Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

praca w lokalu gastronomicznym

Ogłoszenia forumowiczów oraz płatne ogłoszenia firm z Redy i okolic.
Regulamin forum
Ogłoszenia drobne dotyczące działalności zarobkowej oraz inne dotyczące firm mogą być zamieszczane wyłącznie przez moderatorów. Kontakt: admin@e-reda.pl
Awatar użytkownika
Leo
Bywalec
158 postów
Bywalec
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

cześc,
poszukujemy osoby do pracy w lokalu gastronomicznym w Redzie jaki chcemy juz niedługo otworzyc.
napisze dużymi literami aby dobrze się czytało
NIE CHCEMY TWOJEGO CV, NIE LICZY SIĘ TWOJE DOŚWIADCZENIE CZY JE MASZ W GASTRONOMII CZY TEZ NIE, BO JAK MASZ CHĘCI TO CIĘ NAUCZYMY
NAPISZ KILKA SŁÓW O SOBIE CO ROBISZ, CO LUBISZ, ZASKOCZ NAS FAJNĄ SWOJĄ FOTKĄ - MOŻE NIE JEDNĄ - WYMAGAMY USMIECHU, ZAANGAŻOWANIA, SZUKAMY OSÓB POZYTYWNYCH
napisz do Nas na adres
leszek@gburka.pl
Awatar użytkownika
Leo
Bywalec
158 postów
Bywalec
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

serio tak mało chętnych do pracy:-)?
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

dajcie ogłoszenie na trojmiasto.pl to chętnych pewnie będzie dużo.
Mało kto szuka pracy przez forum e-reda.pl

poza tym to ogłoszenie brzmi trochę jak do agencji towarzyskiej, a nie do pracy "ZASKOCZ NAS FAJNĄ SWOJĄ FOTKĄ - MOŻE NIE JEDNĄ"... ale na pewno ktoś się znajdzie
Awatar użytkownika
Leo
Bywalec
158 postów
Bywalec
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

Wicek pisze:dajcie ogłoszenie na trojmiasto.pl to chętnych pewnie będzie dużo.
Mało kto szuka pracy przez forum e-reda.pl

poza tym to ogłoszenie brzmi trochę jak do agencji towarzyskiej, a nie do pracy "ZASKOCZ NAS FAJNĄ SWOJĄ FOTKĄ - MOŻE NIE JEDNĄ"... ale na pewno ktoś się znajdzie
bo nie poszukujemy smutnych twarzy, albo ludzi którzy pracują za,,karę,, a niestety w większości lokali tacy własnie ludzie są.

L
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1977 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

Leo pisze:serio tak mało chętnych do pracy:-)?
Może dlatego mało chętnych, że sama oferta pracy nie wzbudza zaufania. Domyślam się, że chcieliście być "inni", oryginalni, ale to tak nie zadziała. Napiszcie kogo konkretnie szukacie, do jakiej pracy, czego oczekujecie, jakie zapewniacie wynagrodzenie itp. A tak to brzmi trochę jak "ludzi do roboty szukamy" czyli do wszystkiego i do niczego zarazem
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1977 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

Leo pisze:bo nie poszukujemy smutnych twarzy, albo ludzi którzy pracują za,,karę,, a niestety w większości lokali tacy własnie ludzie są
I naprawdę wierzycie, że wygląd decyduje o charakterze czy osobowości człowieka, a zdjęcie odda całą prawdę?
Awatar użytkownika
Leo
Bywalec
158 postów
Bywalec
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

nie, ale nie zdajesz sobie sprawy jak często ludzie wysyłaja nie swoje zdjęcia
Awatar użytkownika
Leo
Bywalec
158 postów
Bywalec
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

Salamandra pisze:
Leo pisze:serio tak mało chętnych do pracy:-)?
Może dlatego mało chętnych, że sama oferta pracy nie wzbudza zaufania. Domyślam się, że chcieliście być "inni", oryginalni, ale to tak nie zadziała. Napiszcie kogo konkretnie szukacie, do jakiej pracy, czego oczekujecie, jakie zapewniacie wynagrodzenie itp. A tak to brzmi trochę jak "ludzi do roboty szukamy" czyli do wszystkiego i do niczego zarazem
dzięki za radę
MarcinGTD
Częsty Bywalec
498 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

A będziecie mieli takie wielkie porcje jak w niejednym barze przy trasie jadłem?
Przykładowa knajpa przed Słupskiem " U Gabi" za 15 zł ogromny podwójny schab , spora porcja ziemniaków , surówki do wyboru i do oporu , zupa do oporu oraz dzban kompotu.
Na tego typu obiady bym bym był częstym gościem.
I oby były lepsze niż u sąsiada bo tam zupy to porażka frytki często przypalone a kotlety też często pozostawiają wiele do życzenia.
figaro
Bywalec
262 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

A więc jednak, kolejna jadłodajnia...przez chwilę mowa było o imprezowni, ale chyba płonne moje nadzieje, szkoda bo lokali gastro w Redzie kilkanaście a Pubów niet...no ale ja nie będę nikogo ekonomii uczył.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

Leo... ale to, że ktoś Ci przyśle zdjęcie na którym się cieszy, bawi i w ogóle to nie znaczy, że na co dzień nie jest markotny Chyba każdy ma zdjęcie na którym jest wesoły i uśmiechnięty

Wasza sprawa, ale jak ja zobaczyłem tę ofertę to od razu mi się skojarzyła z tym, że szukacie Pani do towarzystwa, a nie do nalewania piwa, czy zrobienia drinka. Ja nie wymagam, żeby mi piwo nalewała piękna dziewczyna, tylko, żeby tak jak napisałeś nie robiła tego za karę... ale jak Wy chcecie to ocenić, przez "FAJNĄ SWOJĄ FOTKĄ - MOŻE NIE JEDNĄ"? Przez rozmowę, przez referencje, nawet portal społecznościowy to rozumiem...ale przez fotkę...

Wasza sprawa - w końcu Wasz biznes - któremu osobiście kibicuje... dajcie ofertę pracy na trojmiasto.pl albo praca.gratka.pl i na pewno odzew będzie większy. Rozważcie też przybliżenie lokalizacji, godzin pracy lub wymiaru etatu, rodzaju umowy, albo podanie zarobków to z pewnością pomoże

Trzymam kciuki, żeby znalazła się fajna osoba

Figaro, a skąd wiesz, ze to jadłodajnia, a nie pub? Inna sprawa, że jedno z drugim można bardzo dobrze połączyć (przykłady Piwiarnia Warki, czy Barbados)
Awatar użytkownika
Leo
Bywalec
158 postów
Bywalec
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

MarcinGTD pisze:A będziecie mieli takie wielkie porcje jak w niejednym barze przy trasie jadłem?
Przykładowa knajpa przed Słupskiem " U Gabi" za 15 zł ogromny podwójny schab , spora porcja ziemniaków , surówki do wyboru i do oporu , zupa do oporu oraz dzban kompotu.
Na tego typu obiady bym bym był częstym gościem.
I oby były lepsze niż u sąsiada bo tam zupy to porażka frytki często przypalone a kotlety też często pozostawiają wiele do życzenia.
Marcin, nie nie będzie żadnych kotletów i frytek, ziemniaków, pizzy, kebabów:-)
Awatar użytkownika
Leo
Bywalec
158 postów
Bywalec
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

Wicek pisze:Leo... ale to, że ktoś Ci przyśle zdjęcie na którym się cieszy, bawi i w ogóle to nie znaczy, że na co dzień nie jest markotny Chyba każdy ma zdjęcie na którym jest wesoły i uśmiechnięty

Wasza sprawa, ale jak ja zobaczyłem tę ofertę to od razu mi się skojarzyła z tym, że szukacie Pani do towarzystwa, a nie do nalewania piwa, czy zrobienia drinka. Ja nie wymagam, żeby mi piwo nalewała piękna dziewczyna, tylko, żeby tak jak napisałeś nie robiła tego za karę... ale jak Wy chcecie to ocenić, przez "FAJNĄ SWOJĄ FOTKĄ - MOŻE NIE JEDNĄ"? Przez rozmowę, przez referencje, nawet portal społecznościowy to rozumiem...ale przez fotkę...

Wasza sprawa - w końcu Wasz biznes - któremu osobiście kibicuje... dajcie ofertę pracy na trojmiasto.pl albo praca.gratka.pl i na pewno odzew będzie większy. Rozważcie też przybliżenie lokalizacji, godzin pracy lub wymiaru etatu, rodzaju umowy, albo podanie zarobków to z pewnością pomoże

Trzymam kciuki, żeby znalazła się fajna osoba

Figaro, a skąd wiesz, ze to jadłodajnia, a nie pub? Inna sprawa, że jedno z drugim można bardzo dobrze połączyć (przykłady Piwiarnia Warki, czy Barbados)

Dzięki, że Nam kibicujesz
posiadamy doświadczenie w gastronomii i wiemy kogo chcielibyśmy znależc, tu nie chodzi o super extra zdjęcie, ale głównie o czytanie i zrozumienie, bo nie wiem jakie masz doświadczenie, ale gdy w pracy ktoś chce abyś podał czerwone pudełko, to nie znaczy że masz iś na parking po klub do opon z auta kolegi...
jeżeli masz w ogłoszeniu napisane,,proszę o spełnienie tych warunków...
...
...
...
...
...

a dostajesz odpowiedż, i naprawdę cytuję jedną z odpowiedzi.
,, jestem gotowa do pracy, ale nie w niedziele, i piątki, a i wtorki,,
nic więcej...

co Ty na to?
nie ma głupich pytań, ale odpowiedz może Cię zaskoczyć...
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

hehe

z rekrutacjami tak to jest, że czy będziesz rekrutował sprzedawcę płyt CD, czy Dyrektora zakładu, to zawsze przyjdą sensowne oferty, ale też kompletnie nie nadające się do niczego... Trzeba robić selekcję

ja nie wnikam w Wasze doświadczenie i w Wasze wymagania. Napisałem tylko, że te zdjęcia dla mnie brzmią dziwnie. Jedno zdjęcie dołączone do CV... spoko, ale "ZASKOCZ NAS FAJNĄ SWOJĄ FOTKĄ - MOŻE NIE JEDNĄ" dla mnie brzmiało dziwnie, ale jak wspomniałem Wasz biznes, wiecie kogo szukacie, być może do osób, do których adresowane było to ogłoszenie bardziej trafia Wasz styl niż ten o którym myślę

a na pytanie "co Ty na to" to odpowiem, że nic W ofercie nie było jaki wymiar etatu, w jakich dniach ma pracować kandydat, więc może ktoś pomyślał, że szukacie kogoś na soboty, poniedziałki, środy i czwartki hehe

dobrze, że chociaż napisał/a kiedy dysponuje czasem, przynajmniej oszczędzicie sobie czasu na rozmowę face to face jeśli potrzebujecie pracownika na inny wymiar czasowy

zawsze mogło być gorzej... mógł ktoś napisać, że może pracować tylko w poniedziałki
figaro
Bywalec
262 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

A ja wolę, jak ładna dziewczyna piwo nalewa! uchylcie rąbka tajemnicy, co to za lokal, już wiemy że nie kotletodajnia...w połączenie knajpy z restauracją nie do końca wierzę, albo biba, albo zapach kotleta...lubię to i to i w sumie połączyć można, ale nie jest to łatwe zadanie...oby nie skończyło się tym co wszędzie: niesłychanie oryginalna kuchnia śródziemnomorska plus browary plus czynne do 23 w sobotę a kuchnia do 22. I pizza taka że lepszą w chacie robię.
ODPOWIEDZ