Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Budowa drogi 12 Marca

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
figaro
Bywalec
262 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

8 lat temu

pi pisze:Każdy kto kupił działkę na południe od 12-Marca musi liczyć się z powstaniem obok bloku. Wysokość 12,5 metra to trzy- cztery kondygnacje.
No nie do końca prawda...na ul. Czesława Miłosza ostało sie kilka działek gdzie zabudowa wielorodzinna po sąsiedzku nie grozi. Ale reszta fakt, MW miedzy innymi. Ale tak to jest, jeśli ktoś kupując działkę jedzie na miejsce, patrzy wokół i mówi: piękne miejsce, a dokumentów nie czyta.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

No nie do końca prawda...na ul. Czesława Miłosza ostało sie kilka działek gdzie zabudowa wielorodzinna po sąsiedzku nie grozi.
Oby!
Robin
Częsty Bywalec
464 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

7 lat temu

Jadąc ulicą 12 Marca po ostatnich deszczach aż się serce kraje. Chodnik od strony lasu mimo, że prawie nie obciążony ruchem - sam się zapada. Przecież to nowa inwestycja. Wspomniany chodnik pełen jest dziur i kałuż. Brawo nadzorujący prace Tanie budowanie takie przynosi właśnie efekty. A gdzie okres gwarancji, gdzie przeglądy pogwarancyjne .......
Robin
Częsty Bywalec
464 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

7 lat temu

W nowym bloku przy 12Marca UM pozwolił na chodnik łączący budynek ze ścieżką rowerową. Efekt : jeżdżące po ścieżce auta i jakiś geniusz, który składuje wielkie wory z odpadami budowlanymi na ścieżce (już od miesiąca) a dziś jeden z worów leży rozsypany na całej szerokości ścieżki. Skąd biorą się takie typy? Kto zareaguje na takie zachowania? Kompletna samowola.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

7 lat temu

W którym to jest dokładnie miejscu?
Worki pobudowlane składowane w trakcie trwania budowy to jeszcze zrozumiem, bo może nie ma możliwości składowania ich gdzie indziej, a przecież Sanipor je w końcu zabierze. Ale nie bardzo rozumiem gdzie i po co po ścieżce rowerowej miałyby jeździć samochody?
kapelusznik
Bywalec
183 postów
Bywalec
Rejestracja: 11 lat temu

7 lat temu

Salamandra pisze:W którym to jest dokładnie miejscu?
Worki pobudowlane składowane w trakcie trwania budowy to jeszcze zrozumiem, bo może nie ma możliwości składowania ich gdzie indziej, a przecież Sanipor je w końcu zabierze. Ale nie bardzo rozumiem gdzie i po co po ścieżce rowerowej miałyby jeździć samochody?
Jak to po co? Bo mi tak bliżej, bo mi tak wygodniej, albo "bo ja tu tylko parkuję". To problem we wszystkich miastach, bo nie ma odpowiedniej infrastruktury, kontroli, kar i przede wszystkim kultury.

http://trojmiasto.tv/Ja-tu-tylko-parkuj ... 18571.html
Robin
Częsty Bywalec
464 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

7 lat temu

Blok blisko boiska. Zbudowali sobie łącznik ze ścieżką i zawładnęli tym fragmentem ciągu pieszego i rowerowego jak im się podoba. Nie ma tam wjazdu. Wjazd mają od przeciwnej strony budynku. Tymczasem auta podjeżdżają po wysokim krawężniku, niszczą nawierzchnię (podbudowa nie zakłada ruchu samochodów). Jakby tego było mało jeździli sobie tam ciężarówkami, gruszkami z betonem itp. Teraz jakiś wynalazca zaśmiecił swoimi bagami ścieżkę i zajmuje sobie to miejsce od kilku tygodni. Coś tu nie gra Nie tłumacz proszę Salamandro takiego zachowania brakiem miejsca, bo jak budujesz musisz sobie radzić na swoim placu budowy. To jest zwykły brak kultury.
Gdyby taka sytuacja miała miejsce w Gdyni - daję godzinę i straż miejska już wypisywałaby mandat. W Redzie nie wiadomo do kogo uderzać. Najłatwiej umyć ręce. Przecież tą drogą jeżdżą i pracownicy UM, i radni i policja. I co?
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

7 lat temu

Jeśli myślę o tym samym miejscu, to serio nadal nie wiem gdzie dokładnie samochody wjeżdżają na chodnik i ścieżkę rowerową. Owszem, jest łącznik z chodnika na podwórko (mostek nad rowem), ale o szerokości chodnika, więc jak i którędy miałyby tam wjeżdżać samochody? I po co??
Worki w istocie stoją pod płotem, przy chodniku, bo pewnie stamtąd samochód Saniporu zabierze je bez trudu, niż gdyby miał gramolić się naokoło i wjeżdżać na niewielkie podwórko. Serio nie robiłabym z tego powodu aż takiej tragedii, zwłaszcza, ze te worki stoją tam chyba od wczoraj, bo wcześniej ich nie widziałam. Sama też w dniu zbiórki odpadów wystawiam pojemniki na śmieci na chodnik, żeby ułatwić panom z Saniporu pracę - nie muszą wtedy wchodzić na moje podwórko i wytaczać tych pojemników.
Robin
Częsty Bywalec
464 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

7 lat temu

Nie będę powtarzał kilka razy tego samego. Jeśli nie widziałaś to zwróć uwagę. Auto stało tam na całej szerokości także dziś. Chyba muszę wrzucić fotkę. Sami ocenicie. Może za niedługo inni też zaczną wyrzucać odpady po remoncie na ulice?
ODPOWIEDZ