Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Reda się rozwija

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Czy poprzecie mnie w tym że Reda się rozwija i nadal będzie się rozwijać oby na dobre ? Zauważyłem wielką poprawę . Powstały rozmaite sklepy , rozwinęła się handel prywatnych przedsiębiorców , pojawia się coraz więcej mieszkań , mieszkańców a przede wszystkim miejsc do uprawiania sportu jak np. orlik . Lecz są też minusy . Reda nadal nie ma parku z prawdziwego zdarzenia a o basenie nic nie powiem . Jeśli macie coś jeszcze do dodania to proszę :)
Marcin
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Zauważyłem wielką poprawę. Powstały rozmaite sklepy , rozwinęła się handel prywatnych przedsiębiorców
Mimo szczerych chęci - generalnie ja poprawy nie widzę od kilku lat :)

Reda się rozwija - głownie z powodu nowych mieszkań i napływu ludzi pracujących w Trójmieście... Niestety - pieniądze tam zarobione są także w znacznej ilości wydawane poza Redą... To jest miasto, gdzie tylko nielicznym udaje się konkretnie zarobić na handlu.
Powstały rozmaite sklepy , rozwinęła się handel prywatnych przedsiębiorców , pojawia się coraz więcej mieszkań , mieszkańców a przede wszystkim miejsc do uprawiania sportu jak np. orlik .
Gdzie?
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Jak to gdzie?? Na stadionie a obok masz drugie boisko.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

w tym roku park beda robic... chodnik do obwodwoej wzdluz rzeki etc.:) skate park,
jest ok w miescie, semeku buduje tam gdzie i tak nic nie bylo, nawet ciekawych terenow zielonych, jedyne czego mi szkoda to terenow nad rzeka... fajnie bylo tam chodzic na randki..a teraz co? budowa i kafle...
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Fajnie by było jakby Reda miała lepszy park od Rumi czy Wejherowa :)
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Projekt nie jest najgorszy. Ale na efekty przyjdzie nam pewnie jeszcze trochę poczekać.
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Dobrze by było zeby Semeko się za to wzieło na swoim terenie.W centrum ziemia jest droga a miasto powinno przeznaczyc jąna inne cele.A spółdzielnie nic dla swoich mieszkanców nie zrobiły.Park mozna zrobic na Buczka lub przy Obwodowej.
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

kowalski pisze:.Park mozna zrobic na Buczka lub przy Obwodowej.
Nie wydaje mi się. Park powinien być w centrum miasta a nie na uboczu.
direks
Forumowicz
50 postów
Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Jest także park "jak można go jeszcze nazwac parkiem" w ciechocinie koło Sp3 ,lecz niestety niezadbany i niezagospodarowany stał się tylko miejscem "popijawek" tamtejszej młodzieży a naprawde jest to chyba teraz jedyne miejsce w Redzie jeszcze "zielone" gdzie wystarczy tylko mały wkład i zainteresowanie a można było by tam mile spędzic czas wśród tamtejszych Pomników Przyrody
Basia
Nowy/a na forum
10 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

ja też uważam że park w Redzie to dobry pomysł !!
Basia
Nowy/a na forum
10 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

a, i jeszcze jedno - powinien być rynek, taki z prawdziwego zdarzenia RYNEK !!
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

To muszą byc stare drzewa, ładny teren W Redzie tylko alejki wzdłuż rzeki i parę kładek inaczej nie będzie zadnego uroku na pełnym słońcu.
Basia
Nowy/a na forum
10 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

oj pomarzyć dobra rzecz
...
Basia
Nowy/a na forum
10 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

pozdrawiam wszystkich :-)
Awatar użytkownika
greylin
Bywalec
223 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Michał pisze:Fajnie by było jakby Reda miała lepszy park od Rumi czy Wejherowa :)
Na taki jak w Wejherowie to lat pracy potrzeba :)
ODPOWIEDZ