Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

SZUKAM PSA!!!!

Ogłoszenia forumowiczów oraz płatne ogłoszenia firm z Redy i okolic.
Regulamin forum
Ogłoszenia drobne dotyczące działalności zarobkowej oraz inne dotyczące firm mogą być zamieszczane wyłącznie przez moderatorów. Kontakt: admin@e-reda.pl
ODPOWIEDZ
jigha
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

dnia 01.01.2011 zaginął mój psiak. prawdopodobnie wystraszył się fajerwerek i uciekł. Psiak zaginął na ul. Jarej w godzinach wieczornych. Jest to kundelek, nieduży, bardzo włochaty. Grzbiet czarny, pyszczek i łapy brązowe. Z pyszczka przypomina nieco wilczura, wabi się Rocky. Bardzo proszę o jakiekolwiek informacje na temat psa. Na znalazcę czeka nagroda.
PROSZĘ POMÓŻCIE.

kontakt 502 89 30 50
Habibi
Ja tu zaglądam
22 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

KOPIUJE Z FORUM PRZY MŁYNIE

Dziś ten piesek przybłąkał się też do nas, był chyba bardzo głodny bo jak daliśmy mu jeść to prawie ręke mi zjadł ;) Moja żona już go widziała pare dni wcześniej jak się błąkał po osiedlu, dodatkowo piesek nie miał obroży więc stwierdziliśmy że chyba nie ma właściciela i zawieźliśmy go do schroniska do Ciapkowa w Gdyni. Teraz jest temperatura w miarę wysoka, ale jak przyszłyby mrozy to nie byłoby z nim za fajnie ....

Jakby znalazł się właściciel pieska to proszę o zgłoszenie się do schroniska Ciapkowo w Gdyni. Pieska przyjęli dziś czyli 12.01.2011 około godziny 18:00.

Oto focia pieska ;)
Obrazek
ODPOWIEDZ