo!
A ja właśnie mam trochę p[odobne zdanie o Wejherowie jak Ty o Redzie. Strach tam mieszkać. Pełno dresiarzy zaczepiających ludzi. Na tym całym rynku też syf a sklepy nic ciekawego nie oferują. Atrakcji nie dużo więcej niż ma Reda, pracy też tam nie ma jak w Redzie. A menele i obszczymury są wszędzie. Nie tylko w Redzie na dworcach czy pod polo. Szczerze, to jak widzę jakiegoś "wieśniaka" bez kszty kultury np. w skm-ce to akurat zawsze jedzie dalej gdy ja wysiadam w Redzie. A pociąg jest do Wejherowa.
Bez urazy dla ludzi którzy tam mieszkają, ale moja koleżankę już dwa razy tam napadli, a przez cały czas jak mieszka w Redzie ani razu mimo wracania noca do domu.

Z tą nudą w Redzie to trochę racja. To zostawia wiele do Życzenia. Nie ma praktycznie żadnej rozrywki oprócz kilku imprez ( kiepskich moim zdaniem) na stadionie czy jakichś przedstawiem w ZSz nr 1. No może Aquasfera coś zdziała
Marcin
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Dorma pisze:Szczerze, to jak widzę jakiegoś "wieśniaka" bez kszty kultury np. w skm-ce to akurat zawsze jedzie dalej gdy ja wysiadam w Redzie. A pociąg jest do Wejherowa.
(...)
Bez urazy dla ludzi którzy tam mieszkają, ale moja koleżankę już dwa razy tam napadli, a przez cały czas jak mieszka w Redzie ani razu mimo wracania noca do domu.
No to rzeczywiście masz argument, że ja piernicze! A wiesz ile moich kolezanek nie napadli ani razu w Wejherowie?... A może akurat ten jak to okresliłaś "wieśniak" bez kszty kultury (sic!) wysiada w Pieleszewie, albo ma przesiadkę do Luzina? Przez kilkanaście lat mieszkałem w Wejherowie i gdybym ponownie szukał mieszkania - raczej Wejherowo (lub Reda, oczywiście). To tak jak z polemiką o wyższości jednych świąt nad drugimi...
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Wiedziałam, że sie ktos zaraz obrazi. Nie chciałam nikogo obrazić. Chciałam dać przykład, że równie dobrze można o wejherowie mówić tak jak kolega o Redzie. Każdy ma swoje różne doświadczenia. Ja powiedziałam o dwuch napaściach, ale zaczepki trafiaja mi się prawie za każdym razem. Ciebie może nikt nie zaczepia w Wejherowie, a za to w Redzie może się cos zdażyć.
Ja wyraziłam swoja opinie. Raczej nie chciałabym mieszkać w Wejherowie
ODPOWIEDZ