Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Zaginął pies!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ważne

Ogłoszenia forumowiczów oraz płatne ogłoszenia firm z Redy i okolic.
Regulamin forum
Ogłoszenia drobne dotyczące działalności zarobkowej oraz inne dotyczące firm mogą być zamieszczane wyłącznie przez moderatorów. Kontakt: admin@e-reda.pl
magdaNW
Początkujący
13 postów
Początkujący
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

We wtorek ok godziny 4:30 uciekł z podwórka na ul. Poniatowskiego pies mieszaniec owczarka niemieckiego i rotwailerra (czarno-podpalany)w kierunku ul Norwida. Pies jest stary ma 13 lat, ma jedno oko na które już słabo widzi, oprócz tego jest chory na padaczkę i być może uciekł bo dostał ataku. Niestety nie wrócił do domu, pomimo,iż objeździliśmy całą Redę nie znaleźliśmy go. Być może ktoś widział błąkającego się gdzieś w okolicy, bądź w okolicy oczka wodnego, ul Obwodowej; Istnieje możliwość, że atak mógł być jego ostatnim i gdzieś zdechł lub został schwytany i wywieziony do schroniska. Na policji nie dostali żadnego zgłoszenia więc ta możliwość jest mało prawdopodobna. Jeśli ktoś coś wie proszę napisać lub zadzwonić 888-240-687
z góry serdecznie dziękujemy
magdaNW
Początkujący
13 postów
Początkujący
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Ostatni raz był widziany prawdopodobnie w okolicy Obwodowej - plac manewrowy. Instruktor nauki jazdy na duże samochody dawał psu kanapki i zadzwonił do ciapkowa lub policję. W żadnym schronisku psa nie ma, policja nie ma żadnego zgłoszenia. Może wy znacie jakieś schroniska oprócz Dąbrówki, Ciapkowa, Sopotu i Gdańska lub osoby które zajmują się zaginionymi lub porzuconymi zwierzętami? Sprawa jest bardzo pilna gdyż pies przyjmuje leki, bez nich będzie dostawał ataków padaczki. Na pewno kontakt z tym instruktorem też by się przydał, ale niestety żaden ośrodek nie odbiera telefonów.
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Zapytaj się w urzędzie albo w firmie sprzątająej i odsnieżającej p.Płockiego
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

UM Reda miała podpisaną umowę ze "schroniskiem" w Małoszycach koło Lęborka. Nie wiem czy jeszcze obowiązuje.
Ale tam lepiej,żeby nie trafił...
magdaNW
Początkujący
13 postów
Początkujący
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

bardzo dziekuję zawsze to cień nadziei tylko nie mogę nigdzie znaleźć numeru do tych rzeźników
josefina
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Z tego co wiem, to schronisko zostało zamknięte ze względu na złe"traktowanie" zwierząt, a cała sprawa wylądowała w Prokuraturze Okręgowej w Słupsku.
Josefina
Canibal
Ja tu zaglądam
23 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Witam pies sie znalazł własnie w tym schronisku w Małoszycach.Dziwne bo gdy dzwoniłem do Urzedu MIasta podali mi numer do jakiegos pana który łapie psy i nic o psie nie wiedział.Najważniejsze że pies sie już znalazł i już jest spowrotem w domu.! Dzięki wszystkim za namiary.
Agamtb

13 lat temu

Canibal pisze:Witam pies sie znalazł....
Wspaniała wiadomość :)
Canibal
Ja tu zaglądam
23 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Jeszcze wspanialsza że juz jest w domu :) Rano jak tylko sie dowiedzielismy że tam jest ubrałem sie i pojechałem po niego :)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Uwielbiam takie szczęśliwe zakończenia
magdaNW
Początkujący
13 postów
Początkujący
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Dzięki wielkie!!! Został złapany w czwartek a w piątek zawieziony do Małoszyc. Czyli dwa dni był tak blisko bo kilkanaście metrów od domu. Wszyscy tam chodzilismy a psa nie widzieliśmy. Teraz na wszelki wypadek założę mu pasek z tabliczką: Zaprowadź mnie do domu, bo się zgubiłem:) i adres. No chyba, że pies już nie odważy się wyjść za bramkę. Jednak swoją starość spędzi z Nami.
Agamtb

13 lat temu

Do obroży można przyczepić tzw. adresówkę - metalowa blaszka z wygrawerowanym np. nr telefonu właściciela - moje futro bez tego nie wychodzi z domu.
Do tego czip pod skórą - no ale żeby go odczytać, trzeba udać się do weterynarza.
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Dorma pisze:Uwielbiam takie szczęśliwe zakończenia
ja też :lol:

Dziwne,że pomimo tak fatalnych warunków jakie tam panują i wszczętych postępowaniach karnych wobec włścicieli, Urząd Miasta dokłada im z naszych pieniędzy do tego interesu.
mateusz
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

dnia 24.12.2010 zaginąl pies rasy beagle tricolor polroczna suka ktora wabi sie ,,nete''.nete uciekla z podworka przy ulicy debowej (reda rekowo) wszystkich ktorzy widzieli wiedza cokolwiek na ten temt prosze o kontakt dla osoby ktora przyczyni sie do znalezienia przewiduje nagrode pieniezna prosze o pomoc czekam pod numerem telefonu 500572146 lub numerem gg 31436275
RenniK
Początkujący
11 postów
Początkujący
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

tutaj ktoś znalazł psa rasy Huskie:

http://www.redamlyn.fora.pl/dyskusje-o- ... ,1685.html
ODPOWIEDZ