Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Promocje w Piwnica Cafe

Ogłoszenia forumowiczów oraz płatne ogłoszenia firm z Redy i okolic.
Regulamin forum
Ogłoszenia drobne dotyczące działalności zarobkowej oraz inne dotyczące firm mogą być zamieszczane wyłącznie przez moderatorów. Kontakt: admin@e-reda.pl
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

bardzo się cieszę na widok takiej wiadomości, fajnie jest podyskutować:)

sprawa pierwsza: cały sęk w tym, że .... wielu z dawnych starych klientów, w tym i ja... nie jest zwolennikami stołu bilardowego w kawiarni. Bilard jest tez w barze pod lipą etc.
co do Waszej grupy, nie mam powodów do narzekan, bo ja w czasach 1 klasy szkoly sredniej nie mialem okazji by isc na bilard to nierozpitego lokalu. Wiec Wasz wybór ze wszystkich mozliwych, okazuję się być najlepszym
sprawa druga top fakt, iż obecne tam towarzystwo, na które smiem narzekać znam ja, jak i zapewne brat jednego z Was a może i nawet Twój.
wierzyłem, że kawiarnia będzie naprawdę kawiarnią, ale póki co to bilard jak widać może kumulować lokalny element i nikt mi nie wmówi, że jak raz byli "kulturalni" to będzie tak zawsze. Jakimś takim dziwnym trafem nie są oni mile widziani np w takim Fudzi Pub, w zbiegi okoliczności nie wierzę.

sprawa trzecia: ja lokalowi mam do zarzucenia coraz więcej, 1,5 roku bywania tam pozwala na szersze spojrzenie na sprawę

opcja nr 4: co do Waszej grupy, to zrobiłbym tak samo, chcąc spotkac się ze znajomymi i pograć w bilarda, wybrałbym własnie ten lokal
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

aaa i najważniejsze: to, że ktoś w Waszym wieku pójdzie sobie na piwo, nie nazwę pijaństwem i z tym oskarżeniem zgodzić się nie mogę:) zresztą co mogę dodać, może fakt, że nie mając 18 lat też lubiałem skoczyć z grupą przyjaciół na piwo. Poza tym na Boga, coś z tego życia trzeba mieć:P:P
MeTeo
Nowy/a na forum
9 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Wtedy byli spokojni, byli widziani tylko jeden raz - więc w czym problem? ;)

Ale ilu tych stałych klientów jest? Nie można być egoistą i patrzeć tylko na siebie. Trzeba postawić się w sytuacji właściciela - lokal musi przynosić zyski.

Są gusta i guściki, o tym czy bilard pasuje nie ma co dyskutować, ale nie warto również psuć lokalowi opinii. Coś się zmienia - jednym się to podoba, drugim mniej. Nie warto roztrząsać tego więcej. Raz wtedy się zdarzyło faktycznie, że my byliśmy większą paczką i przyszła druga, a tak to zawsze jak wpadamy z znajomym to jest jedna parka albo nikogo nie ma.

Pozdrawiam.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

a to, że byliście większa paczką to plus akurat:)
a co do psucia opinii to każdy zainteresowany i tak może sie przejść i ocenić.
poza tym problem a raczej zakłopotanie me w tym, iż skoro raz przyszli tzn. ze cos ich tam zwabiło... a tym czymś był być może bilard.
wierz mi, ze naprawde cieszy/ło mnie istnienie tego lokalu:), zważywszy na naprawdę bardzo bogate menu kaw czy herbat. Poza tym sami dobrze wiemy, że to jedyna redzka kawiarnia i pewnie też dlatego zawsze tak mi zależy by wszystko tam było w pewnym porządku:)
MeTeo
Nowy/a na forum
9 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

No dobrze, ale to kliencie budują atmosferę. Uwierz mi, że jak będą przychodzić tam "porządni" ludzie (że tak to ujmę) to ta redzka "elita" się tam pojawiać nie będzie, bo swój pojawia się ze swoim.

Takie pisanie na publicznym forum niepochlebnych informacji o lokalu nie wpłynie mu na korzyść, więc lepiej zakończyć na tym całą tę dyskusję.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Jestem Ciekawa o jaki "element " Ci Ryszardzie chodziło.Skoro w Fudzi są niemile widziani to może w Tropikanie też nie :). Jestem ciekawa czy wiem o kogo chodzi
kama_reda
Ja tu zaglądam
25 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Ryszard pisze:Bilard jest tez w barze pod lipą etc.
Proszę Cię, nie nazywaj tego bilardem. To się nawet na złom nie nadaje.

Raz zagrałem w Piwnica Cafe. Wytłumaczy mi ktoś dla kogo są te kije? Chyba drugiej połówki brakuje (ale nie widziałem, że dało się dokręcić). To kpina jakaś.

Trochę przykro, że chcąc pograć w zwykłego bilarda na poziomie muszę wyjechać poza Redę. To tylko bilard, o innych rozrywkach nie wspominając.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

No niestety w Redzie nie ma dobrego miejsca do gry. Jak chcesz profesjonalnie pograć to napewno nie w Redzie. Najblizszy taki lokal jest chyba w Rumii - "8"
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2876 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

W końcu i ja się wybrałem sprawdzić jak to jest z bilardem w Piwnicy Cafe. No i stwierdzam, że klub bilardowy to nie jest. Sam stół całkiem niezły, jak na to czego można się było spodziewać. Miejsca owszem czasami brakuje. Co do kijów, to są w sumie cztery - dwa długie i dwa krótkie (połówki). Te krótkie to niestety czasami konieczność.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

dla zainteresowanych: godziny otwarcia to 15.00-23.30. No nic... to fenomenalna kawiarnia w Polsce:)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Ryszardzie może wykupisz miejsce na reklamę ;)

A tak przy okazji to dziwne godziny otwarcia jak na kawiarnie.. Zazwyczaj otwierane sa one w dzien do wieczora :)
zavic
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

SUPER KAMERALNY LOKALIK... MOŻNA SIĘ MIŁO I SPOKOJNIE ZASZYĆ! POLECAM!
Awatar użytkownika
Oni!cio?
Znam to forum
92 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Ja mam nedzna prace ;/ Szukam nowej ale juz niemoge sobie pozwolic na kawiarnie mimo ze byla moim ulubionym miejscem w Redzie:(:(
Awatar użytkownika
aisne
Moderator
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Czy Piwnica Cafe to przypadkiem nie padła? Chciałam wczoraj (sobota wieczór) pójść na bilard, a tam ciemno, pusto i kartka z napisem "Zamknięte"....
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

...no właśnie, byłam w piątek umówiona w piwnicy -a tu ZAMKNIĘTE.....
ODPOWIEDZ