Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Siatkówka dla kobiet

Ogłoszenia forumowiczów oraz płatne ogłoszenia firm z Redy i okolic.
Regulamin forum
Ogłoszenia drobne dotyczące działalności zarobkowej oraz inne dotyczące firm mogą być zamieszczane wyłącznie przez moderatorów. Kontakt: admin@e-reda.pl
Lea
Ja tu zaglądam
29 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Ja zgłaszam się do drużyny,chętnie pogram.Proszę tylko o info kiedy i gdzie.Będę
Lea
madziula20
Znam to forum
99 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

11 lat temu

Ja również zgłaszam chęć i podbijam o tą samą informacje: kiedy i gdzie
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

co do braku aktywnosci wsrod młodych polaków (tych starszych rzecz jasna tez, ale to jakby mniej dziwi) to sie zgadzam w 100%, jako trener mam ze słomianym zapałem, tlumaczeniem "nie moge trenowac bo..." i szukaniem na sile wymowek do czynienia prawie na codzien

Powodow jest na pewno wiele i kazdy ma swoje, jednak najczesciej jest to lenistwo i taki ogolny marazm Bo wyskoczyc wieczorem an godzinke na sale czy siłke to tak naprawde wiele czasu nie zajmuje, a jak sie czlowiek dobrze czuje potem!

Takze panei i panowie polecam sport w jakiejkolwiek postaci i do tego chwila refleksji nad wlasna dieta nei zaszkodzi
madziula20
Znam to forum
99 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

11 lat temu

Święte słowa Tylko nadal niektórzy nie wiedzą gdzie i kiedy...
Agamtb

11 lat temu

A jakby to było fajnie pobiegać sobie w 7-10 osób...
Pogadać, pośmiać się, porozciągać, poćwiczyć....i tak np. raz w tygodniu, w konkretny dzień o konkretnej godzinie
Awatar użytkownika
liliana
Znam to forum
93 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

madziula20 pisze:Święte słowa Tylko nadal niektórzy nie wiedzą gdzie i kiedy...
konkrety spotkan beda jak beda konkretne chetne. niestety chcialam zebrac same kobiety-przykro mi Panowie;) No chybaze zglosi sie jakis Pan trener aby charytatywnie nas podszkolic:) - tu bylby wyjatek HEHE. Szukam min 12 osob bo z doswiadczenia wiem ze frekfencja bedzie plynna. obecnie jest 10osob to za malo... jeszcze sie nie zebrala cala 12stka a juz widze ze nie kazdy czwartek kazdemu pasuje. PROSZE PISAC NA PW jesli jest ktos zdecydowany. prosze nie czekac do wiosny bo na wiosne bedzie "musztarda po obiedzie".
Awatar użytkownika
liliana
Znam to forum
93 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

spotkania w czwartki = 18.00
ODPOWIEDZ