Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Toko Sushi Bar w Redzie

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Słyszałam,że na miejscu "Krainy zabaw" (czy jakoś tam) na przeciwko Lidla otworzyć mają bar z sushi. Ma to być filia Tokio Baru Sushi z Gdyni. Umowa o dzierżawę już podpisana.Ciekawe czy uda im się przekonać mieszkańców Redy do surowych ryb?
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

OO to coś nowego! Fajnie by było. To dobra alternatywa dla pizzeri i kebabów, bo sporo ich u nas w Redzie
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Musieli by mięć też rozsądne ceny i dobrą jakość, sushi i tak najtaniej wychodzi robiąc je w domowym zaciszu;)
Awatar użytkownika
herring
Częsty Bywalec
340 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Odważna, ale moim zdaniem zła decyzja. Reda to Reda i u nas sprawdzają się pizzerie i lokale ze schabowym. Ale i tak ciężko się utrzymać z takim lokalem o czym świadczy chociażby zamknięcie baru Lando, sprzedaż Sowilo czy też próba sprzedaży Karczmy Rzym. Pytanie tylko czy związane to było z brakiem klientów ze względu na dużą konkurencje czy może ludzi w Redzie po prostu nie stać na zamawianie jedzenia do domu. Sushi to specyficzna kuchnia i po pierwsze nie każdy ma do tego przekonanie, a po drugie ceny w każdym sushi barze są powalające i nie sądzę by u nas miało być jakoś taniej. Podsumowując oba punkty nawet jeśli znajda się w Redzie chętni na sushi i mający na to pieniądze to i tak będzie ich zbyt mało by można było zachować najwyższy standard jedzenia i świeżość wszystkich produktów. I albo właściciel będzie dopłacał do biznesu albo świeżość i jakość spadną. W obu wypadkach doprowadzi to do plajty biznesu-właściciel albo zwinie żagle wnerwiony stratami, albo reszta klientów odejdzie i wtedy będą straty i koniec lokalu
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Jak będą mieli dobre dania na wynos i przystępne ceny, to powinni dać radę moim zdaniem... Ja w każdym bądź razie na pewno sprawdzę :)
Pla
Nowy/a na forum
6 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Znam kilka osób, które chętnie chodzą na sushi. Zauważyłam jednak, że teraz panuje moda na tego typu dania, więc lokal może przyciągać klientów. Poza tym ile można jeść pizze? Chętnie bym się tam wybrała. A jeśli dowoziliby do domu to pozostaje tylko zebrać znajomych w ogrodzie i zamawiać. ;)
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Karczma Rzym została sprzedana, jest nowy właściciel, wyższe ceny, ale i też moim zdaniem lepsza obsługa, krócej się czeka na dania... :)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

herring zgadzam się.
życzę im jak najlepiej, bo cieszy mnie jak w Redzie pojawia się coś innego, ale biorąc pod uwagę co widzę, co się dzieje w Redzie jak padają nowe dopiero co założone działalności ( co mnie bardzo smuci) to nie wróżę im przyszłości ( zresztą wystarczy zobaczyć co się stało z salą zabaw w tym lokalu- a niby jej nic nie brakowało tylko po prostu uważam, że ludzi w Redzie nie stac na coś takiego)...

Zresztą ja uwielbiam pizze :)
Ale zawsze podziwiam za odwagę, bo to wymaga inwestycji pieniędzy i liczenia się z dużą stratą i długami jesli cos nie wyjdzie
Ostatnio zmieniony |13 Cze 2011|, o 21:52 przez Dorma, łącznie zmieniany 1 raz.
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Ryszard - niestety jest coś co nadal mi nie odpowiada w tym miejscu mimo, że można mnie tam często spotkać - problem wentylacji, wchodząc tam człowiek automatycznie przesiąka tym specyficznym zapachem 'frytki'.
Co do sushi pewnie też spróbuje z ciekawości;) w sumie punkt też jest ciekawy bo przy drodze przelotowej - więc jak się otworzą przed sezonem to i warszawka się załapie;)
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Dorma pisze:po prostu uważam, że ludzi w Redzie nie stac na coś takiego)...
Dormo, nie zapominaj, że "ludzie w Redzie" to w coraz większej ilości przypadków byli mieszkańcy Trójmiasta, którzy się tu przeprowadzili i nadal masowo przeprowadzają, ale nadal pracują w Trójmieście. Skoro mieszkając w Gdyni czy Gdańsku mogli sobie pozwolić na różne "ekscesy", to myślę, że i tutaj nie powinno to stanowić problemu. Problemem jest natomiast fakt, że takich miejsc tutaj w Redzie po prostu nie ma. Może w końcu zacznie się to zmieniać, bo ileż można jeździć do 3city z każdą pierdołką.
A powstającej restauracji życzę samych sukcesów i żeby to właśnie z Trójmiasta ludzie przyjeżdżali specjalnie na sushi :)
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

herring pisze:Odważna, ale moim zdaniem zła decyzja. Reda to Reda i u nas sprawdzają się pizzerie i lokale ze schabowym. ..................
Uwielbiam taką argumentację. Sami wbijamy sobie do głowy takie myślenie i min. tego efektem jest 15 biedronek w mieście i ani jednych porządnych delikatesów.
Możliwe, że faktycznie ten bar będzie miał trudności, ale nie tylko z powodu Redy (bo to w końcu Reda). :twisted:
W Gdyni też jest cieniutko z takimi barami, bo to specyficzna rzecz i trzeba być w tym dobrym. Nie widzę jednak przeszkód by próbować w Redzie tak samo jak w Gdyni. Inaczej nigdy nie doczekamy porządnych usług, gastronomii, firm w naszym mieście a kasa dalej będzie świecić pustkami.
Proszę też nie klasyfikować ludzi "z Redy" i tych "z Trójmiasta". To dość przykre szczególnie dla tych pierwszych.
Powodzenia w nowym biznesie. Wpadnę na 100%.
Jarameba
Początkujący
14 postów
Początkujący
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Ja osobiście... chętnie wpadnę zobaczyć co to tam można spożyć... No i myślę że nie ma co 'dzielić skóry na niedźwiedziu', pożyjemy, zobaczymy ;)
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

goya pisze:..Ma to być filia Tokio Baru Sushi z Gdyni...
Z tego co ja wiem, to nie ma to być żadna filia, a po prostu nowy bar sushi.
Awatar użytkownika
Podmiejski
Częsty Bywalec
460 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

1.Ilość budujących się nienajtańszych sypialni - mam na myśli blokowiska - pozwala domniemywać że wieczorem sciągają tu ci co im i sushi nieobce(że z wielkiego miasta) i kasy troche mają i sami już nie mają siły/nie chce im się robić. Więc - nie ma co "czarnowidzieć". W takim np niewiele większym Wejherowie obok Lidlów czy Biedronek z powodzeniem handluje dużo droższe i luksusowe - BOMI.
Jest klient na minimum - i jest taki co na żołądku (własnym) nie oszczędza. Gdyby byłoi tak tragicznie jak wieścicie - piwo sprzedawałoby się wyłącznie w Biedronce a pizza - z zamrażrki w Polo.
2.Przyznam sam że wielokrotnie stojąc w korkach myślę sobie: "...mam to GDZIEŚ. Teraz może by na bok i odpocząć...."
Moze taki Sushi Bar - prowadzony przez profesjonalistów - to stworzenie oferty która zamieni Redę z tranzytu o którym wszyscy wiedzą: "na Szczecin w lewo na Władek w prawo.." - w miejsce gdzie można COŚ WIĘCEJ?
Kurde: kierowca też człowiek!
Chcąc - niechcąc spędza tu spooooooro czasu.
A to "siusi" przy trasie :-)
Ja na pewno polecę wydać oszczędności - teorię że "sam- lepiej" schowałem sobie w buty po próbach z pizzą domowej roboty. Wyszła mi lepiej: LEPIEJ NIE MÓWIĆ :-(
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Ja też mam nadzieję,że ten lokal spotka się z zainteresowaniem mieszkańców Redy i okolic.Ale sama chyba nie rozsmakuję się w sushi,może pójdę z ciekawości zobaczyć "z czym to się je",bo jeszcze nie próbowałam,ale to chyba mi nie podpasuje :P ale nigdy nie mów nigdy hehe...
ODPOWIEDZ