Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Promocje w Piwnica Cafe

Ogłoszenia forumowiczów oraz płatne ogłoszenia firm z Redy i okolic.
Regulamin forum
Ogłoszenia drobne dotyczące działalności zarobkowej oraz inne dotyczące firm mogą być zamieszczane wyłącznie przez moderatorów. Kontakt: admin@e-reda.pl
Awatar użytkownika
Jeżyk
Znam to forum
90 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Byłem tydzień temu to jeszcze było otwarte a dziś chciałem iść a tu zamknięte.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Z tego co słyszałam Piwnica Cafe jest zamknięta bo pani właścicielka sprzedaje lokal. Może nowy właściciel wymyśli coś, żeby ten lokal był bardziej "chodliwy"
Awatar użytkownika
Jeżyk
Znam to forum
90 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Było tyle starań żeby ten lokal powstał i miał koncesje na alkohol a teraz ma być zamknięty? Szkoda lubiłem tam przychodzić, miał swój klimat, spokojnie można było porozmawiać, wypić piwo czy zagrać w bilard. Mam nadzieję że nowy właściciel/właścicielka otworzy lokal na nowo.
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Lokal dobry ale ceny za wysokie w stosunku do pozostałych redzkich lokali.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

wraz z koncesją na alkohol przyszła zwyżka cen praktycznie wszystkiego. Ceny wielu kaw są "trójmiejskie" temu też np. od roku czy 1,5 przychodzę tam raz na miesiąc max, a nie jak kiedyś co 2 dni :) Chyba jedynym problemem był brak pomysłu, bo lokalizacja bynajmniej moim zdaniem jest naprawdę udana
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Lokalizacja ma swoje plusy i minusy. Gdyby miało tam być tyle hałasu i ludzi co np. w Makassie to ludzie napewnoby protestowali. Więc problem polegał nie tylko na cenach, ale też na możliwościach zachęcenia klientów jakimiś atrakcjami, długimi godzinami otwarcia, wiekszą różnorodnością alkoholi czy muzyką
ODPOWIEDZ