Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Kilka fajnych rzeczy na sprzedaż

Ogłoszenia forumowiczów oraz płatne ogłoszenia firm z Redy i okolic.
Regulamin forum
Ogłoszenia drobne dotyczące działalności zarobkowej oraz inne dotyczące firm mogą być zamieszczane wyłącznie przez moderatorów. Kontakt: admin@e-reda.pl
ODPOWIEDZ
slodkinysa
Ja tu zaglądam
16 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Witam,

z powodu wyprowadzki z Redy wraz z narzeczoną pozbywamy się kilku fajnych przedmiotów takich jak:

- biurko czarne ( z wysuwaną szufladą na klawiaturę, szufladą i otwieraną szafką) w stanie dobry+
CENA 50 PLN
P1270476.JPG
P1270476.JPG (118,1 KiB) Przejrzano 6353 razy
- żelazko Philips Mistral 2100 (w stanie dobrym, stopka ma kilka rys ale prasuje dobrze)
CENA 30 PLN
P1270482.JPG
P1270482.JPG (134,55 KiB) Przejrzano 6353 razy
P1270483.JPG
P1270483.JPG (129,74 KiB) Przejrzano 6353 razy
- duża kosmetyczka damska
CENA 10 PLN
Obrazek


- bardzo dużo książek przygotowujących do matury (repetytoria z Historii, WOSu, języka polskiego, matematyki)
CENA DO UZGODNIENIA
Obrazek

Zainteresowanych proszę o kontakt pod numerem 728776306

pozdrawiam
Mateusz
Dark
Ja tu zaglądam
22 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

chlopie ja cale segmenty pokojowe i segmenty do dziecinnego kolo 5 metrow kazdy dawalem za darmo w trojmiasto .pl a ty tu wyskakujesz z zuzytym zelazkiem i biurkiem? wez sie ogarnij
Dark
Ja tu zaglądam
22 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Bede rabal szafe metr na dwa dobra oddam w cenie 0 zl
Munio
Początkujący
14 postów
Początkujący
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Dark, weź Ty się ogarnij. Po co ten komentarz?
Dark
Ja tu zaglądam
22 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

bo to smieszne ze ktos chce sprzedac stare zelazko i szafke od komputer
Dark
Ja tu zaglądam
22 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

moze niedlugo zaczna sprzedawac dobra wole na litry a w kg na promocjach ?
slodkinysa
Ja tu zaglądam
16 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

czasem bywa tak, że kogoś nie stać na kupno nowych rzeczy a czegoś potrzebują i wtedy korzystają na takich ogłoszeniach. Jak nikt się nie zgłosi - trudno. Ale tego typu komentarze mogłeś sobie oszczędzić pozdrawiam
vibra_bober
Forumowicz
78 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Strasznie słabe są te komentarze powyżej, zalatujące gówniarskim trollingiem. Tak się składa, że żyjemy w wolnym kraju a ten dział do tego służy, aby oferować przedmioty na sprzedaż na warunkach sprzedającego. Dajmy na to, jeśli ktoś oferowałby na sprzedaż wyżymane, używane prezerwatywy, jako męskie ogumienie z recyklingu, to ma do tego pełne prawo, czy nam się to podoba czy nie.

Slodkinysa, proponuję wrzucić ogłoszenie na tablica.pl. Pozbyłem się tam kilku zbędnych mebli. Nie powiem jakich i za ile bo jeszcze narażę się na szykany co poniektórych.
slodkinysa
Ja tu zaglądam
16 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Vibra_Bober po pierwsze.. dobry nick dzięki za ten komentarz. Sam to biurko kupiłem z ogłoszenia i tak samo chciałem się go pozbyć. Zawsze istnieje coś takiego jak negocjacja ceny pozdrawiam
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

nie musisz nic tłumaczyć.chcesz sprzedać i już,nikomu nic do tego,no chyba ,że chce kupić pozdrawiam
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

spróbuj kolego na trojmiasto.pl, ogłoszenia bezpłatne + możliwość umieszczenia foto (ja tam również sprzedałem używane meble - kupujący przyjechał, zapakował na pakę, a ja miałem kasę w kieszeni i kłopot głowy ) swoją drogą co to jest "szafka od komputer ? " .....
SisterOfMercy
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

vibra_bober pisze:Strasznie słabe są te komentarze powyżej, zalatujące gówniarskim trollingiem. Tak się składa, że żyjemy w wolnym kraju a ten dział do tego służy, aby oferować przedmioty na sprzedaż na warunkach sprzedającego.
Tak jak stwierdziles zyjemy w wolnym kraju popieram cie w 100%

nie na darmo walesa skakal przez plot zeby teraz ktos chcial komentowac jak chca sprzedac uzywane zelazko na 100% popieram cie

***
Moderator: Do cytowania wypowiedzi innych służy przycisk "cytuj", a w trakcie wprowadzania tekstu można użyć przycisku "quote". Moderator poprawił Twojego posta. I nie dodawaj kolejnej odpowiedzi, tuż pod swoją wypowiedzią. Do tego służy przycisk "edytuj". Dodatkowo, stosuj interpunkcję, bo trudno się czyta Twoje posty
ODPOWIEDZ