Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Reda się rozwija

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Awatar użytkownika
kula65
Częsty Bywalec
311 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Fakt rozwijają się okolice obwodowej ale tam też ktoś wydał pozwolenia na budowę mieszkań na terenach podmokłych, co z tego,że w trakcie budowy osuszają grunt jak po budowie osuszania nie ma...a woda nie jest głupi i wróci na swoje miejsce
Awatar użytkownika
gizboy
Bywalec
274 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Słyszałem, że coś się dzieje pod Aquasferą, nie wiem czy to plotka czy fakt, że tereny są bardzo podmokłe i jest niezła jazda z budową...
IZUNIA81
Bywalec
225 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

czyli wzrosna koszta i moga byc solidne opóżnienia
Awatar użytkownika
kula65
Częsty Bywalec
311 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

pytanie czy wzrost kosztów nie odstraszy potencjalnych klientów???
Awatar użytkownika
gizboy
Bywalec
274 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Zastanawiam się też co z działkami ogrodniczymi, czy pozostaną na swoich miejscach, skoro taki obiekt ma powstać tuż za płotem
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Działki na chwilę obecną pozostają.
IZUNIA81
Bywalec
225 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

ale wszystkie zostaja ? czy czesc zostanie zabrana?
Awatar użytkownika
gizboy
Bywalec
274 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Pytałem się o działki, bo chciałem kupić ostatnio działkę tam, ale zrezygnowałem wiedząc o przedsięwzięciu Semeko
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Ale czy dostałeś konkretną odpowiedź co do przyszłości działek ? Bo ja też odnoszę wrażenie że ich przyszłość jest raczej niepewna. Jest to zbyt atrakcyjny teren dla dalszych inwestycji.
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Jeżeli jest to tak atrakcyjny teren to jest to dobra lokata .
Awatar użytkownika
gizboy
Bywalec
274 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

No właśnie nie...sam wydedukowałem, że jeżeli taki obiekt ma powstać obok działek - to po pierwsze ta działka już nie będzie rekreacyjno-ogrodniczą i traci swoją funkcjonalność, a po drugie wątpię w przyszłość tych działek, skoro ten teren będzie naprawdę cenny dla innych inwestycji. Szczerze nie dziwię się i dlatego właśnie się wstrzymałem w kupnem.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

gizboy pisze:No właśnie nie...sam wydedukowałem, że jeżeli taki obiekt ma powstać obok działek - to po pierwsze ta działka już nie będzie rekreacyjno-ogrodniczą i traci swoją funkcjonalność, a po drugie wątpię w przyszłość tych działek, skoro ten teren będzie naprawdę cenny dla innych inwestycji. Szczerze nie dziwię się i dlatego właśnie się wstrzymałem w kupnem.
Jak jest taki cenny to pewnie dużo za ten teren zapłacą. Przecież nie moga sobie tego przywłaszczyć. Tak jak nie mogą nikogo zmusić do sprzedaży swojej własności. Czy sie mylę?
Awatar użytkownika
gizboy
Bywalec
274 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Kiedyś słyszałem, że to nie jest własność działkowiczów, własnością jest to, co się znajduje na tej ziemi, którzy oni...- no właśnie dzierżawią? (sam nie wiem) - wiem że nie mają praw do ziemi, tylko do tego co jest na niej - altanki, drzewka itd itp. Więc nie wiem czy Ci działkowicze dostaną za to krocie...
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Ale to są chyba tylko użytkownicy a nie właściciele terenu? Teren działek należy chyba do miasta? A może się mylę?
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

eee. To trochę bez sensu. Ja sobie zrobię działkę, boisko, domek a oni w każdej chwili moga mnie wywalić?
ODPOWIEDZ