Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Dobry dermatolog dziecięcy w okolicy?

Ogłoszenia forumowiczów oraz płatne ogłoszenia firm z Redy i okolic.
Regulamin forum
Ogłoszenia drobne dotyczące działalności zarobkowej oraz inne dotyczące firm mogą być zamieszczane wyłącznie przez moderatorów. Kontakt: admin@e-reda.pl
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Tosca
Znam to forum
113 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Moja córka najprawdopodobniej ma albo skazę białkową, albo trądzik niemowlęcy, czy ktoś może mi dać namiar na dobrego dermatologa w okolicy? Zależy mi, by zajmował się tak malutkimi dziećmi. Słyszałam o jednym w Janowie koło Jagi, może znacie? Chętnie sprawdzę kilka opinii, poproszę też o telefony do tych lekarzy.
MarcinGTD
Częsty Bywalec
498 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Własnie ta pani w Janowie.
A co do skazy to jakie dziecko mleko pije ?? Bebilon ?
Awatar użytkownika
Tosca
Znam to forum
113 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Nie, karmię piersią, właśnie przeszłam na dietę bezmleczną, a nie jest to łatwe... to samo przerabiałam 3 lata temu, ale objawy u starszego smyka były inne, dlatego chcę skonsultować z dermatologiem.
celina1972
Forumowicz
70 postów
Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

tak jest tam fajna pani doktor bardzo miła też tam chodzę
Awatar użytkownika
Tosca
Znam to forum
113 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Mogę prosić o jakiś kontakt? Telefon? NFZ czy prywatnie?
Inus89
Forumowicz
77 postów
Forumowicz
Rejestracja: 14 lat temu

11 lat temu

Ja polecam panią doktor Imko-Walczuk w szpitalu kolejowym w Gdańsku, tylko nie wiem jak z dziećmi:)
https://pct.gda.pl/index.php?searched_p ... enu=p_derm
Tempest
Znam to forum
129 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Inus89 pisze:Ja polecam panią doktor Imko-Walczuk w szpitalu kolejowym w Gdańsku, tylko nie wiem jak z dziećmi:)
Nie ma to jak odpowiedź "na temat"
Inus89
Forumowicz
77 postów
Forumowicz
Rejestracja: 14 lat temu

11 lat temu

Tempest pisze:
Inus89 pisze:Ja polecam panią doktor Imko-Walczuk w szpitalu kolejowym w Gdańsku, tylko nie wiem jak z dziećmi:)
Nie ma to jak odpowiedź "na temat"
Twoja odpowiedź też jest bardzo na temat
Nie mam dzieci to skąd mam wiedzieć
Ale może komuś innemu się przyda, to świetna lekarka.
Reage
Znam to forum
111 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Hmm, ja ze skazą białkowa nie udałabym się do dermatologa(korzystalam z niego(a by ło ich kilku) przez 14lat-efekt,uszkodzona czesciowo wątroba przez zapisane maści ze sterydami),ale do alergologa.28 maja mam pierwsza wizytę w szpitalu w Wejherowie,zatem dam znac, czy fachowo podchodzi do sprawy:).Moja córka ma AZS .Jeśli twoje dziecko ma podobne objawy choroby skóry napisz pw.Po tylu latach odnalazłam lekarza ,który pomógł zwalczyć tę chorobę(częściowo,ale postep od wrzesnia ogromny)
Reage
Tempest
Znam to forum
129 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Inus89 pisze:Twoja odpowiedź też jest bardzo na temat. Nie mam dzieci to skąd mam wiedzieć.
Ale może komuś innemu się przyda, to świetna lekarka.
To podaj też namiary na dobrego weterynarza w Lęborku - a nuż też się komuś przyda Pytanie było przecież konkretnie o dermatologa dziecięcego w okolicy, a nie jakiegokolwiek dermatologa w Gdańsku.
Inus89
Forumowicz
77 postów
Forumowicz
Rejestracja: 14 lat temu

11 lat temu

Tempest pisze:
Inus89 pisze:Twoja odpowiedź też jest bardzo na temat. Nie mam dzieci to skąd mam wiedzieć.
Ale może komuś innemu się przyda, to świetna lekarka.
To podaj też namiary na dobrego weterynarza w Lęborku - a nuż też się komuś przyda Pytanie było przecież konkretnie o dermatologa dziecięcego w okolicy, a nie jakiegokolwiek dermatologa w Gdańsku.
Ale weterynarz to weterynarz, a o niego nikt tu nie pytał
A dermatolog to dermatolog i o to czy zajmuje się też dziećmi można zapytać przy rozmowie w rejestracji albo sobie wygooglować. Chciałam ją polecić bo jako jedyna mi pomogła, a byłam i u polecanego Pana Rudnika i u Pani która przyjmuje w szpitalu w Wejherowie. Dla mnie Gdańsk jest blisko, widzę że nawet tego się czepiasz.

Koniec off topu.
Inus89
Forumowicz
77 postów
Forumowicz
Rejestracja: 14 lat temu

11 lat temu

Tempest pisze:
Inus89 pisze:Twoja odpowiedź też jest bardzo na temat. Nie mam dzieci to skąd mam wiedzieć.
Ale może komuś innemu się przyda, to świetna lekarka.
To podaj też namiary na dobrego weterynarza w Lęborku - a nuż też się komuś przyda Pytanie było przecież konkretnie o dermatologa dziecięcego w okolicy, a nie jakiegokolwiek dermatologa w Gdańsku.
Ale weterynarz to weterynarz, a o niego nikt tu nie pytał
A dermatolog to dermatolog i o to czy zajmuje się też dziećmi można zapytać przy rozmowie w rejestracji albo sobie wygooglować. Chciałam ją polecić bo jako jedyna mi pomogła, a byłam i u polecanego Pana Rudnika i u Pani która przyjmuje w szpitalu w Wejherowie. Dla mnie Gdańsk jest blisko, widzę że nawet tego się czepiasz.

Koniec off topu.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1983 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Z całym szacunkiem Inus, ale Gdańsk oddalony od Redy o niemal 40 km to raczej nie są okolice
celina1972
Forumowicz
70 postów
Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

ja polecam w rumii janowie
ODPOWIEDZ