Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

kupię działkę okolice ul. 12 marca

Ogłoszenia forumowiczów oraz płatne ogłoszenia firm z Redy i okolic.
Regulamin forum
Ogłoszenia drobne dotyczące działalności zarobkowej oraz inne dotyczące firm mogą być zamieszczane wyłącznie przez moderatorów. Kontakt: admin@e-reda.pl
ODPOWIEDZ
kasiapl35
Początkujący
14 postów
Początkujący
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Kupię działkę na ulicy 12 marca bądź jakaś jej odnoga. Interesują mnie jedynie oferty od osób prywatnych, agencją dziekuje.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

kasiapl35 pisze:Kupię działkę na ulicy 12 marca bądź jakaś jej odnoga. Interesują mnie jedynie oferty od osób prywatnych, agencją dziekuje.
Kasiu, proponuję spacer lub przejażdżkę* w tych rejonach - sporo jest działek wystawionych na sprzedaż (informują o tym tabliczki z numerami telefonów). Niektóre z działek faktycznie wystawiły agencje nieruchomości, ale sporo sprzedają także osoby prywatne. Jest też nawet kilka domów na sprzedaż - mniej lub bardziej wykończonych. Możesz również zapytać w urzędzie gminy, czy ma jeszcze jakiś grunt do sprzedania, ale może być ciężko, bo teraz zasadniczo cała okolica 12 Marca należy do osób prywatnych.

* od razu uprzedzam, że są utrudnienia z powodu robót drogowych na 12 Marca
kasiapl35
Początkujący
14 postów
Początkujący
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Fakt, ogłoszeń kilka jest ale jak dzwonie to okazuje się że to same agencje. Nawet próbowałam się z dwiema umówić na oglądanie działek ale ich podejście do klienta mnie zaskoczyło. Najchętniej wysłaliby oferte na maila, na większość pytań wogóle nie znają odpowiedzi ( np. szer. i dł. działek) i generalnie zlewają klienta. Ja tego wogóle nie mogę zrozumieć, że przy takich prowzjach mają takie lekceważące podejście. Postanowiłam więc poszukać czegoś na własną rękę.
Kalapl35
Anika1708
Częsty Bywalec
342 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Zgadzam się z opinią na temat agencji. Jeden Pan też od razu chciał wysyłać mi maila "niech sobie Pani najpierw obejrzy, a ewentualnie się umówimy już na konkretne rozmowy"..
Jeśli chodzi o oferty prywatne to napewno działki sprzedaje Pan z Redy to są chyba na niego namiary. (http://otodom.pl/okazja-dzialka-budowla ... 43649.html)
biszabisza
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

witam, ja mam działke do sprzedania przy ulicy Skautów.
po szczegóły zapraszam na priv.
pozdrawiam
ODPOWIEDZ