Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Zaginął ALASKAN MALAMUTE!!!!!!!

Ogłoszenia forumowiczów oraz płatne ogłoszenia firm z Redy i okolic.
Regulamin forum
Ogłoszenia drobne dotyczące działalności zarobkowej oraz inne dotyczące firm mogą być zamieszczane wyłącznie przez moderatorów. Kontakt: admin@e-reda.pl
lukformella
Ja tu zaglądam
17 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Dziś ok 10;00 był widziany pies husky lub malamute na ul. Grunwaldzkiej między ul. Obwodową w Redzie a Auchan w Rumi. Niestety po przeszukaniu okolicy nie odnalazłem go. Straż Miejska w Rumi również została przez kogoś poinformowana, że husky biega po ulicy Grunwaldzkiej. Także prosze wszystkich o uwagę. Dodatkowo proszę, że jeżeli zobaczy ktoś brązowookiego Husky Siberian/Alaskan Malamute aby zapiąć go na smycz. Jest BARDZO ŁAGODNY!!!
kinia_57
Ja tu zaglądam
21 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Dziś trafiła do mnie informacja, że Alaskan Malamute taki jak Inuk 16.02 ok 18.00 był również widziany na ul. Leśnej w Redzie w okolicach Prefabetu
Piotr_
Ja tu zaglądam
16 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

widziany dziś przed chwilą przy biedronce na łąkowej obok bloku 22
Grzesznik
Ja tu zaglądam
20 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

też widziałem go przed chwilą na Jana Pawła biegał sobie.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

W taki sposób to wlasciciel nigdy go nie znajdzie. Trzeba dac mu jakos znac.. nie siedzi na forum przez caly czas.. pisano juz wcześniej by go złapac.. A wszyscy piszą tylko ze widzieli
Grzesznik
Ja tu zaglądam
20 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Ja napisałem że go widziałem i od razu zadzwoniłem do właściciela
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

O tym, że zadzwoniles nie napisales.. Ale skoro tak.. To świetnie.. Oby sie udało..
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Grzesznik pisze:też widziałem go przed chwilą na Jana Pawła biegał sobie.
Ten co biega w okolicach Łąkowej/Jana Pawła II ,to jest uciekinier z ul.Poniatowskiego, też Alaskan.
Ja już raz go złapałam na smycz i zadzwoniłam, niestety to nie jest Inuk, bo ten ma oczy brązowe, a Inuk niebieskie :(
Ciekawe czy się kiedyś znajdzie?
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Ja też go dziś widziałam przez okno i zadzwoniłam do właściciela ,że pobiegł w stronę szkoły,ale jak powiedziałam jaki miał kolor tzn że brązowo biały, to Pan powiedział,że to nie ten.obejrzałam jeszcze raz zdjęcia i Inuk jest szary :(
lukformella
Ja tu zaglądam
17 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

....
Ostatnio zmieniony |23 Lut 2012|, o 11:31 przez lukformella, łącznie zmieniany 2 razy.
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

no to świetnie!a jakieś szczegóły?ktoś go złapał czy sami się na niego natknęliście?i gdzie był?wygłodniały bardzo czy go ktoś karmił?w końcu tyle czasu go szukaliście...
lukformella
Ja tu zaglądam
17 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

widać, że ktoś go przetrzymywał, jest zadbany i oszołomiony (chyba dostawał jakieś proszki). Złapaliśmy go dzięki szczegółowym telefonom na ul. Olimpijskiej przy Semeko.
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Fantastycznie!!! Cieszę się bardzo z Wami. Z każdą nową wiadomością, która się tu ukazywała, miałam nadzieję, że już się znalazł. I nareszcie!!!
Opiszcie coś więcej :)
lukformella
Ja tu zaglądam
17 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Po źrenicach sądze, że jakieś prochy dostawał bo nie reagują na światło. A on zachowuje się jakby był głuchy. Naszego kota odrazu poznał tak jak kot jego. Podwórko również poznał. Jutro jade do weterynarza go przebadać
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Pilnujcie go teraz :)
ODPOWIEDZ