Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Trencz w groszki dla szczupłej tanio sprzedam :)

Ogłoszenia forumowiczów oraz płatne ogłoszenia firm z Redy i okolic.
Regulamin forum
Ogłoszenia drobne dotyczące działalności zarobkowej oraz inne dotyczące firm mogą być zamieszczane wyłącznie przez moderatorów. Kontakt: admin@e-reda.pl
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Tosca
Znam to forum
113 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Odsprzedam nowy bawełniany, dobry gatunkowo trencz w grochy, idealny na wiosnę - jesień. Zakup w sieci, niestety nietrafiony - nie zapnę się w biuście. Będzie dobry na kobietę w rozmiarze 36 i o dość małych piersiach. Można przymierzyć, zapraszam. Cena 60zł.
Załączniki
DSCN2668 (Small).JPG
DSCN2666 (Small).JPG
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1983 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Przecież przy zakupie w sieci nieużywany towar można bez problemu zwrócić w ciągu 14 dni.
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Salamandra pisze:Przecież przy zakupie w sieci nieużywany towar można bez problemu zwrócić w ciągu 14 dni.
Wydaje mi się, że w ciągu 10 dni.
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

W C&A, H&M, Reserved, Cropp 30 dni, Cubus chyba też.
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Romek pisze: Wydaje mi się, że w ciągu 10 dni.
W C&A, H&M, Reserved, Cropp 30 dni, Cubus chyba też. Takie terminy są indywidualnie ustalane przez sklepy, a niektóre sklepy w ogóle nie mają mozliwości zwrotu, bo wg przepisów sprzedawca nie ma takiego obowiązku. Natomiast przy zakupach internetowych przepisami obowiązuje możliwość zwrotu towaru bez podania przyczyny i sprzedawca musi zwrot przyjąć. Oczywiście towar zwracany musi być nieużywany.
Ostatnio zmieniony |9 Maj 2013|, o 14:34 przez goya, łącznie zmieniany 1 raz.
Binka
Bywalec
283 postów
Bywalec
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Chyba chodziło o neta,allegro?
Awatar użytkownika
Tosca
Znam to forum
113 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Tak jak napisałam, zakupiony w necie, w dodatku jak byłam w ciąży, więc nie mogłam przymierzyć, a potem już zwrócić (zresztą szkoda podwójnych kosztów wysyłki)... I mimo iż to mój rozmiar, nie zapnę się w biuście, więc może jakaś mnie "biuściasta" skorzysta... Ja chcę tylko odzyskać, to co wydałam. Naprawdę płaszczyk jest super, miękki i ładnie odszyty. Do tego modny i uniwersalny, a w sklepach kosztuje znacznie więcej. Polecam!
ODPOWIEDZ