Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Sprzedam Nissana Almerę B/Gaz

Ogłoszenia forumowiczów oraz płatne ogłoszenia firm z Redy i okolic.
Regulamin forum
Ogłoszenia drobne dotyczące działalności zarobkowej oraz inne dotyczące firm mogą być zamieszczane wyłącznie przez moderatorów. Kontakt: admin@e-reda.pl
ODPOWIEDZ
wrona
Forumowicz
73 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Witam,mam do sprzedania autko z 1998r.Z 87 konnym silnikiem o poj.1,4.Autko bogato wyposażone w klimatyzację,ABS,wspomaganie,el.lusterka,el.szyby,4x poduszka,immobiliser,centralny zamek,regulację kierownicy,radio cd.Przegląd i opłaty ważne do 2013.Silnik na benzynie i na gazie pracuje dobrze,autko jest po wymianie sprzęgła,tylnych zacisków hamulcowych,akumulatora (gwarancja),nowe opony.Stan techniczny,dobry.Wizualnie,do kilku poprawek blacharskich.Samochód do obejrzenia na parkingu między blokami,na łąkowej 43.Tel.515-570-548
CENA: 4300zł. polecam!
wrona
Forumowicz
73 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Dodałem zdjęcie,może ktoś zainteresowany? ;)
MarcinGTD
Częsty Bywalec
498 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

JAkie spalanie realne: przy dosyc agresywnej jezdzie , normalnej miejskiej oraz w trasie prędkosci ok 90-110 oraz trasa ok 120-150
wrona
Forumowicz
73 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

nigdy nie używałem tego auta jako rajdówki więc nie mam pojęcia ile spala przy agresywnej jeździe i przy 150km/h,służył mi bardziej jako samochód rodzinny,normalna miejska jazda to 10l gazu na 100km a w trasie około 8l/100
MarcinGTD
Częsty Bywalec
498 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Czy ta cena jest ostateczna ?? Bo samochód ma sporo rdzy a poza tym nie widać jak wyglądają fotele przez te pokrowce
Pytam bo cena nie jest zbytnio konkurencyjna a ja potrzebuję okazje cenową
Oraz czy jak bym był zainteresowany to dostanę gwarancje na to że pojadę do manchesteru oraz wrócę bezawaryjnie ( ok 4 tys km ) ?? Mój samochód dużo pali dlatego chciałem kupić jeszcze jeden żeby taniej się po europie poruszać
figaro
Bywalec
262 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Marcin, z gwarancją to chyba nowe auta, ja jeżdzę dużo młodszym samochodem ale sprzedając i tak nikomu takiej gwarancji racze jbym nie udzielił...
wrona
Forumowicz
73 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Otóż to
MarcinGTD
Częsty Bywalec
498 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Ja akurat nie do końca bym się z tym zgodził jak dbam o stan techniczny mojego samochodu to wiem na co go stać i co mu już dolega i co się zbliża Aktualnie mam Zafirę 2000r 339 tys przebiegu z czego ja zrobiłem 132 tys km (ok 100 kkm po mieście) i wiem ze jak pojadę tą trasę 4 tys km to wrócę lecz mimo to i tak zawsze wykupuje assistance na full opcje. Samochód na siebie zarabia tylko przeszkadza mi spalanie miasto ok 8-9 l on/100 km trasa ok 6-7 l
Teraz wole coś zagazowanego

Jak by ktos chciał to jest tanio do oddania sharan 96 lub 97 rok wersja CARAT silnik 2,8 vr6 Automat zagazowany sekwencją stag 3000-6 cena juz bez negocjacji to 6000zł ( a do negocjacji to np 6600zł ) bardzo dobrze wyposażony
ODPOWIEDZ