Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Zaginął piesek!!!!!!!

Ogłoszenia forumowiczów oraz płatne ogłoszenia firm z Redy i okolic.
Regulamin forum
Ogłoszenia drobne dotyczące działalności zarobkowej oraz inne dotyczące firm mogą być zamieszczane wyłącznie przez moderatorów. Kontakt: admin@e-reda.pl
MagdalenaW
Ja tu zaglądam
30 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

W dniu dzisiejszym zaginęła mała, biało-czarna suczka (kundelka). Suczka wabi się Setka. Ma 4-6 miesięcy i waży ok 2kg. Piesek ma chip. Jeśli ktoś ją widział proszę o kontakt telefoniczny 888240687.
Z góry serdecznie dziękuję Magda
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Może jakieś zdjęcie i więcej szczegółów, bo biało-czarnych piesków mnóstwo.
MagdalenaW
Ja tu zaglądam
30 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Obrazek
MagdalenaW
Ja tu zaglądam
30 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Podobno widziano ją w okolicach poczty na ul Gdańskiej. Może ktoś ją wziął sobie?
kinia_57
Ja tu zaglądam
21 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

nie widzialam tego pieska, ale trzymam kciuki, sama ostatnio znalazlam psa ktorego nie bylo miesiac i tydzien, takze prosze nie tracic nadzieji. wrazie czego bede dzwonic, powodzenia
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Matko co się ostatnio dzieje? Ciągle giną psy.. Czy to naprawdę dlatego, że się zaczyna okres godowy, czy tak kradą?
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Nie pilnujemy tak jak trzeba, po prostu :(
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1979 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Też tak sądzę. Wiosna nie wiosna, ale psa, który nie słucha, który nie jest wyszkolony i dodatkowo lubi sobie zwiać z pola widzenia właściciela, trzyma się na smyczy (są przecież takie kilkumetrowe, więc nie ma obawy, że pies jest ograniczony ruchowo), albo dobrze zamyka bramkę/furtkę.
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Czy istnieje obowiązek wyprowadzania psów na smyczy? Wydaje mi sie, ze tak. Tak więc....
Ja nie chcę, aby psy mnie obwąchiwały i obszczekiwały, a zdarza sie to bardzo często (np w parku)

Stopił sie snieg i teraz widać ślady beztroski włascieli kochanych czworonogów. Co i rusz "mina" :(
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Mnie też niepokoją te ciągłe ogłoszenia o zaginionych psach,nie tylko na forum ale masa tego na słupach i w sklepach ,więc jest ich naprawdę dużo.Ja mam psa uciekiniera,który mnie niestety nie słucha i wychodzi tylko na smyczy,kilkumetrowej.Od czasu do czasu jedziemy, albo idziemy z nim do lasu ,albo w pole i wtedy biega do woli i o dziwo słucha ;)Pies ma 7 lat i dwa razy zdarzyło mi się,że uciekł,raz przegryzł smycz pod sklepem ,a drugi raz sprzączka puściła w smyczy czyli nie moja wina.Była wtedy gonitwa,zasadzki,prawie jak na polowaniu,ale złapany! ;))Ludzie pilnujcie psów.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Czasem bywa tak ( nie mówię, że to w twoim przypadku redzianko), że jak pies całe życie tylko na smyczy chodził to jak raz sie zerwał albo został puszczony to jak to sie mówi jak pies zerwany z łańcucha ( skądś to się wzięło). Jest to dla niego jakas atrakcja i coś nowego więc ani myśli się słuchać i wracać na zawołanie. Wtedy tym bardziej go trzymamy na smyczy i kółko sie zamyka. Warto pracować z psem od szczeniaka i szkolić i szkolić i szkolić. Oczywiście sa takie psy ( choćby z ras myśliwskich), z którymi ciężko to idzie :)
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Tak to prawda,on od szczeniaka był takim dzikuskiem,jakoś zabrakło cierpliwości ,czasu,a teraz już za póżno na szkolenie.Chociaż im jest starszy, tym spokojniejszy i na wolnej przestrzeni nie ma problemu z posłuszeństwem ,ale np w parku bałabym się ,że zobaczy innego psa i hulaj dusza i tyle go widzieli hahaa.
MagdalenaW
Ja tu zaglądam
30 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Czy naprawdę nikt nie widział błąkającego się psiaka? Prosimy o pomoc w odnalezieniu Setki.
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Myślę ,że młodego pieska,szczeniaka szybciej ktoś do domu zabrał ,że się nie błąka.Proponuję zdjęcia powywieszać w okolicach gdzie zaginęła,bo nie każdy czyta forum.
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Gdzieś czytałem, że w Danii lub w Szwecji wszystkie psy muszą chodzić na smyczy Jest to spowodowa tym, ze psy w lasach, czy na łakach wypłaszaja dzika zwierzyne. Zostawiają również po sobie slady, które odstraszaja mieszkańców lasów i łąk. Na ulicach, parkach i skwerach psy biegające bez smyczy mogą nie być tolerowane przez tych, którzy nie lubią byc obwąchiwani lub gonieni przez te zwierzątka. , Istnieje tam równiez zakaz wstepu psów na plażę od marca do październka .
Przyznam,że takie rozwiazanie mi sie podoba.
ODPOWIEDZ