Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Budowa drogi 12 Marca

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Miłośników sportów ekstremalnych serdecznie zapraszam na ulicę 12 Marca ! Mocne wrażenia gwarantowane ! Takiego ukształtowania nawierzchni nie znajdziecie na żadnym specjalistycznym torze do motocrossu, quadów itp. Mega dziury, muldy, głębokie kałuże, błoto - całość nieprzejezdna nawet dla kierowców terenówek - cóż mało wprawni kierowcy ;) Kierowcy zwykłych aut osobowych niech się nie pojawiają ! Sam przejeżdżałem tam kilkakrotnie w ciągu ostatnich dni i mimo, że jechałem z prędkością pozwalającą na wyprzedzanie mnie przez pieszych (znajdujących się w równie rozpaczliwej sytuacji jak kierowcy - muszą przemykać się po poboczach lub wręcz działkach prywatnych), to mimo to muszę dziś odwiedzić mechanika, bo niestety zawieszenie mojego auta się zbuntowało - cóż kierowca ma zacięcie sportowe i na siłę pcha się w tereny niedostępne dla ruchu :(
Poważniej - to co się tam dzieje to prawdziwy skandal ! UM buduje drogi w Rekowie zapominając o swych rdzennych terenach - kto odpowiada za utrzymanie gruntowej ulicy 12 Marca i wszystkich dróg do niej przylegających ?! Warto te obrazki pokazać e TVN-nie lub Polsacie - z tego co wiem tylko te stacje mają szanse to pokazać, bo ..... dysponują śmigłowcami !
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Tak wyglądają wszystkie drogi którymi wożą materiały na nowe budowy.Przewaznie po zimie.
direks
Forumowicz
50 postów
Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Tak niestety wyglądaja także ulice na których nie ma budowy przykładem jest ulica Gajowa przez którą przechodzą codziennie dzieci do Sp 3 w Ciechocinie jak to można nazwac przechodzeniem bo niedługo będziemy musieli tamtędy przepływac a przejazd samochodem równa sie myjnią badz naprawą zawieszenia
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Tak jest na Łubinowej i ulicach bocznych Brzozowej.
tola
Znam to forum
128 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Taka sytuacja jest na większości dróg gruntowych. Gajowa praktycznie od 30 lat się nie zmieniła. Podobnie jest na Skautów. Jedynie co może urząd miasta to wyrównać, póki nie będzie kanalizacji deszczowej to niewiele mogą zrobić.
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Dobrze, nie wymagam budowy nowej drogi na zawołanie. Ktoś jednak odpowiada za utrzymanie dróg gruntowych w mieście - odpowiada i kompletnie nie wywiązuje się ze swoich obowiązków !
tola
Znam to forum
128 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Proponuję zgłosić w urzędzie. Ja zgłoszę to jutro, tylko że równanie może być wtedy jak jest sucho bo inaczej jest jeszcze gorzej
tola
Znam to forum
128 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Dzisiaj uzyskałam informację, że wszystkie drogi gruntowe są w takim samym stanie. Równać będą gdy nie będzie takiego błota i będzie sucho. Tylko najlepiej zadzwonić do urzędu gdy błoto zniknie i podać nazwę ulicy.
narek
Prawie Lider
574 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

i wyrównali i jak kryzys nie rozwali miejskiej kasy to w tym roku zaczną budować ulicę 12 marca
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Tak, po wielu awanturach nareszcie wyrównali 12 marca. Sęk w tym, że firma zajmująca się utrzymaniem dróg gruntowych w mieście powinna dbać o wszystkie takie drogi tymczasem dramat jest zarówno na wymienionych wyżej ulicach jak i na wszystkich bocznych od 12 marca - dziś przejeżdżałem i to prawdziwy dramat. UM jakoś dziwnie przymyka oczy na utrzymanie tych dróg - w mieście powinno w tej chwili furczeć od maszyn wyrównujących drogi po zimie !
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Ulice w podobnym stanie znajdujdzie się obecnie chyba w każdym mieście - w sobotę odczułem to na "własnym samochodzie" w Wejherowie, wczoraj w Gdyni. Kolega z Rumi rzuca mięsem każdego poranka w pracy. A piesi nie są
w równie rozpaczliwej sytuacji jak kierowcy
lecz zwykle w gorszej. Także głowa do góry - inni też mają tak źle :wink:
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Nie o to chodzi, żeby wszyscy mieli po równo źle i razem było im z tym raźniej. To już kiedyś było. Dziś miasto płaci za utrzymanie dróg gruntowych, które nie są (!) odpowiednio utrzymywane.
Przegląd Mediów
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Urząd Miasta Redy pisze:Budowa drogi powiatowej ulicy 12 Marca

Na wniosek Gminy Miasta Redy reprezentowanej przez Burmistrza Miasta Redy, wszczęte zostało postępowanie w sprawie wydania decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji polegającej na budowie drogi powiatowej ulicy 12 marca w Redzie.
etap1
etap2
pi
Prawie Lider
538 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

To bardzo dobra wiadomość! Czy ktoś wie kiedy zacznie się budowa?
narek
Prawie Lider
574 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Najpierw pozwolenie na budowę, później przetarg, rozstrzygnięcie przetargu, potem odwołania, a nad tym wszystkim jeszcze wisi kasa, której w tym roku może zabraknąć jak wszystkim samorządom. Obym się mylił. W każdym bądź razie w wersji najbarzdiej optymistycznej rozpoczęcie budowy koniec roku to znaczy że wiosna 2010
ODPOWIEDZ