Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Toko Sushi Bar w Redzie

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

uśmiech pisze:zawsze można poprosić o widelec i nawet o nóż...
a Pani Kelnerka zawsze pomoże , jest miła i zna się na rzeczy, w trudniejszym wypadku można związać dwie pałki gumką i jest łatwiej...
i tak mnie to przeraża :D wyobrażam sobie wzrok innych klientów z pałeczkami... a ja tam z widelcem i nożem:D
Awatar użytkownika
aisne
Moderator
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Ryszard pisze: i tak mnie to przeraża :D wyobrażam sobie wzrok innych klientów z pałeczkami... a ja tam z widelcem i nożem:D
Sushi tak naprawdę powinno się jeść rękami, a nie pałeczkami, więc masz problem z głowy :)
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Moja żona pokroiła futomaka nożem i widelcem :) Oczywiście cały się rozleciał - wniosek taki, że wygodniej palcami, jak pisze aisne ;)
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

aisne pisze:
Ryszard pisze: i tak mnie to przeraża :D wyobrażam sobie wzrok innych klientów z pałeczkami... a ja tam z widelcem i nożem:D
Sushi tak naprawdę powinno się jeść rękami, a nie pałeczkami, więc masz problem z głowy :)
Dokładnie. Ja też nie jestem "pałeczkowa" i sushi zawsze jem rękami. A jak się komuś nie podoba, to jego problem :)
narek
Prawie Lider
574 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

aj tam rękami, pałeczkami ... nieważne jak ważne że smaczne :-) Polecam innym jeszcze niezdecydowanym
Lagerfeld

12 lat temu

Sushi je się dla przyjemności, celebracja i sztywniactwo nie wskazane;) ujmy żadnej nie ma jeśli będą to pałeczki spięte gumką lub najzwyczajniej w świecie palcami. I powiem szczerze tak najlepiej smakuje, w palce i do buzi ;)
Awatar użytkownika
reda29
Bywalec
246 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

A miseczkę z wodą do umycia palców dają ? :)

Jeżeli tak to trzeba uważać, żeby jej nie użyć do popicia :D
reda29
Robin
Częsty Bywalec
464 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

To zawsze przygoda dla moich kubków smakowych. W Redzie próba wyszła na 4, ale pewnie z czasem będzie lepiej. Za to są dobre ceny i trzeba mieć tego świadomość.
I&R
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Byliśmy w wielu restauracjach Sushi w tym w Oslo w knajpie prowadzonej przez japońską rodzinę, która co roku wygrywa konkursy Sushi w Norwegii. Często w domu sami robimy sushi. Toko Sushi w Redzie mile nas zaskoczyło, z powodzenie mogą konkurować z knajpką w Norwegii. Super połączenie sezamu z rybą. Szkoda tylko że ludzie boją się nowości. Szczerze polecam bo żadna pizza nie dorówna Sushi.
Awatar użytkownika
Podmiejski
Częsty Bywalec
460 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Szczerze mówiąc - to była moja pierwsza "suszarnia" w życiu więc co tam się będę mądrzył. Jedynym problemem okazało się..... wstrzelić na wolne miejsca!!!!!
Poza tym: personel pomógł
Powiedzieli co, jak i z czym.
Smakowało - choć jak dla mnie - kosztowne nieco...
No ale na stałe nie będę się tam stołował.
Potem porównałem w innym miejscu.
Hmmmmm....mało miejsca w tej naszej redzkiej enklawie.
Szkoda że MASTER który robi to wszystko nie jest lepiej widoczny - w innym miejscu podobało mi sie patrzeć na jego sprawność - bo to też SZTUKA.
Podobały mi się też w tym innym miejscu żeliwne naczynia i imbryki do hierbaty.
Kurcze - najbardziej boli brak miejsca - ja wolę nisko i szeroko - a tu w Redzie tak....barowo.
Trudno stworzyć klimat a to chyba też ważne w transferze kuchni regionalnej?
aaa... podobało mi się w tym innym miejscu: płacisz BILET WSTĘPU i jesz! ile dasz radę :-)
Cudowna opcja dla tego co "pierwszy raz" :-)
I to że w menu były zdjęcia "jak żywe" tego co sie dziwnie nazywa.
Każda taka "świątynia" MUSI mieć świadomość że trzeba pomóc nowicjuszom (w swoim własnym interesie) a nie każdy się przyzna do tego ;-)
Generalnie: fajna kuchnia i na pewno dobrze że jest.
Reda to nie metropolia ale to nie znaczy że tylko LIDL; Biedaronka czy piwialka mają rację bytu!
czystaesencja1
Początkujący
14 postów
Początkujący
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Testowałem i POLECAM!
AlicjaRERS
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

czystaesencja1 pisze:Testowałem i POLECAM!
________________________
Ja oczywiście: TAKŻE! ♥♥♥♥♥

________________________
Załączniki
548.003. KB. Sushi lux... NISKIE WĘGLOWODANY TJ. DO 26% WZROSTU... GLUKOZA NATURALNA... INDEKS  ŻYWIENIOWY  TJ. IŻ PRODUKTU....JPG
Ostatnio zmieniony |3 Lip 2013|, o 20:13 przez AlicjaRERS, łącznie zmieniany 2 razy.
kinia_57
Ja tu zaglądam
21 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

jest tam bardzo dobre jedzenie parwdopodobno!
narek
Prawie Lider
574 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

my z żonką zamawiamy do domku i zajadamy się przy stole, a dzieci patrzą się i tylko dziwią, że coś takiego można jeść :-)
Awatar użytkownika
Podmiejski
Częsty Bywalec
460 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

No jedzenie w domu ma tę przewagę że można najpierw kotu podać np...
Ileż to razy wierne zwierzę uratowało mi życie?!
Powącha, czasem się zdziwi ze ja mu COŚ TAKIEGO podsuwam i ...od razu zagrzebuje jak coś nie tak!:-)
Już ja wiem dokładnie dlaczego ze zwierzętami nie wolno do restauracji!!!!

;-)
ODPOWIEDZ