Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Mój nowy projekt - ogłoszonko

Ogłoszenia forumowiczów oraz płatne ogłoszenia firm z Redy i okolic.
Regulamin forum
Ogłoszenia drobne dotyczące działalności zarobkowej oraz inne dotyczące firm mogą być zamieszczane wyłącznie przez moderatorów. Kontakt: admin@e-reda.pl
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1797 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Witam wszystkich, mam takie oto ogłoszonko:

Jeśli jesteś kreatywny, lubisz tworzyć różne historie? To być może jest to oferta właśnie dla Ciebie.

Znasz już pewnie Generator Historyjek w wersji pierwszej (konsolowej), planuję stworzyć nową wersję tego programu, w nowszej technologii, a także z bardziej rozbudowaną historią oraz bazą używanych słów. Pierwsza wersja generowała ok 11 kwadryliardów różnych wyników tj 10 do potęgi 21. W następnej wersji trzeba ten wynik znacznie przewyższyć :)

Zasada działania poprzedniej wersji opisana została w TYM artykule. W nowej wersji odbędzie się to na bardzo podobnej zasadzie. Być może będzie opcja, aby przed wygenerowaniem tekstu dopisywać własne np imię bohatera. W przypadku większej ilości ciekawych historyjek można zrobić multi-generator z wieloma historyjkami. To wszystko zależy od was!

Współpraca nad projektem jest dobrowolna i nie zapewnia korzyści majątkowych :P Autorom najlepszych pomysłów na historyjkę oraz autorom najlepszych opcji do szablonu zapewniam mój szacun oraz możliwość umieszczenia imienia/nicku/strony szczęśliwego userka w programie oraz na tej stronie.

Historyjki/ewentualne pytania można przesyłać na adres huher89@gmail.com, skontaktuje się wtedy z wami, obgadamy szczegóły a w następnym ogłoszeniu pojawią się szablony do wybranej historyjki (lub historyjek), które inni będą mogli następnie uzupełniać.

Strona domowa: http://www.huherko.ovh.org


Ogłoszenie nie jest w żaden sposób komercyjne, nikt nie zarobi przy tym ani grosza więc proszę admina o nie usuwanie tego :) Pozdrawiam
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
ODPOWIEDZ