Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Promocje w Piwnica Cafe

Ogłoszenia forumowiczów oraz płatne ogłoszenia firm z Redy i okolic.
Regulamin forum
Ogłoszenia drobne dotyczące działalności zarobkowej oraz inne dotyczące firm mogą być zamieszczane wyłącznie przez moderatorów. Kontakt: admin@e-reda.pl
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2876 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Dorma pisze:Pierwsze słysze.. Nie zgadzam się w zupełności. W Gdyni nikt z moich znajomych sie nie umawiał w żadnej kawiarni po pracy.. Wszyscy siedzieli w pubach do wieczora i chlali piwsko :).
W Redzie jakoś ani ja ani moi znajopmi nie siedzimy w domu...
Wszystko się sprowadza do tego, czy w Redzie ma się paczkę znajomych, czy nie. Ci, którzy mieszkają tu od dawna i mają przyjaciół z podstawówki, gimnazjum, czy też innej szkoły na pewno chętnie spotykają się w miejscowych lokalach.
Ale coraz więcej jest mieszkańców przyjezdnych (ja się do nich zaliczam), którzy mają przyjaciół rozrzuconych po całym Trójmieście. Chyba nie wyobrażasz sobie, że ktoś z Gdańska, czy Gdyni przyjedzie do Redy, by spotkać się ze mną w kawiarni?

No ale teraz to przynajmniej będę miał pretekst by pójść do Piwnicy Cafe.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

A dlaczego nie..? Do mnie przyjeżdzają.. Dlaczego to ja mam jechac do wiekszego miasta tylko dlatego, że mieszkam w Redzie.. Problem w tym, że tych przyjezdnych gości w Redzie nie ma gdzie zabrać, bo wszędzie wstyd.. I właśnie dlatego w redzie niektórzy siedzą w domu.

I niezgadzam się, że nowi mieszkańcy siedzą w domu, bo nikogo nie znają. Mogą się przecież zaprzyjaźnić z nowymi sąsiadami i się umawiać ( ja bym tak nawet chciała wszystkich poznawać od nowa, a nie tak jak teraz kiedy przeprowadziłam się do 20-letniego bloku gdzie wszyscy sie znają i sąsiedzi są w wieku moich rodziców)
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

I gdzie się teraz pomieszczą ludzie na IIgim oficjalnym zlocie e-redy:>
No nic będę się musiał wybrac do Piwnicy i zobaczyć ocenić jak to teraz tam wygląda z tym stołem;) A jak nie to zawsze pozostaje mi jeszcze moj drugi ulubiony lokal w Rumi przy skrzyżowaniu Starowiejskiej i Dąbrowskiego;>
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Będzie drugie spotkanie e-reda? Nie było nas ostatnio tak duzo, żebyśmy się nie pomiescili :)

A jesli chodzi o Rumie to mam troche jakos niepodrodze :)
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Co do stołu bilardowego nie jest całkiem dobry jak na redzkie możliwości. Co prawda nie ma tam wystarczająco dużo miejsca żeby spokojnie pograć, ale w nadchodzącym tygodniu mają dowieźć krótsze kije i ewentualnie przestawić trochę stół, gdyby to jeszcze nie wystarczyło.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

ja grajac przedwczoraj w bilarda.... mialem watpliwosci... 30% obwodu stolu.. to miejse, w ktorym nie da sie grac.... kij zawadza o okno, scianę i wazon:D nie wyglada to wszystko tragicznie, ale moim zdaniem lepiej było bez
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2876 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Dorma pisze:Będzie drugie spotkanie e-reda?
Kto wie? Wszystko zależy od Was ;)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Ja jestem za..Możemy się spotykać cześciej niż tylko raz w roku. I nie musi to być wszystko takie oficjalnie. Bez tortu. Można by ustalić, że spotykamy się kto chce oczywiście raz w miesiącu czy raz na dwa miesiące w okreslony dzień :)

A co do stołu to można w końcu grac czy nie można.. Bo już powiedziałam o tym mężowi i aż mu się oczka zaświeciły . nie chciałabym by wyszła kicha jak sie tam wybierze..
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

mozna, ale sa takie miejsca stolu, ze ledwo idzie tam przejsc... gajos np. zachwala, ja z kolei odradzam grę::)
a co do spotkań to jestem za.... a i ZROBMY sobie MIKOłAJKI:d:d:d!!
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

do grudnia jeszcze daleko.. może jakoś w pażdzierniku albo listopadzie?
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

ja tam chętnie i owszem;) ino w dogodnym dla wszystkich terminie;)
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Ja też jestem za spotkaniem.

A co do stołu to go nie zachwalam Ryszardzie. Mógłby być lepszy. Ale lepsze to co jest niż nic.
pacyna
Nowy/a na forum
6 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Ryszard pisze:mozna, ale sa takie miejsca stolu, ze ledwo idzie tam przejsc... gajos np. zachwala, ja z kolei odradzam grę::)
Z tego co zauważyłam Pani z Piwnicy prosi gości o sugestie - co by im bardziej odpowiadało - więc drobny "problem" braku miejsca będzie rozwiązany.
A poza tym w żadnym miejscu w Redzie nie zagrasz Ryszardzie w bilarda , nie dostaniesz tak dobrej kawy i nawet czasami gratisowych lodów - w jednym miejscu.
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

pacyna pisze:
Ryszard pisze:mozna, ale sa takie miejsca stolu, ze ledwo idzie tam przejsc... gajos np. zachwala, ja z kolei odradzam grę::)
A poza tym w żadnym miejscu w Redzie n nie dostaniesz tak dobrej kawy i nawet czasami gratisowych lodów - w jednym miejscu.
-....a co trzeba zrobić, żeby dostać gratisowe lody??
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Być stałym klientem.
ODPOWIEDZ