Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

błąkający się pies w typie lassie

Ogłoszenia forumowiczów oraz płatne ogłoszenia firm z Redy i okolic.
Regulamin forum
Ogłoszenia drobne dotyczące działalności zarobkowej oraz inne dotyczące firm mogą być zamieszczane wyłącznie przez moderatorów. Kontakt: admin@e-reda.pl
dinky
Forumowicz
45 postów
Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Od kilku dni na skmce błąka się śliczny zadbany piesek.Pies jest średniej wielkości, biało-czarny, nie przejawia agresji. Obecnie błąka się na Osiedlu przy Młynie. Może komuś zginął?
Dzisiaj nakarmiliśmy psa, ale niestety samy mamy zwierzaki i nie możemy go zatrzymać, a na dworzu potwornie zimno.
dinky
Forumowicz
45 postów
Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Jednak piesek zostanie u nas do jutra, wykąpany, najedzony.
Chętne osoby do adopcji 693467020
doktor.t
Bywalec
153 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Ja może jestem nie w temacie, ale psy nie mają wszczepianych jakiś takich chipów? Może u weterynarza możnaby sprawdzic czy pies ma ten chip a jak ma to moze można namierzyć właściciela?
dinky
Forumowicz
45 postów
Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Z tego co się orientuję to w Gdańsku jest obowiązek chipowania psów, ale w Redzie chyba nie. Jednak dzięki za podpowiedź, jutro zabiorę pieska do weterynarza i sprawdzę:-)
sir_Roberto
Ja tu zaglądam
34 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Szkoda takiego pieska.
Chętnie bym go przygarnął dla córeczki lecz jestem za granicą. Napisz jakby nikt się nie odezwał. Starszy czy młodszy to piesek?
Rob
dinky
Forumowicz
45 postów
Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Byłam z pieskiem u weterynarza. Piesek zdrowy i ma ok.8 miesięcy.
Agamtb

13 lat temu

Ło rety, przedwczoraj (chyba) widziałam go rano na dworcu SKM, jak jechałam do pracy. Strasznie milusiński, taka przylepa....i piękny. Może ktoś go wyrzucił z samochodu, zostawił tam...
Chodził po peronie i wąchał każdego po kolei, po południu, wracając już go nie widziałam...
8 miesięcy, rety to jeszcze psie dziecko...może jakieś zdjęcia zrobić i wrzucić w ogłoszenia tu na forum, na inne fora, że szuka nowego domku?
sir_Roberto
Ja tu zaglądam
34 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Jak możesz daj mi nr tel do siebie na mag6@wp.pl. Dam znac zonce to może byśmy się zdecydowali na takiego malucha :)
Rob
dinky
Forumowicz
45 postów
Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

nr podałam w poście wyżej
Od razu mówię, że piesek nie jest malutki :-), sięga do kolan.
sir_Roberto
Ja tu zaglądam
34 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

a moglabys wysłać mi na maila w takim razie jakieś foto?to jakiś rasowy piesek?wiesz jaka rasa, bo nie chcę żadnego agresora
Rob
Agamtb

13 lat temu

sir_Roberto pisze:a moglabys wysłać mi na maila w takim razie jakieś foto?to jakiś rasowy piesek?wiesz jaka rasa, bo nie chcę żadnego agresora
To kundelek, taki do kolana, trikolor, dłuższa sierść.
Był bardzo przyjaźnie nastawiony, przymilny, zorientowany na człowieka, zero agresji. Lekko wystraszony i taki jakby zdezorientowany biegał po tym peronie. Bardzo zapadł mi w pamięć i nawet wypatrywałam go wracając z pracy z myślą, aby zabrać do siebie i poszukać właściciela / nowego domku.
Dobrze, że dobra dusza go znalazła i zabrała z tego mrozu :)
sir_Roberto
Ja tu zaglądam
34 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

piesek faktycznie milusi. Kurcze tylko moja żonka twierdzi, że za duży do mieszkania a ona ma i tak dużo obowiązków teraz. Lipa chyba z tą adopcją. :( szkoda, mi się spodobał, jej też tylko to tylko :(.
Rob
dinky
Forumowicz
45 postów
Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

no szkoda :-(
dinky
Forumowicz
45 postów
Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Dla chętnych dodam, że piesek nauczony jest czystości, załatwia się na dworze i prosi, gdy chce wyjść.
sir_Roberto
Ja tu zaglądam
34 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

no mi tez przykro :( żonka mówi, że jak Vicia trochę podrośnie to może wtedy. Teraz nawet mówi że nie ma dobrze czasu na posprzątanie u Papiego (papugi)
Rob
ODPOWIEDZ