Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

KUPIĘ działkę ogrodniczą w Redzie lub okolicach

Ogłoszenia forumowiczów oraz płatne ogłoszenia firm z Redy i okolic.
Regulamin forum
Ogłoszenia drobne dotyczące działalności zarobkowej oraz inne dotyczące firm mogą być zamieszczane wyłącznie przez moderatorów. Kontakt: admin@e-reda.pl
ODPOWIEDZ
exe
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 8 lat temu

8 lat temu

Kupię działkę ogrodniczą - najlepiej na ROD "Słoneczny", ale inne lokalizacje również będą mile widziane. Działka nie musi mieć żadnych zabudowań ani nasadzeń, może być nawet całkiem pusta. Ważne dla mnie jest tylko to, aby na działce była dostępna bieżąca woda i najlepiej prąd. Zainteresowanych sprzedażą proszę o kontakt na priv.
Awatar użytkownika
alutka
Bywalec
234 postów
Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

8 lat temu

ROD "Słoneczny" wody bieżącej nie posiada, podłączenie pod prąd jest w trakcie realizacji. Radzę od czasu do czasu przejść się na spacerek, dość często wiszą na bramach ogłoszenia o sprzedaży działki.
Awatar użytkownika
alutka
Bywalec
234 postów
Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

8 lat temu

Wczoraj widziałam ogłoszenie chyba na 3 bramie, że jest działka do kupienia.
Bartek31
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 8 lat temu

8 lat temu

Witam również szukam działki ogrodniczej, na której nie musi stać koniecznie jakiś domek. Jeżeli ktoś jest zainteresowany sprzedażą proszę o kontakt na priv.
ps. alutka wisiała karta zgadza się tylko trochę się spóźniłem kupiec już był pozdrawiam
Awatar użytkownika
alutka
Bywalec
234 postów
Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

8 lat temu

Znów jest ogłoszenie o sprzedaży działki. Tym razem na bramie "słoneczny" o ile mi wiadomo to jest w tym sektorze więcej działek na zbyciu niestety szczegółów nie znam
Awatar użytkownika
gizboy
Bywalec
274 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

8 lat temu

Dużo działek jest na sprzedaż w ROD Rumia na ul. Kosynierów - na przeciwko Park Rumia - cisza, spokój, woda i prąd - wiem bo tam mam
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

8 lat temu

na olx masz ogłoszenia z Redy
alunia510
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 7 lat temu

7 lat temu

Jeśli nadal są Państwo zainteresowani posiadam na sprzedaż działkę w ROD Słoneczny. Powierzchnia 300m2, studnia z pompą,prąd.
Awatar użytkownika
alutka
Bywalec
234 postów
Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

7 lat temu

Dwie następne działki można nabyć w ROD "Słoneczny". Ogłoszenia wiszą na bramie. Szczegółów nie znam. Wiem tylko tyle, że jedna to działka rekreacyjna z altaną.
Awatar użytkownika
magdaeska
Bywalec
212 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

6 lat temu

Sprzedam działkę ogrodniczą przy transatlantyku Semeko. Mały domek narzędziowy. Działka 320 m2 przy ogrodzeniu z ul. Morską.
Tel 667 090 587
słucham zza płota...
ODPOWIEDZ