Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Zaginął sznaucer miniaturka Ciechocino

Ogłoszenia forumowiczów oraz płatne ogłoszenia firm z Redy i okolic.
Regulamin forum
Ogłoszenia drobne dotyczące działalności zarobkowej oraz inne dotyczące firm mogą być zamieszczane wyłącznie przez moderatorów. Kontakt: admin@e-reda.pl
ODPOWIEDZ
aszyko
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

PILNE!!!
W dniu 5 października zginęła nam z podwórka na Ciechocinie nasza pupilka. Sznaucerka miniaturka. Kolor czarny.
Reaguje na imię Dori. Piesek bardzo przyjaźnie nastawony do otoczenia. Piesek jest bardzo ciekawy dlatego wykorzystuje każdą okazje otwartej bramy. Bardzo proszę mieszkańców o jakiekolwiek informacje.
Tel 604 647 607

NA ZNALAZCE CZEKA NAGRODA!

Obrazek

Piesek sie znalazl. Pan przejezdzajacy wczoraj przez Rede prawie ja przejechal.
Zauwazyl ze piesek zadbany wiec ja zabrał do Gdyni do domu. Dziś z całą rodzinką przyjechał do Redy nas szukać. Od rana mieliśmy rozklejone ogłoszenia więc nas odnalazł. Jeszcze raz dziękuję za pomoc.
Ostatnio zmieniony |6 Paź 2012|, o 12:22 przez aszyko, łącznie zmieniany 2 razy.
mira_belle_
Znam to forum
92 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Przydałoby się zdjęcia psa, jak zwykle w takich sprawach, co by wiedzieć jak wygląda zguba
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Ja proponuję,żeby psiakowi założyc brelok z nr telefonu,ew adresem.Od razu wtedy można zadzwonic i powiadomić ,że się znalazło takiego uciekiniera.Tak właśnie zrobili właściciele Kajtka,który ciągle ucieka )Dobrze ,że się znalazł tak szybko.
ODPOWIEDZ