Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Oddam

Ogłoszenia forumowiczów oraz płatne ogłoszenia firm z Redy i okolic.
Regulamin forum
Ogłoszenia drobne dotyczące działalności zarobkowej oraz inne dotyczące firm mogą być zamieszczane wyłącznie przez moderatorów. Kontakt: admin@e-reda.pl
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Wanienki dla niemowląt z reguły mają ten sam albo bardzo zbliżony rozmiar, a gdy dziecko wyrasta, to się przesiada na wannę dla dorosłych :)
MarcinGTD
Częsty Bywalec
498 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

No prawie ten sam rozmiar o ile się nie mylę to jest ok 20 cm różnicy
małe są ok 80 cm a te większe mają ok 100 cm
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

I naprawdę opłaca się kupować dwie wanienki dla niemowlaka różniące się tylko 20 cm, wiedząc, że razem posłużą one góra rok? :) My się "przesiedliśmy" z plastikowej na normalną wannę, jak tylko dzieciaki zaczęły samodzielnie siedzieć. Szkoda było zresztą kasy na zbytki. No i potem problem, co zrobić z tym kawałkiem plastiku, na który jak widać chętnych brak ;-)
MarcinGTD
Częsty Bywalec
498 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Opłaca się dla wygody.
Ja pozatym nie mam już wanny
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Ok, bez "dorosłej" wanny faktycznie jest trudniej, ale czy nie lepiej po prostu od razu kupić tę większą wanienkę? Przecież to nie fotelik samochodowy, który musi być ściśle dopasowany do wagi czy wzrostu :)
Awatar użytkownika
Geniodekt
Forumowicz
54 postów
Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Proszę, co za forum :D Z mało znaczącego ogłoszenia zrobiła się prawdziwa dyskusja :) Ja też mam nie potrzebną wanienkę dla dzieci. Ale znalazłem dla niej zastosowanie jako zbiornik na deszczówkę :lol: Można by założyć klub posiadaczy niepotrzebnych wanienek dla dzieci :lol:
Ona czyli Ja
Bywalec
238 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Geniodekt pisze:Proszę, co za forum :D Z mało znaczącego ogłoszenia zrobiła się prawdziwa dyskusja :) Ja też mam nie potrzebną wanienkę dla dzieci. Ale znalazłem dla niej zastosowanie jako zbiornik na deszczówkę :lol: Można by założyć klub posiadaczy niepotrzebnych wanienek dla dzieci :lol:
Mój mąż w takiej wanience trzyma w domu letniskowym w składziku narzędzia. Przynajmniej się nie rozsypują :)
ODPOWIEDZ