Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Ilu nas jest?

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
darek95
Bywalec
196 postów
Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

W roku 2008 liczba mieszkańców Redy wzrosła o 463 osoby w porównaniu z rokiem 2007, a więc Reda liczy obecnie 19 525 mieszkańców, z czego 455 osób zameldowanych jest na pobyt czasowy, a 19 070 na pobyt stały.
W roku 2008 urodziło się 340 dzieci, o 96 więcej niż w roku 2007. Zawarto 316 związków małżeńskich, zmarło 111 osób.

źródło www.reda.pl
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Przy podobnym wzroście w przyszłym roku Reda przekroczy 20k. A to oznacza zmianę ordynacji wyborczej.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

przyrost naturalny 1,16%, wiecie, że wiele panstw afrykanskich takiego nie ma?
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

ps. chodzi o przyrost rzeczywisty, po uwzglednieniu liczby zgonów
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Myślę, że jakby policzyć osoby zamieszkujące a niezameldowane, to byśmy byli trochę bliżej progu 20tys.
Awatar użytkownika
greylin
Bywalec
223 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

A jakby jeszce policzyć zameldowane, a nie mieszkające to wyszłoby na to samo :D
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

To dzięki firmie Semeko tak wzrosła liczba ludzi :) ( choć wielu mieszkanców sie poprostu przeprowadzało z innegogo miejsca w Redzie). Gdzies słyszałam, że Semeko planuje wybudowac w Redzie mieszkania na 10000 mieszkańców
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Dorma pisze:To dzięki firmie Semeko tak wzrosła liczba ludzi :) ( choć wielu mieszkanców sie poprostu przeprowadzało z innegogo miejsca w Redzie). Gdzies słyszałam, że Semeko planuje wybudowac w Redzie mieszkania na 10000 mieszkańców
To nie dzięki firmie Semeko, ta firma trzepie na tym niezłą kasiorę, którą właściciele mieszkań będą spłacać przez naście albo więcej lat.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

To "dzięki" było powiedziane bardziej ironicznie
wluczy-kij
Ja tu zaglądam
21 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Alfista pisze:
Dorma pisze:To dzięki firmie Semeko tak wzrosła liczba ludzi :) ( choć wielu mieszkanców sie poprostu przeprowadzało z innegogo miejsca w Redzie). Gdzies słyszałam, że Semeko planuje wybudowac w Redzie mieszkania na 10000 mieszkańców
To nie dzięki firmie Semeko, ta firma trzepie na tym niezłą kasiorę, którą właściciele mieszkań będą spłacać przez naście albo więcej lat.
alez wlasnie dzieki Semeko. skoro buduje mieszkania to sciaga ludzi, a ze przy tym zarabia - cusz, takie zycie i rzeczywistosc (sporo rodzin dzieki temu egzystuje) :)
wluczy-kij
pomorskie.blogspot.com
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

No napewno przy wzroście liczby mieszkańców, ów deweloper się do tego przyczynił tak samo przy liczbie zawieranych malżeństw, z reguły wprowadzają się tu młode pary/małżeństwa to i dzieci będzie więcej.
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Powstają nowe sklepy i inne lokale. Ludzie płacą podatki do budżetu miasta. Nie są to duże sumy ale zawsze jakieś dodatkowe wpływy.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

dla przykładu przyrost nat. w wojewodztwie to 3,2 osoby na 1000 osob, w Redzie to z dobre 4 razy wiecej:)
aswywiadu
Forumowicz
74 postów
Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Gajos pisze:Przy podobnym wzroście w przyszłym roku Reda przekroczy 20k. A to oznacza zmianę ordynacji wyborczej.
Zgadza się i 15 okręgów wyborczych zostanie pewnie zmienione na 3 duże.
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

moim zdaniem to bedzie nie fair... Bo może być tak że z jednego osiedla będzie w Radzie miasta 10 osob a z drugiego osiedla nie bedzie wcale...
ODPOWIEDZ