Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

świeża flądra, tania i smaczna...

Ogłoszenia forumowiczów oraz płatne ogłoszenia firm z Redy i okolic.
Regulamin forum
Ogłoszenia drobne dotyczące działalności zarobkowej oraz inne dotyczące firm mogą być zamieszczane wyłącznie przez moderatorów. Kontakt: admin@e-reda.pl
kuz48
Ja tu zaglądam
30 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

myślę o tym bardzo poważnie. a oprócz tego, że rybka będzie świeża chcę by dzięki takiej cenie trafiła do jak największej ilości ludzi. Wychodzę z założenia,że każdy powinien mieć prawo do zjedzenia ryby częściej niż raz w roku.
dorcik00
Znam to forum
80 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

11 lat temu

ja jestem jak najbardziej za, tylko kiedy i dokładnie gdzie.Świeżą rybkę fajnie zjeść a jeśli cena jeszcze jest przystępna to już wogule...
Awatar użytkownika
Podmiejski
Częsty Bywalec
460 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

chłopie - im więcej namawiasz - tym gorzej dla ciebie bo będą mysleli że "Bóg wi jaką" kasę na tym robisz i beda cię zlewać...
Życia nie znam czy jak?

Ci co CHCĄ świeżą rybę - sa rano w porcie.
Potem wiedzą gdzie kupić tę z dzisiejszego połowu.
Reszta - do Biedronki! Do Lidla! Do Auchan!
good by my love, good bye...
olenka.s
Początkujący
11 postów
Początkujący
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Tez jestem jak najbardziej za tym pomyslem Rybki bardzo lubie i chcialabym nieraz kupic sobie taka fląderke na obiad, wlasnie swieza i z pewnego zrodla a nie mrozona, z czego wiekszosc to woda
Jezeli ma Pan taka mozliwosc, to moze dobrym pomyslem bylaby sprzedaz np w 2 miejskach Redy, tak zeby latwo bylo dotrzec tym z Państwa, ktorzy sa z okolic osiedla Przy Młynie, jak i tych z drugiej strony, z Łąkowej i okolicznych ulic. Dobrym pomyslem bylyby 2 lokalizacje, wlansie Lidl i Polo Market, badz jego okolica, czy tez okolica bylego chyba juz sklepu sieci 34. To tez bylaby dobra miejscowka

A przy okazji, dziekuje za informacje o kurczakach i nabiale na ul Św Wojciecha. Przydatna informacja, nawet nie wiedzialam...
kuz48
Ja tu zaglądam
30 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

prawdopodobnie,będzie tak to wyglądało,żę będę się pojawiał w różnych miejscach redy ,postaram się być mniej więcej o tych samych porach w wyznaczonym miejscu. tak,żeby każdy miał do mnie łatwy dostęp.ale myślę,że na początek będą to okolice które Pani wymieniła.
dorcik00
Znam to forum
80 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

11 lat temu

Kiedy rozpoczyna Pan akcję "świeża rybka przywieziona, buzia klienta zadowolona"?
kuz48
Ja tu zaglądam
30 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

najszybciej po16.05
caterinas
Początkujący
11 postów
Początkujący
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Oj! I jak tam ? Bywa tam Rybka, Tez uważam że przy Lidlu było by lepiej choć raz w tygodniu.
kuz48
Ja tu zaglądam
30 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Póki co kiepskie wyniki jeśli chodzi o dorsza. Czekamy na poprawę albo na flądre;)
Awatar użytkownika
Tosca
Znam to forum
113 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Nie każdy może jechać do portu.
kuz48
Ja tu zaglądam
30 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Zgadza się. Dlatego ja przyjadę do Państwa:)
anikia
Forumowicz
76 postów
Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

to czekamy
Reage
Znam to forum
111 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Super sprawa, ja nie mam za bardzo mozliwosci z rana do rybaków jezdzic, i taka rybka na pewno wzbudzi zaineresowanie:)
Reage
kuz48
Ja tu zaglądam
30 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

bardzo mnie to cieszy;)no i oczywiście gorąco zapraszam. na dniach poinformuję gdzie będę i w jakim miejscu. Prawdopodobnie zjawię się gdzieś koło południa
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

Koło południa to nawet nie ma opcji, żebym spróbowała
ODPOWIEDZ