Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Pomagajmy sobie wzajemnie

Ogłoszenia forumowiczów oraz płatne ogłoszenia firm z Redy i okolic.
Regulamin forum
Ogłoszenia drobne dotyczące działalności zarobkowej oraz inne dotyczące firm mogą być zamieszczane wyłącznie przez moderatorów. Kontakt: admin@e-reda.pl
ODPOWIEDZ
awa
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Witam pierwszy raz

Nie zawsze potrzebuję profesjonalnej kosztownej pomocy . Ot trzeba coś drobnego naprawić,gdzieś wywiercić , przenieść, wynieść, podżwigać , "pogrzebać przy pojazdach",porządki itp.. Ot takie nazwałabym -pogotowie domowe.
Marzy mi się ,że dzwonię ,umawiam się na określony dzień. Ze swojej strony mogłabym oczywiście zapłacić czy to jakąś kwotę lub coś pysznego upichcić.
:D
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

na tym właśnie polega rola sąsiada,ale z tym jak wiadomo bywa różnie :))
Awatar użytkownika
AdamMaj
Bywalec
190 postów
Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Myślę że to dobry pomysł :)
piszesz co potrzebujesz i na kiedy i zgłasza się ktoś kto może to zrobić ;)
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Adamie ! To dobry pomysł.Ale czy wyobrazasz sobie co powie Twoja żona że Ty za ciasto lub posiłek chodzisz pomagać obcym kobietom.Chyba że to będzie sąsiadka i pójdziesz tam razem z żoną albo jesteś samotny.
awa
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Witam
Cieszę się za odzew.
Redzianko-nie ma obowiązków aż takich sąsiad.I tak pomaga w gardłowych sytuacjach.Panie Kowalski-każda żona ma dużo "zleceń dla swojego partnera,pisałam też o "jakiejś kwocie". A może ja dla kogoś będę jakimś pogotowiem domowym? Cieszę się Adamie ,że łapiesz o co mi chodzi. -:)
qwercik123
Nowy/a na forum
10 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

a ja moge za niewielkie pieniążki pomagać :) powiedzmy tak na dobrą paczke papierosów ale zawsze można pomóc :) 511138099 moj telefon :) na terenie redy :D moje dziewczyna nie ma nic przeciwko :) :D
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

nie napisałam,że to obowiązek sąsiada,tylko, że dobry sąsiad mógłby pomóc, w zamian za dobrą kawkę i ciasto.Na razie jeszcze mi żaden sąsiad czy sąsiadka nie odmówili pomocy i wzajemnie :))
awa
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Wybacz Redzianko ,że źle Cie zrozumiałam i to godne podziwu ,że masz tak wspaniałych sąsiadów. pewnie Ty jesteś nie mniej wspaniała. A ja dalej szukam chętnych do pogotowia domowego i proszę podać w jakiej specjalności. Obdzwonię wszystkich chętnych. :)
qwercik123
Nowy/a na forum
10 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

511138099 pomoc komputerowa / elektryczna / reda(norwida)
Awatar użytkownika
AdamMaj
Bywalec
190 postów
Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

oj ludzie :P dwuznaczne propozycje to na inne portale :) bez jaj :D
jest szansa abyśmy mogli sobie wzajemnie w czymś pomóc,
np., ja jestem wszechstronny :) ale samochodu nie naprawię :D
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

pomogę w kwestiach ogrodniczych, np. położyć trawę z rolki, aczkolwiek specjalistą w kwestii utrzymania roślin już nie będę.

Chętnie wspomogę też przy dawaniu korepetycji z angielskiego, geografii, wosu, historii, poziom szkoły podstawowa, gimnazjum lub średnia, nie ma znaczenia. Studentów wspomogę też w hydrologii, gospodarce przestrzennej, kwestiach ekonomicznych itd.:)
ODPOWIEDZ