Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Zaginął pies

Ogłoszenia forumowiczów oraz płatne ogłoszenia firm z Redy i okolic.
Regulamin forum
Ogłoszenia drobne dotyczące działalności zarobkowej oraz inne dotyczące firm mogą być zamieszczane wyłącznie przez moderatorów. Kontakt: admin@e-reda.pl
Robin
Częsty Bywalec
471 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

1 listopada w okolicach ulicy 12 Marca zaginął pies rasy Jack Russel Terrier. Niewielki, biały pies w brązowe łaty. Sierść dłuższa. Czekają na niego dzieciaki. Proszę o pomoc w odnalezieniu. Dla uczciwego znalazcy czeka nagroda.
Ostatnio zmieniony |27 Gru 2013|, o 11:26 przez Robin, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Wstaw zdjęcie, bo rasa wielu niewiele mówi.
Robin
Częsty Bywalec
471 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Racja. Pies ciągle poszukiwany. Jeśli możecie - proszę o sygnał w razie zauważenia go gdziekolwiek.
Obrazek
wazka
Forumowicz
72 postów
Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Witam. Widziałam tego pieska dzisiaj około godziny 14 na ulicy Brzozowej. koło szkoły. Podbiegł do Córeczki , lecz pobiegł dalej. Kurczę nie miałam pojęcia że chodzi o tego psiaka. Ale jest nadzieja że kręci się gdzieś w okolicy. Mam nadzieję że trafi do właściciela.
MarcinGTD
Częsty Bywalec
498 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

A pies ma jakąś obroże jakikolwiek znak szczegóły bo będę przejeżdżać lub przechodzić złapie psa a jakiś inny właściciel mnie dopadnie i oklepie za porwanie
Robin
Częsty Bywalec
471 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Pies ma zabliźnienie (brak sierści) po ranie w okolicy ucha wielkości 50 gr. Ma też tatuaż w uchu.
Wzbudziliście we mnie wielkie nadzieje. Bardzo dziękuję! tel. w sprawie 600926613
Czekam na kolejne informacje
Robin
Częsty Bywalec
471 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

I jeszcze jedno Ma wyjątkowo sterczący ogonek :)
bomba
Bywalec
173 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Trzymam kciuki,żeby się znalazł.Gorzej jak ktoś weżmie i się nie przyzna,bo pies rasowy to duża pokusa.Radzę podać okolicznym weterynarzom numer tatuażu ,i poprosić o telefon,gdyby ktoś z tym pieskiem przyszedł do lekarza.
Robin
Częsty Bywalec
471 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Pewnie przyjdzie, bo pies musi się u weterynarza pojawiać regularnie. Mam nadzieję, że jeśli forumowicze zauważą takiego psa w towarzystwie - dadzą znać na forum, bądź na maila. Póki co poszukiwania trwają. Kilka dobrych godzin sprawdzane były dotychczasowe miejsca pobytu psa i nic. Wiadomo, że był na terenie Redy.Pozdrowienia.
Tornado
Forumowicz
41 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

A jak się wabi ??? By go jak by co zawołać.
Robin
Częsty Bywalec
471 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

PAKO
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Często spaceruję z moim psiakiem,to będę rozglądała się za Pako.Powodzenia,żeby się znalazł :-)
Awatar użytkownika
Jeżyk
Znam to forum
90 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Koło 11:30 widziałem tego psiaka koło Biedronki na Jana Pawła, z tego co zauważyłem miał przetrąconą tylną prawą łapę, ale zanim się zorientowałem że to ten psiak to poszedł z kierunku Łąkowej.
Robin
Częsty Bywalec
471 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Teren przeczesuję od kilku dni. Niestety bez skutku. Dziękuję za wszystkie wskazówki i proszę o jeszcze. Może ktoś go przywoła i uratuje od tragedii. Czekam na wiadomości. Pozdrawiam.
Robin
Częsty Bywalec
471 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Z wielką radością informuję, że piesek został odnaleziony. Bardzo dziękuję za wszystkie informacje i wskazówki, bo dzięki nim udało się nareszcie namierzyć uciekiniera. Faktycznie został przygarnięty przez dobrych ludzi spod Biedronki i faktycznie ma łapę kontuzjowaną. Na ile poważna to sprawa niebawem oceni weterynarz. Jeszcze raz wielkie słowa podziękowania ode mnie i od psiaka ;)
ODPOWIEDZ