Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

To Cię nic nie kosztuje

Ogłoszenia forumowiczów oraz płatne ogłoszenia firm z Redy i okolic.
Regulamin forum
Ogłoszenia drobne dotyczące działalności zarobkowej oraz inne dotyczące firm mogą być zamieszczane wyłącznie przez moderatorów. Kontakt: admin@e-reda.pl
ODPOWIEDZ
WOLONTARIUSZKAA
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Witam :)
Jestem wolontariuszka od 3 lat . pół roku temu odnalazłam w internecie swojego podopiecznego historia Kacperka ktora zaraz Panstwu opowiem bardzo mnie poruszyła. Postanowiłam mu pomoc .
Kacperek ma 5 lat urodził 31.01 2006roku z , ROZSZCZEPEM KRĘGOSŁUPA, WODOGŁOWIEM, PĘCHERZEM NEUROGENNYM, OBUSTRONNYM ZWICHNIĘCIEM BIODER ORAZ STOPAMI KOSTKO-SZPOTAWYMI. LEKARZE NIE DAWALI MU DUŻYCH SZANS NA PRZEŻYCIE ( BARDZO DUŻY OTWARTY ROZCZEP) NIE MÓWIĄC JUŻ O SAMODZIELNYM RADZENIU SOBIE W ŻYCIU. DZIĘKI NEUROCHIRURGOM Z CENTRUM ZDROWIA DZIECKA W WARSZAWIE I ICH INTERWENCI W PIERWSZEJ DOBIE ŻYCIA KACPRA JEST ON TERAZ Z NAMI I JEST NASZYM NAJWIĘKSZYM SZCZĘŚCIEM. Kacperek przeżył w swoim krótkim zyciu juz wiele operacji. 11 operacja było wszczepienie kilku drutów w kregosłup , aby był stabilniejszy . Kacpero moze juz siedziec dlatego potrzebujemy pieniazkow na wozek inwalidzki . Jednak rehabilitacje (5000 zł za 2 tygodnie ) nie pozwalaja nam na zakup wózka poprostu nie stac nas na to .
DLATEGO ZWRACAMY SIE Z PROSBA DO PANSTWA . WIADOMO ZE NIE KAZDY Z NAS MOZE DAC PIENIAZKI ALBO POPROSTU BOI SIE ZE NIE DOTRA ONE TAM GDZIE BYSMY CHCIELI DLATEGO CHCIAŁABYM PANSTWA POWIADOMIC IZ MOZNA POMOC INACZEJ . CODZIENNIE WYRZUCAMY MNÓSTWO NAKRETEK PLASTIKOWYCH... A TO ONE MOGA POMOC KACPERKOWI . WYSTARCZY ZEBRAC JE I ODNIESC DO NASZYCH PUNKTOW (NIZEJ WYMIENIONYCH) A MY JE SPIENIĘŻYMY. DO KUPNA WOZKA DZIELI NA 5 TON NAKRETEK RAZEM MOZEMY WIECEJ

PUNKTY DO KTÓRYCH MOZEMY ODDAWAC NAKRETKI
-Zespół Szkół nr 1 w Redzie
- Przedszkole przygoda (Reda ul. Norwida)
-Kościół sw. Antoniego w Redzie

BARDZO PROSIMY O POMOC
Z GÓRY DZIEKUJEMY '
JESLI MAJA PANSTWO POMYSŁY JAK MOZEMY ZDOBYC PIENIAZKI LUB NAKRETKI PROSZE O KONTAKT :kacperruchniewicz@op.pl
Zapraszamy równiez na naszą strone gdzie zamieszczone sa zdjecia Kacpera oraz różne informacje www.kacpero.tnb.pl
ODPOWIEDZ