Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

błąkający się pies w typie lassie

Ogłoszenia forumowiczów oraz płatne ogłoszenia firm z Redy i okolic.
Regulamin forum
Ogłoszenia drobne dotyczące działalności zarobkowej oraz inne dotyczące firm mogą być zamieszczane wyłącznie przez moderatorów. Kontakt: admin@e-reda.pl
dinky
Forumowicz
45 postów
Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Pewnie zwierzęta to duża odpowiedzialność,pozdrawiam.
dinky
Forumowicz
45 postów
Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Udało się znależć nowych właścicieli dla pieska:-)
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

super!cieszę się!szkoda, że prawdziwi właściciele się nie znależli,może nie chcieli się znależć ;(
sir_Roberto
Ja tu zaglądam
34 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Fakt to fajnie. I w sumie niedługo szukaliście nowej rodzinki :)
Rob
dinky
Forumowicz
45 postów
Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

My też cieszymy się, że piesek trafił do bardzo fajnej rodzinki:-), ale smuci mnie trochę fakt, że znowu na dworcu w Redzie błąka się jakiś szczeniaczek. Aż wierzyć się nie chce, że ludzie są tak nieodpowiedzialni i pozbawieni uczuć. Szkoda gadać...
Zuza
Prawie Lider
541 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

To nie ludzie,nie są godni tego miana.
Eryk
Częsty Bywalec
365 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Tych co tak postępują ze zwierzętami powinno się wykluczać ze społeczeństwa,albowiem miarą kultury narodu jest to jak traktuje swoje zwierzęta.
Awatar użytkownika
Buba
Częsty Bywalec
473 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Sama mam psa i serce mi pęka jak widzę te porzucone istoty,pies odczuwa jak człowiek i ból i tęsknotę.Jak można być tak nie ludzkim.Pies największym przyjacielem człowieka,niestety człowiek nie jest najlepszym przyjacielem psa-smutne.Ktoś kiedyś powiedział"jeśli masz dzieci i one widzą jak wyrzucasz psa,nie masz gwarancji ,że kiedyś one cię nie wyrzucą."javascript:emoticon(':cry:')
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

to co piszecie to wszystko prawda,ale nie jest powiedziane,że właściciele tego psiaka go nie chcieli.może ktoś za nim tęskni i płacze, a nie wie o tym,że ktoś go znalazł :))
Ewa302
Znam to forum
103 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Kazdy wlasciciel psa powinien zdabac o to, aby pies byl jakos oznakowany.Albo chipem albo przynajmniej na obrozce niekoniecznie adres zamieszkania, ale nr telefonu.Napewno by bylo mniej zaginiec psow i nie musielibysmy ogladac biednych walesajacych sie psow. Ale po co ??.Czasem lepiej jak zginie lub pomoze sie psu zginac.Wtedy ma sie problem z glowy.Nie liczy sie cierpnie psa, tesknota za panem , glod i zimno.Dzisiaj tez zaobserwowalm rano jak maly chopiec ok 7 letni wyszedl z malym rudym pieskiem na smyczy pewnie na krotki spacer.Piesek nie chcial isc tam gdzie on chcial wiec nie zstaniawiajac sie zaczal kopac tego psa.Oczywiscie zareagowalam, ale czy rodzice nie widzieli przez okno co to dziecko robi??.Jezeli juz taki malec przejawia agresje w stosunku do zwiarzecia to co dopiero dorosli.Przykre, ale prawdziwe.
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

no faktycznie,sytuacja niefajna.Ale trochę mnie to zastanawia ,jak to jest,bo jeżeli ja kocham zwierzaki to i moje dzieci tym "zarażam".A jeżeli dzieciak kopie swoje zwierzątko,to pewnie rodzice kupili na odczepnego pieska ,a teraz wszystkim się znudził i można kopać?straszne to jest...
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Dobrze, że chociaż temat jest teraz częściej poruszany w mediach. Zaniedbane schroniska, targowiska gdzie męczy sie zwierzęta itd. są teraz na świeczniku. Coś się w końcu ruszyło. To dobrze
ODPOWIEDZ