Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

ZNALEZIONO PIESKA!

Ogłoszenia forumowiczów oraz płatne ogłoszenia firm z Redy i okolic.
Regulamin forum
Ogłoszenia drobne dotyczące działalności zarobkowej oraz inne dotyczące firm mogą być zamieszczane wyłącznie przez moderatorów. Kontakt: admin@e-reda.pl
anaha
Forumowicz
46 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

W dniu 9 września ok. 20:30 w okolicach ul. Nowej i Poprzecznej (Reda Ciechocino) znaleziono błąkającego się pieska. Jest ułożony, bardzo ufny, posiada czerwoną obrożę. Właściciela lub osoby, które byłyby w stanie przekazać na jego temat jakieś informację proszę o kontakt!

anaha@interia.pl
785-958-549

Obrazek
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1986 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

No to sobie zwiedził trochę Redy biedaczek. Był dziś u nas w ogrodzie ok. 17:00 (Betlejem, ul. Miłosza). Strasznie chciał wejść do domu, ogólnie był bardzo przyjaźnie nastawiony, cieszył się, popiskiwał - wyraźnie się komuś zgubił i szukał właściciela. Na mój gust to jeszcze młody szczeniaczek. Córka przeszła się po okolicy, ale nikt go nie znał, nie kojarzył. Pobiegł potem gdzieś dalej.
anaha
Forumowicz
46 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Tak, to szczeniaczek. Był bardzo głodny i spragniony, teraz grzecznie śpi. Jesteśmy pod wrażeniem, gdyż się ogromnie łasił i widać, że za kimś tęskni. No cóż, poczekamy, może znajdzie się właściciel.
Ona czyli Ja
Bywalec
238 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Ależ kochany słodziak! Dobre ludzie jesteście :) Trzymam kciuki za odnalezienie właściciela tego malucha :)
anaha
Forumowicz
46 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Niestety, jak dotychczas nikt się po pieska nie zgłosił :( Prawdopodobnie zatrzymalibyśmy go, ale mamy już jednego czworonożnego mieszkańca i mógłby być problem. Dzwoniłam dziś również do schroniska, też niestety cisza. Kurczę, nie wiem, co mam o tym sądzić, rzeczywiście nikt go nie szuka?(!)
Ona czyli Ja
Bywalec
238 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Też jednego już mam...tylko nie schronisko, matko jedyna... :(
Agamtb

11 lat temu

Ja podejrzewam, że ktoś go szuka...może nieskutecznie, nieudolnie.
Tylko nie schron. Daj znać, zanim podejmiesz taki krok, coś wymyślimy. Chętnie pomogę w znalezieniu nowego domu (w razie, jeśli będzie taka potrzeba), jeśli nie będzie wyjścia, spróbuję coś wykombinować z tymczasowym domkiem. Dasz radę zrobić lepsze zdjęcia?
Ona czyli Ja
Bywalec
238 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

jakieś wieści?
anaha
Forumowicz
46 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Z wieści o piesku - Kajtek (tak go nazwaliśmy) zostaje z nami :wink: Zaprzyjaźnił się z naszym drugim pieskiem (Luną) i mamy nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Muszę go pochwalić, gdyż jest niezwykle grzeczny i spokojny (zupełne przeciwieństwo Luny).

A to z dzisiejszego wieczorka - nie sposób się nie uśmiechnąć!
Obrazek


Ps. Do schroniska dzwoniłam, gdyż myślałam, że ktoś może zgłosił zaginięcie, niestety.
Ostatnio zmieniony |14 Wrz 2012|, o 22:44 przez anaha, łącznie zmieniany 1 raz.
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Na prawdę nie sposób się nie uśmiechnąć.Ma u Was jak w raju :) Ja też mam takiego cwaniaka ,co lubi pod kocykiem leżeć.Cieszę się ,że z Wami został.
anaha
Forumowicz
46 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Ma jak w raju, gdyż żal nam go z łóżka zrzucić ;) a ma własną, wielką poduchę i kocyk obok grzejnika, ale widać łóżko wygodniejsze...
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

Łóżko dla psa nie jest tak ważne, jak kochający go ludzie w nim :)
Cieszę się, że psiakowi się poszczęściło :)
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Taki milutki, że ja już bym go nie oddała, nawet jakby właściciel się znalazł :wink:
Dobrze, że trafił na Was :salut:

Może ma chip.
Agamtb

11 lat temu

Super, fajne zakończenie :))
Pozostaje życzyć wszystkiego dobrego!!!
Haha, no i oby Luna przy nim się "ugrzeczniła", a nie odwrotnie ;)
Ona czyli Ja
Bywalec
238 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

oj, ale dobrze :) Pięknie się skończyło :)
Mam taki kocyk...jakbym mojego psa widziała :):)
ODPOWIEDZ