Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Promocje w Piwnica Cafe

Ogłoszenia forumowiczów oraz płatne ogłoszenia firm z Redy i okolic.
Regulamin forum
Ogłoszenia drobne dotyczące działalności zarobkowej oraz inne dotyczące firm mogą być zamieszczane wyłącznie przez moderatorów. Kontakt: admin@e-reda.pl
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Ostatnio byłem tam wczoraj... Przy mnie nikt tam nie palił, a poza tym popielniczek na stole nie widziałem... No czy ze spokojnej kawiarni robi się salon gier?
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Mi się akurat ten klimat niepodoba.. Wole klimat z bilardem :)

A tak serio, to moim zdaniem i tak nie bedzie tam wielu klientów dopóki nie obniżą cen ( co z tego co juz ktos tu napisał zaczyna następować)
Awatar użytkownika
joanna
Ja tu zaglądam
29 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

a czy moze mi ktos napisac jakie tam sa ceny? wiem jakie sa w gdyni, wiec tu chyba wyzsze nie powinny byc...
MaJa
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Asti pisze:Pytam nieśmiało.... Z poczuciem winy w ręku...Czy w piwnicy jest może jakiś kącik dla palaczy?
z tego co wiem można tam palic :)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

joanna pisze:a czy moze mi ktos napisac jakie tam sa ceny? wiem jakie sa w gdyni, wiec tu chyba wyzsze nie powinny byc...
Przeczytaj wczesniejsze posty.. Tam piszę jakie są ceny, były one porównywalne do Gdyni. Teraz chyba jakas obniżka

Tu jeszcze linkt do innego postu o Piwnica Cafe
Ostatnio zmieniony |9 Paź 2008|, o 10:29 przez Dorma, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Poprawka.. nie ma tego postu o cenach.. Hmmm. Panie adminie czy mogę wiedziec gdzie są wczesniejsze posty dot Piwnica Cafe, ewentualnie inny wątek ( bo nie znajduje)?

Jestem pewna, że pisałam to w tym temacie. Czyżby admin znów cenzurował kiedy forumowicze wyrażają swoje zdanie?
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2878 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Zapewne Twoje posty były podpięte do starego ogłoszenia płatnego. Ogłoszenia płatne mają to do siebie, że nie trwają wiecznie ;) Nic na to nie poradzę - takie są zasady emisji - ogłoszenie płatne jest wyświetlane przez 3 miesiące. I nie ma to nic wspólnego z Waszymi wypowiedziami. Wątek o Piwnicy Cafe, który nie jest ogłoszeniem to http://e-reda.pl/viewtopic.php?t=7

Poza tym, tamta informacja nie była aktualna. Zgodnie z treścią tego ogłoszenia, teraz piwo jest tańsze.
Awatar użytkownika
joanna
Ja tu zaglądam
29 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

dlatego wlasnie zapytalam bo nie moglam nigdzie znalezc..a czasu ostatnio brak zeby wpasc na kawke :( ceny w takim razie nie sa zbyt wygorowane za pyszna aromatyczna mala czarna prawie pod nosem
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

pacyna pisze:już wstawili i miejsce się znalazło.
KLIMAT LOKALU..................... drodzy mieszkańcy Redy ...chcecie klimatu a z niego nie korzystacie.............. więc nie rozumiem o co się martwicie???????????/

Drogi Arturze - nie wiem jak często bywałeś w Piwnicy ale tam zawsze i wszędzie MOŻNA PALIĆ.
oj bardzo niewielu, przez ponad rok przesiadywałem tam jesli bez narzeczonej, to calkiem sam.... z ksiazka badz gazeta, nie ukrywam, ze z czasem zaczelo przybywac klientow, klimat stał sie nieco kawiarniany... trochę w małomiasteczkowym redzkim stylu, ale jednak:)

nie bylem tam tydzien i boję się zajsc i ujrzec ten stół do bilara... uwielbiałem ten lokal, kazdy dzien, kazde popołudnie wolne od zajec bylo spedzane wlasnie tam.... niestety chyba czas przeszly bedzie tu najodpowiedniejsza formą
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Obrazek
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

nie! błagam.... niech jeszcze atlas do cwiczen dorzucą... ciekawe jak ktos z kijem zmiesci sie przy oknie.. czy nie bedzie po szybie rysował:D
poza tym.... ech... brak mi słów.... teraz to znowu nie mam gdzie sie wybrac
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2878 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

W sumie początkowo miałem duże wątpliwości co do tego stołu. Po pierwsze, kawiarnia istnieje już od jakiegoś czasu i są tacy klienci jak Ryszard, którzy polubili to miejsce za ten przytulny klimat.

Z drugiej strony, takich klientów jest niewielu. Sam nie pamiętam kiedy ostatnio byłem tam na kawie. A to dlatego, że Reda to nie Gdynia, czy Gdańsk. W Gdyni do kawiarni chodzi się po pracy, po szkole, bo nie ma innego miejsca by spotkać się ze znajomymi. W Redzie ludzie spotykają się ze znajomymi we własnych domach.
Dlatego moim zdaniem w redzkich knajpach potrzebne jest coś, co wyciągnie ludzi z domu. Coś, czego w domach nie mają. Stół bilardowy może się okazać dobrym pomysłem.

Miałem wątpliwości, czy ten stół nie zaszkodzi kawiarni, ale tak jak nie bywałem w tej kawiarni na kawie, to na bilard chętnie się wybiorę :)
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

masz rację, ale ostatnimi czasy.... za kazdym razem jak tam byłem to wiekszosc stolików była zajęta:) grono stałych klientów przybyło, pytanie czy teraz się nie skurczy
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Ryszard pisze:nie! błagam.... niech jeszcze atlas do cwiczen dorzucą... ciekawe jak ktos z kijem zmiesci sie przy oknie.. czy nie bedzie po szybie rysował:D
poza tym.... ech... brak mi słów.... teraz to znowu nie mam gdzie sie wybrac
W Tropikanie też tak stoi a jednak grają bez przerwy i jakos sobie radzą.


Taka jest kolej rzeczy.. Obniżają ceny wstawiają maszyny i stół bo na tym się zarabia, jakoś trzeba zwabic klientów jeśli nie idzie. Bardziej by wam pasowało, gdyby zamknęli lokal bo się nie utyrzymuje sam?
Jakos sobie trzeba radzić.. A w Redzie to jest strasznie ciężko tego typu lokalom. Jak się nie ma wielu alkoholi i piwa za 3 czy 4 zł to się cienko przędzie
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Zigi pisze: W Gdyni do kawiarni chodzi się po pracy, po szkole, bo nie ma innego miejsca by spotkać się ze znajomymi. W Redzie ludzie spotykają się ze znajomymi we własnych domach.
Pierwsze słysze.. Nie zgadzam się w zupełności. W Gdyni nikt z moich znajomych sie nie umawiał w żadnej kawiarni po pracy.. Wszyscy siedzieli w pubach do wieczora i chlali piwsko :).
W Redzie jakoś ani ja ani moi znajopmi nie siedzimy w domu ( mi wystarczy ze cały dzien w domu siedze, to wieczorem chce gdzies wyjść.) We wszystich pubach w piątki i soboty jest pełno (pubach typu Fudzi, Makass) i nie wciskajcie mi tu, że to chodzi o klimat..
Chodzi po pierwsze o alkohol ( i to duzo do wyboru) oraz niskie ceny..
Dodatkowo liczy się troche wystrój lokalu czy jest ładnie czy mają 40 calowy tv.
Konkurencja jest duża a wasza trójka stałych bywalców którzy lubią ten klimat nie wystarczy, żeby się utrzymać. Dlatego uważam że ten stół to dobry pomysł. Trzeba jakos zwabic klientów jak inne rzeczy wygladają inaczej niż w innych lokalach..
ODPOWIEDZ