Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Zaginął ALASKAN MALAMUTE!!!!!!!

Ogłoszenia forumowiczów oraz płatne ogłoszenia firm z Redy i okolic.
Regulamin forum
Ogłoszenia drobne dotyczące działalności zarobkowej oraz inne dotyczące firm mogą być zamieszczane wyłącznie przez moderatorów. Kontakt: admin@e-reda.pl
lukformella
Ja tu zaglądam
17 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Zapraszam wszystkich zainteresowanych
https://www.facebook.com/events/137360106383731/
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1986 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Już myślałam, że znalazłam dziś Waszego psa, ale to niestety nie on, ponieważ miał bordową obrożę z przypiętą torebeczką i nie reagował na imię. Niemniej jednak z wyglądu niezwykle podobny, choć przypuszczalnie był to husky (niestety, aż tak dobrze nie potrafię odróżnić ras).

Może przy okazji podam więcej informacj, bo mam wrażenie, że pies również komuś uciekł albo się zgubił. Był bardzo wychudzony, zdenerwowany, biegał dość chaotycznie węsząc wokoło jakby kogoś szukał. Widziałam go na ul. Karłowicza, potem pobiegł na Polną. Raczej nie jest miejscowy, ponieważ oszczekiwały go wszystkie psy z okolicznych podwórek. Nie dał do siebie podejść, uciekał, najwyraźniej nie ufał obcym.

Jeśli sobie nie życzycie, żeby podczepiać się pod Wasz wątek, to skasuję post i założę inny.
lukformella
Ja tu zaglądam
17 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Niestety nie odnalazłem w/w psa w tamtej okolicy, dziekuje za informacje.
lukformella
Ja tu zaglądam
17 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

dziś dostałem telefon z informacją, że podobny pies do Inuka był widziany w okolicach Olimpijskiej i Sportowej w Redzie. Niestety również nie udało mi sie zlokalizować tego psa. Zjeździłem całą okolice i Moście Błota.
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Ja dzisiaj ok.11 widziałam przez okno takiego psa na Jana Pawła II, pobiegł w kierunku POLO, lecz zanim sie ubrałam i zeszłam na dół już go nie było.Nie wyglądał na psa,który by tak się długo błąkał, był czysty, ogon puszysty ,biały do góry miał i jeśli dobrze widziałam miał obrożę.Wyglądał raczej na pewnego siebie, niż na zabłąkanego. Telefon do Was zapisałam sobie. Dużo chodzę z moim psem więc jeśli go spotkam to zadzwonię. Sznurek też zabiorę :)
kinia_57
Ja tu zaglądam
21 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Dziekuje :)
lukformella
Ja tu zaglądam
17 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Już 4 osoby dzwoniły do mnie z informacją, że Inuk był widziany okolice ul.Spokojnej / Kazimierskiej/ Olimpijskiej i polo marketu także możliwe, że jest gdzieś tam w okolicy. Za każdym razem jechałem w te okolice ale nie odnalazłem go :( Inuk jest spokojnym psem więc można spokojnie zapiąć go na smycz lub zamknąć na podwórku. Dla znalazcy przewidziana nagroda pieniężna !!!
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Oby się skończyło tak jak w tym artykule. Świetna historia:

http://policyjni.gazeta.pl/Policyjni/1, ... _jego.html
lukformella
Ja tu zaglądam
17 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

jestem dobrej myśli... :)

Ma ktoś numer do schroniska w Małoszycach? szperałem po internecie i nie znalazłem takowego ani strony schroniska (wiem, że to schronisko to kołchoz dla psów :( )
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

To schronisko prawdopodobnie już nie istnieje, ale głowy nie dam. Myślę,że skoro UM podpisał z nimi umowę, to mają numer, adres jakieś namiary, bo muszą wiedzieć gdzie wysyłać pieniądze.
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

to istnieje to schronisko czy nie,wie ktoś może.Z jakim schroniskiem UM podpisał umowę w sprawie odławiania psów?jeśli ktoś wie napiszcie.
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Pod takim opisem znalazłam :/
Ośrodek Tresury Psów, Hotel i Schronisko dla Psów Bajer Sławomir Twardziak
adres: Małoszyce 4, Lębork - Pomorskie
telefon: 508 360 305
kinia_57
Ja tu zaglądam
21 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

dziękuje, jutro spróbuje zadzwonić
lukformella
Ja tu zaglądam
17 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

kilka telefonów wykonanych i niestety nie odbierają :(
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1986 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Może zadzwoń bezpośrednio do Urzędu Miasta - oni chyba powinni mieć aktualne dane tego "schroniska".
ODPOWIEDZ