Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Verona

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

jakoś tak nie znalazłem tematu poświęconego Veronie, która jakby nie patrzeć ma świetną renomę i 2 "donosicieli" jednocześnie:)

Od siebie dodam, że pierogi z mięsem.. są tam śwetne, sztuk 10 (w menu podali, ze 8), naprawde miodzio:)
długi
Znam to forum
146 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Na ile jest potwierdzone info o przenosinach lokalu ma Ciechocino ??
Oby nie bo teraz mam moją ulubioną pizzerię pod nosem :-)
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

na bank. mozesz zapytać Państwa, którzy prowadzą lokal.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Stracą chyba w ten sposób klientów z Semeko.
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

no... jak czas oczekiwania na pizze sie nie zmieni... to mi sie nie bedize opłacało czekać godziny na pizze... tak to od biedy można było się przejść i zamówić.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

i trzeba bedzie płacic za dostawe. Do tej pory chyba to osiedle miało za darmo dowóz
teri
Ja tu zaglądam
15 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Też słyszałam , że lokal się przenosi do dawnej karczmy królewskiej w Redzie Ciechocinie
teri
Ja tu zaglądam
15 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

bardzo to smutne bo dobre jedzonko maja
Anika1708
Częsty Bywalec
342 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Ja osobiście jadlam w Veronie raz i to jedyny.. Po ujrzeniu Pani "kucharki" (czy kogoś w tym sensie) wygladajacej z zaplecza z papierosem w ustach przeszła mi ochota na spożywanie ich smakołyków..
Hagrid
Ja tu zaglądam
23 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Witam wszystkich!Jestem stałym klientem Verony i wiem że osiedle SEMEKO o dojazd martwić się nie musi, gdyż będzie bez zmian:)! Faktem jest że w Veronie czasem trzeba długo poczekać na jedzenie, ale ja stawiam na jakość:D! A najlepiej zadzwonić 2 godzinki wcześniej i zamówić na konkretną godzinę i na pewno dowiozą na czas:)! Zapraszam wszystkich klientów pizzerii Verona na otwarcie nowego lokalu przy ulicy Puckiej(stara Karczma Królewska) 10 lutego o godzinie 11:)! Przewidziane są liczne promocje - taką informację dostałem od właścicieli:)
Hagrid
długi
Znam to forum
146 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Jak ja lubię takie posty.
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

nie stać Was na reklamę tutaj?
długi
Znam to forum
146 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

No co ty zaraz kolega napisze że to czysty przypadek iż zarejestrował się 30 minut temu i pierwszy post to wychwalanie tej jedynej słusznej pizzerii a drugi to obrzucenie błotem innych lokali w Redzie.
Hagrid
Ja tu zaglądam
23 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

nie obrzuciłem błotem, zresztą mój post jest taki sam jak pozostałe posty innych forumowiczów:)!
Hagrid
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

A co powiecie na odwiedzenie nowej zachwalanej przez Hagrida Verony;] Może Hagrid też wpadnie i załatwi nam jakieś powitalne piwko za free;)) skoro ma takie informacje z pierwszej ręki od samych właścicieli;) hm??
ODPOWIEDZ