Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

niania z Granicznej

Ogłoszenia forumowiczów oraz płatne ogłoszenia firm z Redy i okolic.
Regulamin forum
Ogłoszenia drobne dotyczące działalności zarobkowej oraz inne dotyczące firm mogą być zamieszczane wyłącznie przez moderatorów. Kontakt: admin@e-reda.pl
ODPOWIEDZ
Gosiak07
Nowy/a na forum
10 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Jestem doświadczoną nianią, ostatnie 3 lata opiekowałam się dziećmi u siebie w domu, wcześniej pracowałam w przedszkolu. Zaopiekuję się dzieckiem u siebie w domu, mieszkam w nowym czterorodzinnym budynku, mamy dużo miejsca na bieganie, spacery, zabawy połączone z nauką w domu. Przygotowałam już niejedno dziecko do zerówki, bo najlepsze jest to, że dzieci zdobywają wiedzę poprzez zabawę i nawet nie wiedzą, że się uczą:) Najlepszą rekomendacją jest to, że dzieci nie chciały wracać do domów:)
magreda
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Witam. Czy dorywcza opieka nad dzieckiem Panią interesuje? Głównie w razie choroby.
Gosiak07
Nowy/a na forum
10 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Opiekuję się dziećmi u siebie w domu, bo mam swoją siedmiolatkę, więc szukam dziecka na stałe do opieki.
magreda
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Dziękuję za odpowiedź.
anka84
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 6 lat temu

6 lat temu

Witam poszukuję niani od stycznia do maja lub czerwca możliwa wspołpraca po wakacjach.Jaka jest Pani oferta?
sznurkowa
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 2 lat temu

2 lat temu

Dzień dobry,

Czy nadal opiekuje się Pani dziećmi ? Szukam niani dla niespełna rocznej córeczki. Jeżeli jest Pani zainteresowana proszę o kontakt pod nr 605 980 866. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
wandzia22
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 3 miesięcy temu

3 miesięcy temu

Jeśli poszukuje ktoś pracy, jako opiekunka to moja sąsiada szuka do swojej dwuletniej córeczki Emilki
ODPOWIEDZ