Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Wielki 5kg zestaw do robienia biżuterii + narzędzia

Ogłoszenia forumowiczów oraz płatne ogłoszenia firm z Redy i okolic.
Regulamin forum
Ogłoszenia drobne dotyczące działalności zarobkowej oraz inne dotyczące firm mogą być zamieszczane wyłącznie przez moderatorów. Kontakt: admin@e-reda.pl
ODPOWIEDZ
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Witam!

Mam w domu zalegający wielki zestawe do tworzenia biżuterii. Jest tego PONAD 5kg (ważyłem). Są wszelkiego rodzaju koraliki (drewno, szkło, plastik, jakies naturalne też), przekładki, druciki, linki, sznureczki, zapięcia, bigle do kolczyków, kółeczka, kuleczki metalowe, zaciskowe oraz narzędzia (brakuje tylko mini kombinerek, są szczypce okrągłe, przednie i boczne). Większość metalowych elementów w różnych kolorach (srebro, złoto, oksyda). Jest też siatka (około 0.5kg) pierścionków różnych rodzajów i róznych kolorów oraz kilkanaście szminek CAROLL (pozostałośc ze straganu wakacyjnego) Może ktoś jest tym zainteresowany? Jak coś można podejść i zobaczyć. Wszystko jest posegregowane i popakowane w pudełka z przegródkami, zakręcane kubeczki albo woreczki strunowe.

Cena? Wartośc takiego zestawu to około 500zł, oddam za mniej niż połowę. Czekam na propozycje , musze sie tego pozbyć bo mi zalega od 2 lat w szafie i nie ma co z tym zrobić. Ogólnie można na tym robić niezły interes, koszt zrobienia 1 pary kolczyków waha się pomiędzy 20gr-15zł (srebrne lub ze svarowskimi), a przy odrobinie wprawy można tworzyć naparawdę piękne zestawy z kamieni półszlachetnych. W razie czego służę tez pomocą i odpowiem na pytania związane z techniką wykonywania biżuterii, ponieważ zajmowałem się tym przez dłuższy czas.

Pozdrawiam!

Kontakt najlepiej na GG: 2353862 w ostateczności na priv.
ODPOWIEDZ